Connect with us

Zadejte svůj dotaz

Celebrity

Instatýden: Emma Smetana zbořila Vary svým hvězdným outfitem, čerstvě nezadaná Grossová dráždila v sexy bikinách a Sandeva se pořádně rozšoupla

Ani tento týden to nebyla na Instagramu žádná nuda. Herečka Sára Sandeva zažila divokou narozeninovou oslavu svých 25. narozenin. Natálie Grossová po rozchodu rozhodně nemarní čas, rozhodla se odhalit své největší přednosti. Karlovy Vary se otřásaly v základech, když na zahajovací večírek dorazila Emma Smetana. V jakém outfitu se předvedla?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Sára Sandeva náležitě oslavila 25. narozeniny

Herečka Sára Sandeva před několika dny oslavila své 25. narozeniny, a to ve velkém stylu. Na svoji narozeninovou oslavu pozvala rodinu a své nejbližší včetně svého partnera Jakuba Prachaře. „Moji lidi. Miluji a děkuji. Na fotce nejsme všichni, ale byl to krásný, protancovaný, prosmátý a pro mě i dojemný večer. Jsem vděčná. A šťastná. A vám všem děkuji za krásná narozeninová přání,“ napsala herečka na svůj instagram ke společné fotografii.

Jak se zdá, oslava se náramně povedla. Důkazem je i video, které Sára sdílela na svém instagramovém profilu. Herečka na něm tančí o sto šest na balkánskou písničku, jejíž text zná podle všeho nazpaměť. Temperamentní Balkán v sobě tahle kráska s makedonskými kořeny zkrátka nezapře.

Emma Smetana zazářila ve Varech

Emma Smetana ví, jak na sebe upoutat pozornost. Na zahájení filmového festivalu dorazila v černých brýlích a filtrovaném outfitu, díky němuž vypadala jako slavná hollywoodská hvězda, která se nebojí extravagance. Aby toho nebylo málo, zpěvačka se během večera prakticky nehnula od spisovatelky Radky Třeštíkové, jež rovněž dorazila na festival v nepřehlédnutelném outfitu. V jednu chvíli se obě zmíněné dámy dokonce chytily za ruce, čímž naznačily, že jsou si velmi blízké. Ostatně Třeštíková pomáhala nedávno křtít nový byt Smetanové a Haje, který si zamilovaný pár pořídil. Znají se tedy už nějakou dobu.

Agáta Hanychová se pochlubila krásnou maminkou

Veronika Žilková dorazila za Agátou do prosluněné Marbelly, kde si užívaly společný čas s Agátinými dětmi Miou a Kryšpínem, přítelem Jaromírem Soukupem a její mladší sestrou Kordulí. Jak se zdá, herečce pobyt u moře s těmi nejbližšími prospívá, čehož si všimla i její dcera. „Mám fakt krásnou mámu,“ komentovala Agáta fotografii, na níž je zachycená Veronika Žilková ve svých oblíbených letních šatech, které jí opravdu velmi sluší. Navíc je herečka decentně nalíčená, a tak působí velmi něžně a o několik let mladší. Posuďte sami.

Natálie Grossová si užívá single život

Mladičká zpěvačka Natálie Grossová po dvouletém vztahu potvrdila rozchod s operním pěvcem Danielem Matouškem, se kterým se dala dohromady v roce 2020 během zkoušení muzikálu Fantom opery. „Řekli jsme si, že to neklape a šli od sebe. Nic dramatického se nekonalo,“ přiznala Natálie Grossová pro Super.cz.

Mladší dcera politika Stanislava Grosse je nyní společně se svou maminkou a sestrou Denisou na dovolené v Itálií, kde vystavila svoji perfektní figuru v černých bikinách. Její fanoušci jí obratem psali pod tento „hot“ příspěvěk samé komplimenty, v nichž se shodli na tom, že Natálie je neskutečná kočka. Následující den zvěčnila své dokonalé tělo v oranžových bikinách u bazénu. I přesto, že Natálka přiznala, že si chce teď užívat léto, možná je to přece jen skrytý vzkaz pro Matouška, aby zalitoval, že o tenhle klenot přišel.

Eva Burešová razantně změnila image

Herečka a zpěvačka Eva Burešová nedávno přiznala, že má kvůli své roli v seriálu ZOO zničené vlasy, a tak se bohužel bude muset své dlouhé hřívy zbavit. „Vlasy jsou zničené, upálené. Denně jsme je v seriálu ZOO krepovali, aby měla Viki vlnité vlasy. Po roce jsou totálně spálené,“ posteskla si Burešová, jež se v sobotu pochlubila fanouškům svojí radikální změnou image. Vytáhli jsme retro a moooc se nám to líbí,“ napsala Eva Burešová k příspěvku na Instagramu, v němž odhalila svůj čerstvý sestřih – kratší vlasy a k tomu ofinu. A jak je vidět i z komentářů pod fotografií, hvězdě ZOO změna prospěla.

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám úspěšný start do nového týdne. A samozřejmě nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zdroj: Super.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...