Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Instatýden: Helena Houdová na prahu bláznovství, vtipné přivítání Zástěry ze Survivoru a mizerný pravopis Nikol Švantnerové

Na Instagramu bylo v posledních sedmi dnech opět rušno. Nikol Švantnerová udělala pravopisnou chybu na úrovni páté třídy. Oblíbený účastník reality show Survivor Tomáš Zástěra se po příchodu do rádia dočkal vřelého i trefného přivítání. Helena Houdová doslova zaráží svým podivínským vystupováním na sociálních sítích. Co dalšího stojí za řeč?

Foto: Miloš Schmiedberger
Foto: Miloš Schmiedberger

Tohle se Nikol Švantnerové vážně nepovedlo

Česká modelka a influencerka Nikol Švantnerová je perfekcionistka, která se snaží mít všechno dokonale vymazlené do sebemenšího detailu. Jenže ouvej! Tentokrát šlápla pěkně vedle. Mít perfektně upravenou fotku je jedna věc, ale udělat pravopisnou chybu, za kterou by se musel stydět i žák páté třídy, je věc druhá. Proč to píšeme? Před několika dny dělala na svém instastories reklamu na oblečení, kde textově dodala: „Mají i spoustu jiných barev, já určitě doobědnávám.“ Z toho slova nás doslova bolely oči. Třeba měla v danou chvíli hlad, ostatně v jejím případě by jí pár kilo navíc neuškodilo.

Není to ale poprvé, kdy Nikol ukázala, že v rámci pravopisu rozhodně není žádná expertka. Další její velkou slabinou je interpunkce. Posuďte sami.

Velké nedostatky vidíme i v tvorbě reklamního textu. Možná by stálo za to trávit méně času úpravou fotek, a naopak věnovat více času tvorbou popisků, které jsou mnohdy krkolomné a obsahují již zmíněné pravopisné chyby.

Překvápko pro Tomáše Zástěru

Účastník nejdrsnější reality show Survivor Tomáš Zástěra je zpět v Česku, kde se při příchodu do rádia Evropa 2 dočkal od svých kolegyň Zorky Hejdové a Lucie Bechynkové milého a zároveň vtipného přivítání. „Já moc děkuju za ten raut, který jste mi připravili. Skutečně jsem nečekal takovou velkolepou oslavu, takovou opulentní žranici,“ smál se se Zástěra s kokosem v ruce a s rýží na talíři. „My jsme ti chtěli udělat radost tvým nejoblíbenějším jídlem,“ reagovala se smíchem Zorka Hejdová, jež mu po dobu účasti v reality show spravovala sociální sítě. Kromě typického ostrovního pokrmu na Tomáše čekaly balonky. „Vypadá to, jako když se vrací dvanáctiletý holka z pouti,“ komentoval barevné balonky vysmátý moderátor.

Nad chováním Heleny Houdové zůstává rozum stát

Bývalá modelka Helena Houdová se věnuje už delší dobu alternativnímu stylu života. Věnuje se poznání sebe samotné i zlepšení sexuální kondice skrze podivné ezokurzy. Koučka sexu, lásky a vztahů se nedávno svěřila na svém Instagramu s tím, že miluje ženy. V příspěvku dokonce přiznala, že je jimi posedlá. V posledních dnech byla modelka v Egyptě, připravovala se na plavbu po posvátném Nilu. Svým sledovatelům se dokonce svěřila s tím, že má nádor ve svém břiše. Rozhodla se ho léčit alternativním způsobem pomocí nejrůznějších energií. V živém vysílání tvrdila, že pláč jí pomohl ke zmenšení nádoru.

Aby toho nebylo málo, Houdová se ani netají tím, že se její děti vzdělávají formou unschoolingu. Přístup ke vzdělání je založený na přesvědčení, že vzdělávání je přirozený celoživotní proces, který probíhá v každé chvíli našeho života. „Ano, své děti unschooluji. Mají tady domškolácké skupiny, běhají venku mezi rýžovými poli, učí se hrou a mají úžasnou svobodu,“ prozradila Helena redakci eXtra.cz. Houdová zároveň přiznala, že se s dětmi baví otevřeně o všem, včetně sexu. „Já s nimi mluvím o sexualitě stejně jako o vaření. Je to nejúžasnější síla, kterou můžeme mít.“  

Charlotte Ella Gottová pózovala jako modelka

Patnáctiletá dcera Karla Gotta Charlotte má jednoduše styl. Už v minulosti bylo zřejmé, že ji móda baví a dokáže se s ní popasovat. Nepodcenila ani outfit na hory, odkud během týdne zveřejnila novou fotku. Jedná se o teprve druhou fotografii na jejím Instagramu, kde ji k dnešnímu dni sleduje přes 134 tisíc lidí.

Černé zimní kalhoty, mohutná krémová péřovka s páskem a stylové sněhule mladé Gottové seknou. Nezapomněla ani na trendy sluneční brýle, které celý outfit dokonale podtrhují. Prostřední dcera Karla Gotta by se z fleku mohla živit jako modelka, figuru má na to ideální.

To by bylo pro dnešek vše. Mějte úspěšný týden a sledujte nás na Instagramu.

Zdroj: Extra.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Najdete půvabnější pár, než je Gábina Gášpárová a Petr Havránek z reality show Love Island? Je to již dva roky, co se seznámili ve...

Sticky Post

Včerejšího dne zveřejnila Ivana Gottová zprávu, že zpřístupní vilu Na Bertramce veřejnosti, aby mohla zavzpomínat na zesnulého Karla Gotta. Ještě téhož dne se k...

Sticky Post

Vdova Ivana Gottová ohlásila zprávu, která potěší hlavně české a německé fanoušky zesnulého Karla Gotta. Zpřístupní veřejnosti vilu v ulici Nad Bertramkou.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Reality shows

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky. Od neděle 3. září budou na televizi Prima nebo JOJ pravidelně vysílány epizody nové série televizní...

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...