Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Herečka Sandra Bullock oznámila, že si potřebuje dát hereckou pauzu. Z jakého důvodu?

Americká herečka Sandra Bullocková rozesmutnila všechny své fanoušky. Hollywoodská hvězda potvrdila, že má v úmyslu se v nejbližších měsících úplně stáhnout z filmového světa. Zároveň se přestane zúčastňovat veřejných akcí. Co stojí za jejím radikálním rozhodnutím?

Zdroj: Cubankite / Shutterstock.com
Zdroj: Cubankite / Shutterstock.com

Slavná herečka, která za svou třicetiletou kariéru hrála v téměř 50 filmech, přiznala, že se už necítí být „schopná dělat zdravá a chytrá rozhodnutí“. „Nechci být závislá na ničem jiném než na svém vlastním rozvrhu. Jsem tak vyhořelá. Jsem tak unavená a nejsem schopná dělat zdravá, chytrá rozhodnutí a vím to,“ uvedla v rozhovoru pro Hollywood Reporter.

Sandra poukázala na to, že ačkoli byla vděčná za úspěch, kterého dosáhla, měla obavy z jeho dopadů na její osobní život. „Práce pro mě byla vždy stálá, měla jsem takové štěstí. Uvědomila jsem si ale, že se to možná stává mou berlí. Bylo to jako neustále otevírat lednici a hledat něco, co v lednici nikdy nebylo,“ uvedla.

Slavná brunetka je matkou dvou dětí, není tedy překvapením, že z hektického životního stylu je unavená. Už během interview pro Entertainment Tonight letos v březnu prohlásila, že herecká přestávka přijde brzy, protože chce trávit více času se svými dětmi. „To mě teď nějakou chvíli čeká. Pauza. A přijde brzy,“ uvedla Bullocková. Sandra adoptovala chlapce Louise (12) a holčičku Lailu (9). Své rodičovské povinností sdílí se svým dlouholetým přítelem Bryanem Randallem, kterého nazývá „láska mého života“.

Herečka se raketově proslavila poté, co si v roce 1994 zahrála ve filmu Nebezpečná rychlost (Speed) po boku Keanu Reevese. V letech 2010 a 2014 byla nejlépe placenou herečkou světa a v roce 2009 získala Oscara za svůj výkon ve filmu Zrození šampióna (The Blind Side). Proslavila ji také hlavní role ve filmu Slečna drsňák (Miss Congeniality).

V současnosti můžete vidět herečku ve akční dobrodružné romantické komedii Ztracené město (The Lost City), kde po boku Channinga Tatuma ztvárnila spisovatelku Lorretu Sageovou. Tento film podle internetové stránky Box Office Mojo vydělal již téměř 190 milionů dollarů.

Zdroj: DFree / Shutterstock.com
Sandra Bullock na premiéře filmu Ztracené město
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

V srpnu se má Sandra objevit jako psovodka Maria Beetle v připravovaném celovečerním akčním komediálním filmu Bullet Train. Herečka se představí po boku velkých hereckých jmen, které zahrnují mimo jiné Brad Pitt, Michael Shannon a Joey King. K obsazení filmu se připojila loni v únoru jako náhrada za Lady Gagu.

Na dotaz, zda se ještě někdy vrátí k herectví, herečka odpověděla: Nevím.“

Zdroj: Dailymail.co.uk, Hollywoodreporter.com

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...