Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Instatýden: Borhyová ohromila v sexy šatech, Slováčková ukázala zákulisí natáčení autonehody a Marešová sdílela fotografii z rodinné procházky

Nový týden se neobejde bez naší pravidelné rubriky Instatýden. Co zajímavého se dělo na instagramu v posledních sedmi dnech? Lucie Borhyová se předvedla v červených šatech, za které sklidila potlesk. Anna Julie Slováčková přiblížila divákům seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 zákulisí natáčení drastické scény. Monika Marešová po delší době sdílela fotografii ze svého soukromí, a potěšila tak všechny své fanoušky.

Zdroj: Nexfoto
Zdroj: Nexfoto

Anna Julie Slováčková poodhalila zákulisí seriálové autonehody

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 nabízí divákům velké drama kolem zdravotní sestry Radky, kterou ztvárňuje Anna Julie Slováčková. Radka byla nejprve znásilněna doktorem Michalem Rennerem, jehož ztvárňuje slovenský herec Juraj Bača. „Natáčet něco takového je samozřejmě těžké. Hodně jsem to předtím probírala jak s kolegyněmi, tak s terapeuty,“ popsala samotnou scénu násilnického aktu Slováčková.

Nyní přišla na řadu těžká autonehoda, které předcházela drastická scéna přímo za jízdy. I přesto, že během sledování dějové linky Radky diváci doslova pociťují mráz po zádech, v reálu panuje na place skvělá nálada i dobré vztahy mezi kolegy. Ahoj Jurajku, co to děláme?“ směje se Anička ve videu na Juraje Baču, jenž v Ordinaci ztvárňuje zápornou roli. Anička v komentářích sklidila od fanoušků poklonu za svůj herecký výkon a musíme říct, že zaslouženě!

Monika Marešová vyrazila na rodinnou procházku

O Monice Marešové je známé, že je na sociálních sítích oproti svému manželovi Leošovi o něco málo aktivnější a zdaleka nesdílí tolik momentů ze svého soukromí jako on. Teď ale všem svým fanouškům udělala velkou radost, když sdílela snímek z rodinné procházky, který okomentovala slovem „rodina“. „Moc vám to spolu sluší,“ shodují se fanoušci. Černobílá fotografie zaujala také zpěvačku Moniku Bagárovou, která po fotografii přidala červené srdíčko. I nám se fotografie líbí a vzkazujeme Monice: Víc takových fotek, prosím!

Lucie Borhyová zabodovala v šatech Natali Ruden

Populární česká moderátorka Lucie Borhyová opět potvrdila, že červená blondýnkám , a především jí samotné zkrátka sluší. V šatech z dílny známé návrhářky Natali Ruden vypadá přímo božsky, čehož si všimli i její fanoušci. „Nádherná jako vždy,“ shodují se lidé pod fotografií, kterou Lucie přesdílela z profilu Natali Ruden, jež komentovala fotografii slovy: „Červená je prostě červená.“ I my dáváme Lucii palec nahoru!

Ondřej Novotný vyrazil na anglický fotbal

Moderátor, promotér a spoluvlastník organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný vyměnil MMA za fotbal. O víkendu vyrazil s kamarády do Londýna na zápas anglické Premier League West Ham – Arsenal. Na svém instastories označil Tomáše Řepku, který v minulosti hrál za Kladiváře, a také Tomáše Součka, u kterého není jasné, jak bude vypadat jako budoucí kontrakt. Moderátor reality show Survivor si nezapomněl zvěčnit svůj výlet společným selfiem s Event Directorem Okagonu MMA Michalem Pavlem, který okomentoval slovy „jooo fotbálek“. A my si myslíme, že to byla jooo dobrá změna.

Zemřel vlivný agent Mino Raiola

Ještě ve čtvrtek se obul do novinářů, kteří mylně informovali o jeho smrti. „Současný zdravotní stav pro ty, co se zajímají: Nas*aný. Podruhé během čtyř měsíců mě zabili,“ napsal Mino Raiola na svém twitterovém účtu. V sobotu ale slavný fotbalový agent svůj boj s vážnou nemocí definitivně prohrál. Mino bojoval až do konce se stejným zaujetím, jako při vyjednáváních ve prospěch svých hráčů,“ uvedla v prohlášení na sociálních sítích jeho rodina.

Ital Raiola, který vyrůstal v Nizozemsku, zastupoval fotbalové hvězdy Paula Pogbu, Erlinga Haalanda či Zlatana Ibrahimovice. V minulosti byl také agentem Pavla Nedvěda či Zdeňka Grygery. V Česku spolupracoval i se Slavií, jejíž šéf Jaroslav Tvrdík, který sám bojuje s rakovinou, sdílel zprávu o jeho smrti s dovětkem „odpočívej v pokoji“.

Raiola v roce 2016 udělat z Pogby nejdražšího hráče světa v roce 2016, když zrealizoval jeho přestup z Juventusu do Manchesteru United za tehdy rekordních 105 milionů eur. Velké pozdvižení vyvolalo, že 25 milionů z této částky tvořila jeho provize.

To by bylo pro dnešek vše. Mějte úspěšný týden a nezapomínejte nás sledovat na instagramu.

Zdroj: iSport.cz, Blesk.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...