Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Hanychová a Soukup: První společný live stream skončil urážkou Verešové a kandidaturou na Hrad

Je to tady! Dlouho očekávaný live stream Agáty a Jaromíra na sebe nedal dlouho čekat. Během půlhodinového videa probrali opravdu vše. Tento zamilovaný pár na sebe prozradil různé detaily z jejich vztahu. Nechybělo ani hodnocení některých českých celebrit. Hanychová si neodpustila pěkně ostrý komentář na adresu Andrey Verešové. Co řekla?

Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové

Agáta Hanychová splnila sen svým fanouškům a natočila živý vstup na sociální síti se svým partnerem Jaromírem Soukupem. Fanoušci byli štěstím bez sebe a připojovalo se stále víc a víc lidí. Agáta přiznala, že připojeno bylo přes 5000 lidí, a to je zatím její dosavadní rekord v počtu sledujících živého vysílání.

Dotazy se to jen hemžilo

Na začátek Jaromír všechny pobavil. Já ale vůbec nic nevidím, nemám brejle, tak mi to musíš číst. Jo ale ty srdíčka, ty tady vidím. Fanoušci dvojici opravdu nešetřili. Přišlo jim nespočet dotazů a na všechny se ani nedostalo. Soukup také prozradil, že bude youtuberem. Já mám poměrně dost vlastních pořadů a asi po měsíci, kdy nenatáčím v televizi, jsem si zřídil Youtube kanál. Má to výhodu, že tam můžu bejt sprostej, což v televizi nejde, lákal tak na svůj nový online pořad o politice.

Jaký je jejich vztah?

Fanoušky také zajímalo, jaký je jejich vztah, zda se partneři hádají. „My se nehádáme. Ona se hádá, pobavil Soukup sledující. Na živé vysílání se připojila celá řada celebrit, například Mirek Šimůnek, Kazma, Tereza Kerndlová či Adéla Gondíková, takže přišlo i na propírání tohoto rybníčku.

Adéla Gondíková? Tu neznám, překvapil Soukup. Jo počkej, to je ta moderátorka, vzpomněl si nakonec. A pak to přišlo. Fanoušci se zeptali na modelku Andreu Verešovou. Verešová? To není herečka, to je ku*va! šokovala Hanychová svým ostrým jazýčkem. Promiň, já tady občas urážím lidi, vysvětlila Soukupovi, který odvětil, že se zná dobře s manželem Verešové, Danielem Volopichem. Daniela znám taky, to není debil, toho mám ráda, doplnila Agáta, která evidentně Andreu Verešovou nemá v lásce.

Agáta první dámou?

Hodně fanoušků Agátě psalo, že by měla být první dáma. Agáta na Hrad, když byla Dáša, můžeš i ty, opakovali se komentáře a dvojice tak žertovala o tom, jaká by byla Hanychová v roli první dámy. Soukup to komentoval vážnými slovy. „No ale on kandiduje Babiš a ten má Moniku.“ Agáta mu na to zcela sebevědomě odpověděla. „No, ale já mám mozek a první dáma má mít mozek víš,“ tím pobavila všechny své sledující, kteří ji jen utvrdili, že by měla být první dáma.

Nyní se spekuluje o tom, zda tím chtěla naznačit, že žena Andreje Babiše Monika mozek nemá. To by si Agáta mohla zapsat další bod za urážku, během půlhodinového živého vstupu. Soukup se celou situaci snažil zachránit. Mia by mohla po Hradě jezdit na odrážedle. Když tam jezdil Václav Havel na koloběžce, proč by nemohla Mia.

Soukup miláčkem

Jaromír Soukup si fanoušky získal přívětivým vystupováním na sociálních sítích a v živém vysílání. Fanoušci to komentovali slovy, že ho dříve nemohli ani slyšet a teď je z něho jejich miláček. Musím říct, že v televizi jste, pane Soukupe, takový suchar, ale když vás teď vidím, jste sakra sympatický chlap, takže měním názor, shodují se v komentářích.

Zdroje: Kafe.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...