Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Instatýden: Vytočená Pagáčová, půvabná miss s novorozenou dcerkou a nemocný Bruce Willis na romantické procházce

Minulý týden bylo na Instagramu opět živo. Jednadvacetiletá modelka Denisa Spergerová porodila dceru Isabellu. Vážně nemocný Bruce Willis si vyšel na procházku se svojí rodinou. Herečka Patricie Pagáčová se rozčílila na mladou influencerku. Z jakého důvodu? To ale není vše. Jaké další zajímavosti jsme zaznamenali v instagramovém světě?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová by nejraději nafackovala mladé influencerce

Patricie Pagáčová je známá jako velmi úsměvavá herečka, tentokrát ji však vytočila mladá influencerka Denisa Kouřílková alias Sugar Denny. Několik dní poté, co v Michli zavraždil student mačetou svého učitele, napsala influencerka do svého stories: „Já bych teď reálně nemohla chodit do školy, protože nemám vůbec žádný respekt k učitelům. Kdyby mi učitel řekl, že mě rozsadí, protože si povídám s kamarádkou, ani bych se nepohnula a začala bych mu nadávat. Prostě proč bych měla dělat to, co říkáš, protože jsi učitel?“  dala najevo nesouhlas s autoritami ve školách.

„Tohle mě opravdu zarazilo. Osmnáctiletá influencerka, kterou sleduje přes 125 tisíc mladých lidí, si dá storíčko, jak jí dělá problém respektovat učitele a že má chuť jim nadávat,“ rozčilovala se herečka nad tím, co Sugar Denny napsala, a mohla tak negativně ovlivnit mladou generaci. „Pár facek by zasloužila, madam,“ nebrala si servítky Patricie.

Denisa Spergerová se stala maminkou

Vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová v pátek ve večerních hodinách porodila dcerku Isabellu, kterou následně ukázala svým fanouškům. „Nic víc není. Tolik lásky a nepopsatelného štěstí. Zvládly jsme to společně. I přes malé komplikace,“ prozradila Denisa o porodu malé dcerky. Partnerka podnikatele Viktora Hajíčka prožívala klidné těhotenství. „Neměla jsem žádné nevolnosti, komplikace. Přibrala jsem jedenáct kilogramů. Naštěstí mi jdou kila do bříška, za to jsem moc ráda. Žádné oteklé kotníky, nic,“ řekla Super.cz krátce před porodem modelka.

Sára Sandeva zářila na MBPFW

Herečka Sára Sandeva by se z fleku uživila jako profesionální modelka. Na svém instagramovém účtu sdílela fotografii z Mercedes Benz Prague Fashion Weeku, kde vypadala fantasticky. „Když je tvoje stylistka také tvoje nejlepší kamarádka a setra,“ komentovala společnou fotografii s módní návrhářkou Hermine Khalaf Pogosyan. Sára má postavu jako lusk, dokonalé vlasy i tvář. A k tomu všemu má pod palcem i módu. Jen tak dál.

Bruce Willis relaxoval s rodinou v přírodě

Bruce Willis před týdnem přiznal vážnou nemoc a ukončil hereckou kariéru, o několik dní později jeho žena zveřejnila první fotografie herce od momentu jeho těžkého rozhodnutí. Willis s manželkou Emmou vyrazili na romantickou procházku do přírody společně se svojí dcerou Mabel Ray, která je při tom vyfotila.

Fotografii komentovala i česká modelka Daniela Peštová slovy „Sladké foto. Myslím na vás.“ Mezi komentujícími se objevila také modelka Simona Krainová: „Drahá Emmo, myslím na vás a přeji vám jen to nejlepší,“ napsala jim v komentáři s řadou srdíček.

Willis minulý týden přiznal, že vedle letitých problémů s pamětí trpí afázií, což je porucha řeči, jež může mít původ v poškození mozku (například v důsledku mrtvice nebo nádoru). Proto se rozhodl, že pověsí herectví na hřebík.

David „Pink Panther“ Kozma zůstal vládcem Oktagonu

Králem organizace Oktagon ve welterové váhové kategorii je i nadále David Kozma, který v Ostravě v titulovém zápase jednoznačně porazil na body dlouhodobého rivala Petra Knížeho. Devětadvacetiletý Kozma tak oplatil o 15 let staršímu soupeři porážku ze vzájemného souboje v roce 2017 a popáté v kariéře obhájil pás šampiona.

„Byl to strašně těžký zápas. Každý, který je na pět kol, je náročný. Je neskutečné, co Petr ve svém věku vydrží,“ řekl Kozma po duelu, v němž byl aktivnější po většinu času. Na svém instagramu pak zveřejnil vítěznou fotografii, pod kterou sklidil stovky gratulací. I my gratulujeme!

To by bylo pro dnešek vše. Mějte úspěšný týden a sledujte nás na Instagramu.

Zdroj: Super.cz, iDnes.cz

Může se Vám líbít

Sticky Post

V italském Rimini se konal mezinárodní sraz Amerických bezsrstých teriérů. Pořadatelkou tohoto srazu je Češka žijící v Itálii, kterou „nahatá“ plemena zaujala již před...

Sticky Post

Eva Perkausová, moderátorka televizních zpráv na TV Prima, brzy přivítá na svět druhého syna. Během celého jejího těhotenství se spekulovalo o tom, kdo ji...

Sticky Post

Přestože na to nevypadá, tak nedávno Martina Gavriely oslavila 45. narozeniny. Redaktorka magazínu Zítřek ji zastihla na akci královny dětských srdcí Míši Růžičkové v...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Krásná moderátorka Andrea Antony se stala dvojnásobnou maminkou. S manželem přivítali na svět chlapečka Frederika.

Sticky Post

Seriál z 90. let Beverly Hills 90210 si v Česku vybudoval fanouškovskou základnu. Zajímá vás, co se stalo s hvězdami seriálu? Zjistili jsme to...

Sticky Post

Nadaná zpěvačka Anna Julie Slováčková nemá na růžích ustláno a ve svém věku musela zvládnout boj s rakovinou. Včerejšího dne ale přišla se sdělením,...

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Herečku Terezu Brodskou zmohla nemoc. Nejde ale o běžnou virózu. Podle jejího vyjádření je její zdravotní stav natolik vážný, že musela zrušit pracovní povinnosti.

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.