Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Gérard Depardieu tajně navštívil Česko: skromný herec zavítal na Moravu

Neskutečné překvapení: Gérard Depardieu tajně dorazil do Česka a objevoval krásy Moravy. Tentokrát se jednalo o čistě soukromou cestu, na které ho doprovázela tajemná česká přítelkyně.

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Inkognito cesta na Moravu

Podle deníku Blesk Gérard Depardieu přijel do Česka pod rouškou anonymity a dokonce si rezervoval ubytování přes online aplikaci. A že se jednalo o inkognito cestu, to potvrzuje fakt, že se vyfotil pouze s vinařem Janem Cibulkou z rodinného BIO vinařství Cibulka. Podle zdroje deníku Blesk herec ochutnal sekty a cabernet sauvignon.

Herec Gérard Depardieu také zavítal k vinaři Jindřichu Kadrnkovi, který mu nabídl lahodný vlašský ryzlink a suchou pálavu.

Cestu slavného francouzského herce na Moravu se podařilo udržet v úplné tajnosti. Až po jeho odjezdu o návštěvě promluvili lidé, kteří měli tu čest se s ním setkat a pohostit ho.

Herec je v Česku často kvůli natáčení

Slavný francouzský herec natáčel v Česku již řadu filmů. Jmenujme například film „Poslední prázdniny“, „Muž, který se směje“ nebo „Bídníci“. Gérard je velmi skromný a ani v minulosti, ani během letošní návštěvy Moravy neměl žádné speciální požadavky.

Před 10 lety vyvolal rozruch ruským občanstvím

Gérard Depardieu se netají tím, že mu v roce 2013 udělil Vladimir Putin ruské občanství, aby unikl vysokým daňovým povinnostem ve Francii. Svůj postoj k Rusku ale zásadně změnil po vojenské invazi na Ukrajinu.

Zdroj: www.blesk.cz, www.idnes.cz, cs.wikipedia.org

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...