Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Instatýden: Krainová si opět prodloužila vlasy, Andrea ze Svatby na první pohled oznámila těhotenství a Šeredová pózovala v bazénu. Dostala tím fanoušky do kolen!

Co je nového na Instagramu? Alena Šeredová a Lucie Borhyová si náramně užívají horké letní dny v zahraničí, přičemž obě potěšily své fanoušky sexy fotkami v plavkách. Nevěsta z reality show Svatba na první pohled se pochlubila těhotenským bříškem a Simona Krainová se rozhodla, že si znovu prodlouží vlasy. Jaké ohlasy sklidila u svých sledujících?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Nevěsta Andrea ze Svateb je těhotná

Andrea Eliášová si v reality show Svatba na první pohled zažila místo lásky procházení peklem. Její ženich Kadri Presheva jí totiž ukázal přesně takového muže, kterého v žádném případě nechce. Možná proto se jí i zastesklo po bývalém příteli Evženovi, s nímž se vídala krátce předtím, než se zapojila do nováckého svatebního experimentu.

V prosinci loňského roku se k Evženovi vrátila a se staronovým přítelem jim to klape náramně. Dokonce tak moc, že se spolu rozhodli založit rodinu. Andrea fanouškům na Instagramu oznámila, že je těhotná! Požehnaný stav tajila dlouho. Pochlubila se až fotografií, na níž má bříško hodně velké, porod ji zjevně čeká už během léta. „Už se to peče. Budeme mít miminko,“ oznámila Andrea formou hashtagů.

Zdroj: Se souhlasem Andrey Eliášové
Zdroj: Se souhlasem Andrey Eliášové

Alena Šeredová vyrazila fanouškům dech

Někdejší hvězda přehlídkových mol a vicemiss ČR z roku 1998 Alena Šeredová si užívá horkého léta doma v Itálii. U té příležitosti si vyfotila bazénové selfie, kterým náramně potěšila své sledující. „Bože, jsi neskutečná kočka,“ komentovala fotografii jedna z jejích kamarádek. „Moc hezká, přirozená,“ přidal se další sledující. Pod příspěvkem se objevilo mnoho komentářů od italských fanoušků, kteří jí pod fotografii v hojném počtu psali výraz „ bellissima“ (krásná).

Trojnásobná maminka a bývalá manželka italské fotbalové hvězdy Gianluigiho Buffona je stále v perfektní formě, vypadá, jako by snad vůbec nestárla. Dáváme palec nahoru!

Lucie Borhyová i nadále dráždí fanoušky

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Lucie Borhyová relaxuje na dovolené u moře, odkud sdílela selfie z pláže (více ZDE). Moderátorka se načas nastěhovala do svého domečku ve španělské Malaze, kde si hojně užívá sluníčka a moře. „Naše prázdniny jsou vždycky nejvíc. Koupeme se celý den v moři, v bazénu, sportujeme, chodíme na zmrzky a na různé dobrůtky, hrajeme karty a také jezdíme na výlety a rádi poznáváme nová místa. Zkrátka kombinujeme válení se u moře s aktivnějším stylem dovolený,“ prozradila pro Super.cz úsměvavá moderátorka, jež vypadá hodně spokojeně.

Hvězda Televizních novin nyní pravidelně zásobuje fanoušky fotografiemi v bikinách. Stejně jako Alena Šeredová se může pyšnit výstavní figurou. Není tedy divu, že od fanoušků Lucie sklízí samé komplimenty typu „sluší vám to“, „jste krásná žena“, „nádherná bohyně“, apod. Posuďte sami.

Simona Krainová si nechala prodloužit vlasy

Topmodelka Simona Krainová má opět delší vlasy. Stačilo přitom málo: dojít si do salonu na prodloužení pramenů, které jsou od těch přirozených k nerozeznání. „Když mám chuť změnit barvu, účes nebo délku vlasů, nemusím čekat, až mi vlasy dorostou..od toho tady mám moji užasnou kliniku. Děkuji všem, odcházím nadšená,“ napsala Krainová k selfíčku s prodlouženou blond hřívou, která u fanoušků sklidila úspěch. „Pecka, Simi,“ napsala jedna z fanynek. „Krásná barva, moc vám to sluší,“ přidala se další.

Zdroj: Se souhlasem Simony Krainové
Zdroj: Se souhlasem Simony Krainové

Kromě prodloužení se Krainová rozhodla na klinice zkontrolovat i znaménka a doporučila i svým sledujícím, aby na kontrolu znamének šli alespoň jednou za rok. „Zhoubný nádor melanom patří mezi velmi agresivní nádory, jelikož má tendence velmi rychle metastázova!! Pokud se nezachytí včas, léčba už nemusí být účinná. Prevence je tudíž v tomto případě bez nadsázky životně důležitá!!“ uvedla Simona. A my jí dáváme za pravdu.

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám úspěšný start do nového týdne. A samozřejmě nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zdroj: Expres.cz, Super.cz

Může se Vám líbít

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Yvona Maléřová Krainová nestárne stejně jako její slavná sestra Simona. V jednom má ale krásné prvenství: stala se podruhé babičkou.

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Najdete půvabnější pár, než je Gábina Gášpárová a Petr Havránek z reality show Love Island? Je to již dva roky, co se seznámili ve...

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Reality shows

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky. Od neděle 3. září budou na televizi Prima nebo JOJ pravidelně vysílány epizody nové série televizní...

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Sticky Post

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní...