Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Gabriela Gašpárová: Prožila jsem si nelehký rok. Účast v Love Islandu pro mě byla útěkem od reality

Gabriele Gašpárové a Petru Havránkovi jen o fous uniklo vítězství v první řadě reality show Love Island. Z ostrova si ale odvezli jeden druhého. Okouzlující modelka, influencerka, herečka a moderátorka se v rozhovoru pro Zítřek rozpovídala nejen o tom, jak jejich vztah s Petrem pokračuje, ale i na které momenty z natáčení nejraději vzpomíná nebo jakou spolupráci by nikdy nepřijala.

Foto: Gabriela Gašpárová
Foto: Gabriela Gašpárová

Gábi, už jsou to dva měsíce od finále reality show Love Island. Jak svou účast v ní zpětně hodnotíte?

Svou účast v reality show hodnotím velmi kladně. Doslova mi změnila život, jak po stránce osobní, tak pracovní. Prožila jsem si nelehký rok a účast v Love Islandu pro mě byla i jakýmsi „útěkem”. Díky tomu, že jsme na ostrově byli úplně mimo realitu, bez telefonů a jakýchkoliv informací zvenku, jsem se mohla soustředit jen na sebe a srovnat si priority ve svém životě, což bylo super a hodně mi to pomohlo. Co se týká té pracovní stránky, přineslo mi to spoustu nových příležitostí a možností tvořit různé projekty. Celkově to pro mě byla obrovská zkušenost a zážitek, protože přece jen strávit dva měsíce, sedm dní v týdnu a dvacet čtyři hodin denně pod kamerami není úplně běžné. V neposlední řadě jsem si odsud přivezla lásku, což jsem před vstupem do show vůbec nečekala. S přítelem si nyní budujeme domov a užíváme života.

Přihlásila byste se do soutěže znovu?

Kdybych se měla vrátit do doby, kdy jsem váhala, jestli nabídku jít do Love Islandu přijmout, nerozhodla bych se jinak a zpětně nechápu, jak jsem nad tím mohla vůbec přemýšlet.

Na jakou situaci nebo moment nejraději vzpomínáte?

Těch momentů je tolik, že ani nevím, který vybrat. Zažila jsem tam spoustu skvělých challengí – moje nejoblíbenější byla baby challenge, kdy jsme se v páru starali čtyřiadvacet hodin o panenku, která simulovala skutečné dítě, to byl pro mě opravdu zážitek, který jsem si užila. My byli s přítelem nejčastěji od sebe, protože nás stále někdo chtěl rozdělit, tak ty krásné momenty byly vždy, kdy jsme se po párování vrátili zase zpět k sobě a mohli dělat vše spolu, a ne s někým jiným. Kdybych měla vypíchnout ještě jeden moment, tak je to naše poslední rande, kdy jsme byli na vodním skútru a poté na večeři. Byl to adrenalin a zároveň romantika, což bylo něco přesně pro nás.

Foto: Gabriela Gašpárová
Na účast v Love Islandu Gabriela vzpomíná ráda
Foto: Gabriela Gašpárová

S kým jste si v Love Islandu nejméně rozuměla a proč?

Ne se všemi lidmi si vždy sednete, zvlášť když jste dva měsíce zavření v jedné vile s patnácti lidmi, to je normální. Trochu jsem se bála, že si nesednu s holkami, protože mám tři starší bratry a jsem tak zvyklá spíš na mužské prostředí. Ale naštěstí jsme měli super složení, takže tam nevznikl žádný velký problém, který by nešel, alespoň za mě, vyřešit. Dokážu se bavit tak nějak s každým, s někým víc, s někým míň a vždy řeším věci na rovinu. Když se objevil nějaký problém, vyřešil se a jela jsem dál.

V Love Islandu jste našla lásku. S Petrem Havránkem tvoříte už několik měsíců pár a nyní jste se dokonce přestěhovali do nového bytu. Jak se váš vztah po soutěži vyvíjí?

