Connect with us

Zadejte svůj dotaz

Celebrity

Helena Vondráčková oznámila velké novinky: Narozeninové turné, staronová kniha i vlastní pořad

Zpěvačka Helena Vondráčková letos oslaví půlkulaté narozeniny, které se chystá oslavit ve velkém stylu. Počátkem dubna odstartuje česko-slovenské turné Helena 2022. „Bude to jeden dlouhý mejdan až do Vánoc,“ vzkázala všem svým fanouškům legendární zpěvačka. Co dalšího plánuje pro letošní rok?

Foto: Miloš Schmiedberger
Foto: Miloš Schmiedberger

„Na rozdíl od předchozího turné Vzhůru k výškám, na nějž jsme koncerty přidávali postupně, jsme šňůru Helena 2022 plánovali celou naráz. Začíná dubnem, aby si lidi stačili trochu vydýchat a měli dost sil. Navíc se poprvé po dvaceti letech, co s Helenou spolupracuji jako manažer, podíváme na Slovensko, konkrétně do Pieštan, Bratislavy a také na zámek v Bojnicích, kde se natáčela Šíleně smutná princezna,“ prozradil na tiskové konferenci zpěvaččin manžel Martin Michal a dodal, že se na jednotlivé koncerty budou přemísťovat vlastním letadlem, aby vše kompletně stihli.

Turné s doprovodnou kapelou Charlie Band nazvané Helena 2022 začne 1. dubna v Karviné. Fanoušci legendární zpěvačky se mohou těšit také na narozeninový koncert v pražské Lucerně, který se uskuteční 18. června. Výjimečné bude také již zmíněné vystoupení 1. září na Bojnickém zámku, kde roku 1968 natáčeli pohádku Šíleně smutná princezna s Vondráčkovou v hlavní roli.

Foto: Miloš Schmiedberger
Tisková konference Heleny Vondráčkové v restauraci Žofín
Foto: Miloš Schmiedberger

Další novinkou je vlastní LED obrazovka. „Na každém koncertu, i v malých městech a vesničkách, budeme používat LED obrazovku, abychom zvýšili atraktivitu koncertu,“ sdělil Martin Michal.

„Moc se těším, zároveň je ve mně pořád obava, aby to všechno dobře dopadlo. Jsem ale optimista, věřím, že nám bude štěstí přát a všichni si to užijeme,“ dodala Helena Vondráčková. 

Foto: Miloš Schmiedberger
Helena Vondráčková na tiskové konferenci
Foto: Miloš Schmiedberger

Koncert v Kutné Hoře se konat nebude

I přesto, že si Helena Vondráčková velmi přála vystoupit v Kutné Hoře, nakonec se s ředitelkou kulturního domu nedomluvili na podmínkách. „Setkali jsme se s naprosto odlišným přístupem některých ředitelů kulturních domů, kdy někteří z nich to pojali tak, že kulturní dům vlastní a v podstatě začali podnikat za státní peníze dané obce. Například v Kutné Hoře si paní ředitelka pořídila nový rezervační program. A když jsem jí řekl, že máme dlouhodobé závazky s Ticketportalem, tak řekla, že ji to nezajímá, protože ona o to nájemné nestojí, protože je příspěvková organizace,“ vysvětlil Martin Michal.

Těšit se můžete i na nový pořad Sladké mámení

Kromě koncertů budou moci fanoušci Helenu Vondráčkovou počínaje 5. březnem poslouchat pravidelně každou sobotu po 10:00 na stanici Dvojka Českého rozhlasu. Bude na něm mít vlastní pořad Sladké mámení, v němž zavzpomíná na svou hudební kariéru i setkání, která ovlivnila ji samotnou i její závratnou kariéru. Bude také vzpomínat na své soukromé zážitky a pouštět své oblíbené písničky. 

„Zazní v něm také Heleniny skladby nejen v češtině, ale v dalších jazycích, ve kterých zpívá. A věřte, že jich je opravdu dost. A samozřejmě tam budeme pouštět i její oblíbence z tuzemské a světové populární hudby,“ podotkl spoluautor pořadu Jan Adam, který je fanouškem Heleny Vondráčkové od samotného dětství.

Foto: Miloš Schmiedberger
(zleva) Jan Adam a Helena Vondráčková
Foto: Miloš Schmiedberger

Pracuje se i na novém vydání knihy

V rámci oslav 75. narozenin Heleny Vondráčkové vyjde také doplněná a rozšířená verze knihy Každá trampota má svou mez, kterou se zpěvačkou napsal spisovatel a publicista Petr Marek. „Fandové se mohou těšit na fotografie, které nikdy předtím neviděli, a dočtou se také leccos nového o Helenině sporu s Martou Kubišovou a Golden Kids,“ slibuje Macek.

Foto: Miloš Schmiedberger
Foto: Miloš Schmiedberger

Vstupenky na koncerty Heleny Vondráčkové je možné zakoupit v síti Ticketportal. 

Zdroj: iDnes.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...