Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Instatýden: Těhotná herečka z Ulice, první fotka vítězky soutěže krásy a Helena Houdová terčem kritiky i posměchu známého youtubera

Co zajímavého se na Instagramu dělo v posledních sedmi dnech? Populární youtuber Martin Mikyska alias Mikýř se obul do ezoterické Houdové. Eva Perkausová zazářila na finále Miss Czech Republic, kterou vyhrála přirozeně krásná Krystyna Pyszková. Herečka Sára Affašová oznámila svým fanouškům na sociálních sítích, že čeká dítě se synem herce Miroslava Donutila.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Sára Affašová je těhotná

Sára Affašová, která je známá především jako Jana z nekonečného seriálu Ulice, se fanouškům na sociálních sítích pochlubila těhotenským bříškem. „Krásnej Den matek,“ připsala k fotografii, kde její partner, herec Martin Donutil, líbá rostoucí těhotenské bříško. Pod snímkem, který je zachycený v přírodě, se objevily desítky gratulací. Mezi gratulanty se objevil například seriálový kolega Jan Řezníček, jenž v Ulici ztvárňuje postavu Pavla.

Sára a syn Miroslava Donutila tvoří pár přibližně rok a půl. Herečka, které se kromě Ulice objevila také například ve filmu Teroristka nebo v druhé sérii seriálu Rapl, předtím chodila s tanečníkem Michalem Necpálem. I my Sáře i Martinovi moc gratulujeme!

Mikýř si udělal srandu z ezo Houdové

Známý bavič a youtuber Martin Mikyska alias Mikýř se v rámci svého pořadu nebojí vtipně obout do různých témat, která hýbou českou společností. Tentokrát si vzal na paškál někdejší Miss České republiky Helenou Houdovou, která se vydala cestou poznání sebe samotné i zlepšení sexuální kondice skrze podivné ezokurzy.

„Helena představuje jednu z mediálně nejvýznamnějších osob z tohoto světa, která se relativně často objevuje v médiích, kde je schopná šířit nejznámější pseudovědecké teorie (kvantový mysticismus, pokusy Dr. Masaru Emota), které byly dávno vyvráceny,“ řekl Mikýř pro eXtra.cz, proč se v novém videu zaměřil zrovna na bývalou českou modelku.

Na svém instagramovém profilu zároveň sdílel sestříhané video, v němž ji vtipnou formou napodobuje a zároveň nabádá diváky ke zhlédnutí nového dílu o ezo divožence Heleně Houdové. „I když samozřejmě ve videu hodně zesměšňujeme a děláme si srandu, celé je to postavené na solidních argumentech. Kdybychom si dělali jenom srandu, tak bychom s tím netrávili tolik času,“ prozradil závěrem Mikýř, jehož videa nejsou jen vtipná, ale vždy se za nimi skrývá vyšší smysl.

Krystyna Pyszková je novou Miss Czech Republic

Česko zná od sobotního večera novou královnu krásy. Miss Czech Republic 2022 se ve Forum Karlín stala blondýnka z Třince Krystyna Pyszková, která byla horkou favoritkou na celkové vítězství.  

„Musím říct, že jsem to nečekala. Vím, že je to věta, která se často používá, ale opravdu jsem v šoku,“ řekla Super.cz Krystyna krátce po vyhlášení. Včera odpoledne pak na svém instagramovém profilu sdílela první příspěvek jako nová Miss Czech Republic. Jsem moc vděčná, byla to neuvěřitelná cesta a nemůžu se dočkat, co přijde dál,“ napsala k fotce a poděkovala také ředitelce soutěže Taťáně Makarenko a svým nejbližším.

Krystyna bude Českou republiku reprezentovat na nejprestižnější a nejstarší světové soutěži krásy Miss World. Studentka dvou vysokých škol (právnické fakulty v Praze a také marketingu na univerzitě v Rakousku) je už nyní velmi úspěšnou modelkou v zahraničí. Aktivně se věnuje také charitativní činnosti a pravidelně cestuje do Tanzanie, kde pomáhá s výukou dětí na školách.

Eva Perkausová jako sexy diva

Moderátorka Eva Perkausová nesměla chybět na galavečeru Miss Czech Republic, kde v rudých šatech z dílny Sandry Markové vypadala přímo fantasticky! Červená barva blondýnkám zkrátka sluší, a když k tomu mají i dokonalé křivky a módní vkus, nemůže to dopadnou jinak než na výbornou. Půvabná moderátorka CNN Prima NEWS v příspěvku pochválila také vítězku soutěže krásy slovy: „Jsem ráda, že letošní výherkyní Miss Czech Republic se stala dívka, která je přirozeně krásná, bez jakýchkoli úprav. Jen tak dál!“ A my nemůžeme než jen souhlasit.

To by bylo pro dnešek vše. Mějte úspěšný týden a sledujte nás na Instagramu. Odkaz ZDE.

Zdroj: Super.cz, Extra.cz, iDnes.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...