Connect with us

Zadejte svůj dotaz

Celebrity

Instatýden: Vytočená Pagáčová, půvabná miss s novorozenou dcerkou a nemocný Bruce Willis na romantické procházce

Minulý týden bylo na Instagramu opět živo. Jednadvacetiletá modelka Denisa Spergerová porodila dceru Isabellu. Vážně nemocný Bruce Willis si vyšel na procházku se svojí rodinou. Herečka Patricie Pagáčová se rozčílila na mladou influencerku. Z jakého důvodu? To ale není vše. Jaké další zajímavosti jsme zaznamenali v instagramovém světě?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová by nejraději nafackovala mladé influencerce

Patricie Pagáčová je známá jako velmi úsměvavá herečka, tentokrát ji však vytočila mladá influencerka Denisa Kouřílková alias Sugar Denny. Několik dní poté, co v Michli zavraždil student mačetou svého učitele, napsala influencerka do svého stories: „Já bych teď reálně nemohla chodit do školy, protože nemám vůbec žádný respekt k učitelům. Kdyby mi učitel řekl, že mě rozsadí, protože si povídám s kamarádkou, ani bych se nepohnula a začala bych mu nadávat. Prostě proč bych měla dělat to, co říkáš, protože jsi učitel?“  dala najevo nesouhlas s autoritami ve školách.

„Tohle mě opravdu zarazilo. Osmnáctiletá influencerka, kterou sleduje přes 125 tisíc mladých lidí, si dá storíčko, jak jí dělá problém respektovat učitele a že má chuť jim nadávat,“ rozčilovala se herečka nad tím, co Sugar Denny napsala, a mohla tak negativně ovlivnit mladou generaci. „Pár facek by zasloužila, madam,“ nebrala si servítky Patricie.

Denisa Spergerová se stala maminkou

Vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová v pátek ve večerních hodinách porodila dcerku Isabellu, kterou následně ukázala svým fanouškům. „Nic víc není. Tolik lásky a nepopsatelného štěstí. Zvládly jsme to společně. I přes malé komplikace,“ prozradila Denisa o porodu malé dcerky. Partnerka podnikatele Viktora Hajíčka prožívala klidné těhotenství. „Neměla jsem žádné nevolnosti, komplikace. Přibrala jsem jedenáct kilogramů. Naštěstí mi jdou kila do bříška, za to jsem moc ráda. Žádné oteklé kotníky, nic,“ řekla Super.cz krátce před porodem modelka.

Sára Sandeva zářila na MBPFW

Herečka Sára Sandeva by se z fleku uživila jako profesionální modelka. Na svém instagramovém účtu sdílela fotografii z Mercedes Benz Prague Fashion Weeku, kde vypadala fantasticky. „Když je tvoje stylistka také tvoje nejlepší kamarádka a setra,“ komentovala společnou fotografii s módní návrhářkou Hermine Khalaf Pogosyan. Sára má postavu jako lusk, dokonalé vlasy i tvář. A k tomu všemu má pod palcem i módu. Jen tak dál.

Bruce Willis relaxoval s rodinou v přírodě

Bruce Willis před týdnem přiznal vážnou nemoc a ukončil hereckou kariéru, o několik dní později jeho žena zveřejnila první fotografie herce od momentu jeho těžkého rozhodnutí. Willis s manželkou Emmou vyrazili na romantickou procházku do přírody společně se svojí dcerou Mabel Ray, která je při tom vyfotila.

Fotografii komentovala i česká modelka Daniela Peštová slovy „Sladké foto. Myslím na vás.“ Mezi komentujícími se objevila také modelka Simona Krainová: „Drahá Emmo, myslím na vás a přeji vám jen to nejlepší,“ napsala jim v komentáři s řadou srdíček.

Willis minulý týden přiznal, že vedle letitých problémů s pamětí trpí afázií, což je porucha řeči, jež může mít původ v poškození mozku (například v důsledku mrtvice nebo nádoru). Proto se rozhodl, že pověsí herectví na hřebík.

David „Pink Panther“ Kozma zůstal vládcem Oktagonu

Králem organizace Oktagon ve welterové váhové kategorii je i nadále David Kozma, který v Ostravě v titulovém zápase jednoznačně porazil na body dlouhodobého rivala Petra Knížeho. Devětadvacetiletý Kozma tak oplatil o 15 let staršímu soupeři porážku ze vzájemného souboje v roce 2017 a popáté v kariéře obhájil pás šampiona.

„Byl to strašně těžký zápas. Každý, který je na pět kol, je náročný. Je neskutečné, co Petr ve svém věku vydrží,“ řekl Kozma po duelu, v němž byl aktivnější po většinu času. Na svém instagramu pak zveřejnil vítěznou fotografii, pod kterou sklidil stovky gratulací. I my gratulujeme!

To by bylo pro dnešek vše. Mějte úspěšný týden a sledujte nás na Instagramu.

Zdroj: Super.cz, iDnes.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...