Náš vztah se vyvíjí úplně skvěle. Momentálně budujeme domov v novém bytě a moc si to užíváme. Náš vztah je v reálném světě o sto procent lepší a za to jsem strašně ráda, protože jsme ani jeden netušil, jaké to bude, až se vrátíme domů a budeme se muset aklimatizovat na ten reálný život, kdy máme každý své povinnosti. Vše jsme ale dokázali skloubit, jsme od návratu v podstatě čtyřiadvacet hodin denně spolu a nedokážeme si to představit jinak.

Měla jste v hledáčku ještě jiného soutěžícího, který vás přitahoval?

S Petrem to nebyla úplně láska na první pohled. Oba jsme vůči sobě měli předsudky, ale okolnosti ve vile nás spojily. Na začátku jsem vůbec netušila, že by z toho mohlo vzniknout to, co máme teď. Ale určitě bych se nerozhodla pro někoho jiného. Jsem ráda, že jsem si vybrala Petra a na nikoho jiného jsem se ani nesoustředila, nechala jsem to tak plynout.

Po soutěži jste se za Petrem přestěhovala z Moravy do Prahy. Kde se cítíte víc doma?

Co jsem odmaturovala, už jsem v podstatě doma ani nebydlela. Přestěhovala jsem se do Prahy, ale v té nejhorší době, co se pandemie týče, a nebylo to to „pravé ořechové”. Cítila jsem se tu sama a pořád utíkala zpátky domů. Poté jsem bydlela chvíli v Brně s mým bývalým přítelem, ale stále jsem se cítila víc doma právě ve Velké Bíteši, odkud pocházím. Teď je to poprvé, co bydlím někde jinde a cítím se opravdu doma. S Petrem si užíváme organizaci domácnosti a všechny věci s tím spojené a máme doma klid a pohodu.

Foto: Gabriela Gašpárová
Od Love Islandu jsou Gabriela s Petrem nerozluční
Foto: Gabriela Gašpárová

Vaši rodiče jsou vojáci z povolání. Jak se to odrazilo ve výchově? Panovala doma disciplína?

Mí rodiče jsou naprosto skvělí. A co se týká jejich výchovy, přesně tak jak vychovali nás, tak bych chtěla vychovat jednou své děti. Panovala disciplína, ale i volná ruka. Bylo to vyvážené a my jsme vždy věděli, kde je hranice toho, co si můžeme dovolit. Pokud jsme ji nepřekročili, byli zlatí a dali nám vše, na co jsme si pomysleli, jakmile jsme ji ale překročili, bylo zle. S rodiči mám velmi blízký vztah a nikdy jsem se jim nebála cokoliv říct, což by tak za mě mělo být v každé rodině, moc si toho vážím.

Jak se váš život od reality show změnil? Přibyly vám pracovní povinnosti a dá se říct, že musíte přemýšlet, které spolupráce přijmete, a které nikoliv?

Můj život se doslova obrátil vzhůru nohama. Otevřely se mi nové možnosti, můžu tvořit a užívat si náš vztah. Spolupráce si vybírám, protože určitě nechci být jako reklamní leták a doporučovat lidem to, čemu sama nevěřím.

Je nějaká spolupráce, kterou byste nikdy nepřijala?

Asi bych nepřijala spolupráci na erotické či menstruační pomůcky, protože si myslím, že některé věci by měly zůstat v soukromí. Ani nevím, jakým stylem bych popisovala svým sledujícím, proč nebo jak tyto věci používám.

Foto: Gabriela Gašpárová
Foto: Gabriela Gašpárová

Na vašem instagramovém profilu stojí modelka, herečka, moderátorka. Čím se vy sama cítíte být vůbec nejvíce?

Momentálně se nejvíc cítím být influencerkou. Jsem ráda, že je moje práce zároveň i mým koníčkem a že lidi na Instagramu baví naše příspěvky.

Před rokem jste si nechala chirurgicky upravit poprsí. Jak se stavíte k dalším případným úpravám?

Žádné další úpravy zatím neplánuji, jsem teď spokojená tak, jak jsem.

Jaká je třemi slovy Gabriela Gašpárová?

Dobrosrdečná, cílevědomá, upřímná.

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...