Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Hanychová a Soukup baví internet: Vystřelila si z nich známá influencerka, která na jejich účet vytváří zábavné parodie

Vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa je poslední týdny hitem českého internetu číslo jedna. Na nezvyklý páreček vznikají vtipné koláže a jednu z nich sdílela také influencerka Anna Dvořáková. Oba berou svůj vztah pěkně zhurta. V minulém týdnu si užívali krásy New Yorku a teď je po dlouhé době Agáta konečně zpátky v Česku. Na Instagramu se ale s fanoušky podělila i o psychické problémy, se kterými se na dovolené se Soukupem musela potýkat.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Novému kvetoucímu páru českého showbyznysu Agátě Hanychové a Jaromíru Soukupovi mnoho fanoušků drží palce a věří, že jim vztah skutečně vyjde. Pak se ale najde celá řada odpůrců, kteří si z hvězdné dvojice spíše utahují a považují je za ideální dvojku k pobavení. Narážky typu, kolik tatínků ještě Agátina dcera doma zažije a kolik peněz ten vztah hodí, Agáta u svých příspěvků má každý den. Jak je ale vidět, sama si z toho nic nedělá a narážky ji nijak netrápí.

Známá influencerka Anna Dvořáková, která je dcerou Jiřího Dvořáka a Báry Munzarové, se s fanoušky podělila o jednu z několika parodií a vtípků na vztah Hanychové se Soukupem. Tyto parodie baví nejen TikTok ale také Instagram. V jednom takovém snímku je vidět zničený Jaromír Soukup a znuděná Agáta, která na něho čeká doma. „Ahoj, ještě dotočím Týden podle Jaromíra Soukupa, Vaření se Soukupem, MOJE ZPRÁVY, Arénu Jaromíra Soukupa, INSTINKTY Jaromíra Soukupa a jsem tam“ stojí v popisku.

Hvězdná dvojka si ale z všudypřítomných vtipů nic nedělá a aktuálně si svůj vztah maximálně užívají bez ohledu na to, co si o nich lidé myslí. Na to příspěvek navazuje dalším snímkem, jak si užívají v prosluněné Marbelle, kde má mediální magnát luxusní vilu. Na snímku je znázorněno několik Jaromírů Soukupů a jedna Agáta, která si mezi nimi neumí vybrat a neví, kterého si vlastně má vzít.

​Agáta také promluvila o tom, že Jaromír není vůbec její typ, stejně jako ona jeho. „No tak nejsem úplná blondýna a on není úplně pokérovaný. Vždycky jsem říkala, že jsem nechtěla starého chlapa, to je pravda. Ale teď bych doporučila všem holkám, aby chodily se staršími chlapy. Jsou rozumnější, uvolněnější a je to větší klid ve všem,“ uzavřela Hanychová.

​Modelka dodala, že si dovolenou užila naplno. Jejím útrapám ale nebyl konec ani po návratu. „Po příjezdu domů jsem se trochu zhroutila, jak vypadá moje zahrada, ale to se všechno dá do pořádku, takže to bude dobré,“ doufá Hanychová.

Ta dále podotýká, že se měla krásně, po návratu ji však překvapila další věc. „Jak jsem tady v Česku dlouho nebyla, tak jsem úplně v šoku. Fakt chodí lidi a ptají se mě, jestli jsem se nějak změnila, jestli mi třeba narostly vousy jako Jaromírovi. Lidé tu náš vztah opravdu hodně řeší, to jsem nevěděla,“ zakončila nevěřícně.

Zdroje: Blesk.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...