Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Instatýden: Vémola to schytal za opici, Kerndlová za (ne)povedený žertík a Kubelková slavila s partnerem 20 let. Proč se nikdy nevzali?

Co je nového na Instagramu? Zápasník Karlos Vémola daroval Lele opičku makak jako svatební dar, což se příliš nesetkalo s úspěchem. Zpěvačka Tereza Kerndlová udělala prank na svého nevlastního syna Patrika, čímž rozdělila své fanoušky na dva tábory. Modelka Iva Kubelková slavila s partnerem Georgem Jiraskem 20 let výročí. Jaký je její recept na šťastný vztah a proč se nikdy nerozhodli vzít?

Zdroj: Se souhlasem Ivy Kubelkové
Zdroj: Se souhlasem Ivy Kubelkové

Iva Kubelková slaví 20 let s partnerem

Životní láskou jedné z nejpůvabnějších českých modelek Ivy Kubelkové je malíř a designér Georg Jirasek. V jednom rozhovoru v roce 2016 se Jirasek svěřil, jak se s modelkou kdysi poznali. „Ivu jsem viděl poprvé před jednadvaceti lety na naší roubence, kam přijela se svým tatínkem, což byl můj kamarád. Dodneška si pamatuju, že měla bílé sportovní boty. Půjčila si koně a sama vyrazila na projížďku,“ prozradil umělec, jenž má s Ivou dcery Natálii a Karolínu.

Nyní pár slavil 20 let manželství. „IVA20 je slevový kód na 20letý vztah, který jsem na začátku našeho vztahu zadala do systému. Tak ho posílám všem, kteří to potřebují,“ napsala Kubelková s vysmátými smajlíky. A přidala recept na spokojený vztah : „Láska, respekt a vzájemný obdiv. Zní to tak snadně a není. Najít v životě spřízněnou duši, se kterou můžete tvořit pár a vytvořit rodinu je dar a já si ho vážím. A nikdo mi to nezkazí, přeji to všem. Samozřejmě že to chce trpělivost a oboustranné kompromisy, ale pevná víra, že vaše společno má smysl, vás vždy udrží. A kdo vám v tomto směru může radit? Nikdo! Žijte to, co cítíte. To, co je mezi vámi, víte jen vy.“

Ač jsou spolu již dvacet let, nikdy se nevzali, a tak jim to i vyhovuje. „Kdo nás zná, ví, že nám to takhle vyhovuje a že svatbu nepotřebujeme. Možná k tomu někdy dojde, třeba nás holky přemluví, ale zatím papír nepotřebujeme. Proč to měnit, když je nám všem dobře,“ řekla Kubelková před nějakou dobou pro deník Blesk.


Karlos Vémola pořídil Lele opici

Zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola svojí neutuchající láskou k zvířatům rozděluje fanoušky na dvě strany. Někteří mu v tomto směru fandí a obdivují ho za to, jiní považují Karlosovu zoo za týrání zvířat. Jinak tomu nebylo ani během svatby století, kdy Karlos Lele jako svatební dar obstaral živou opičku makak, o kterou Lela nestála. „Tak přátelé, přiznejte se, kdo taky odešel z naší svatby s opicí??,“ napsal Karlos ke snímku, na němž drží oblečenou opici.

„Chudák opice nevypadá spokojeně,“ napsal jeden ze sledujících. „Vy si dělejte, co chcete, ale proč do toho taháte ty zvířata 😢vždyť to je pro ně utrpení, chudinka nešťastná,“ přidala se další. Zápasník se dočkal i zastání. „Hahaha ta opice je lépe oblečená než většina tvých hejtů. Gratuluji jsi skvělý vzor pro mládež jsi frajer! Gratulace buď zdravý a měj tvrdou hlavu jako vždy!“ napsal jeden z fanoušků.

Dana Morávková s manželem na cestách

Během léta jezdí na dovolenou většina lidí a výjimkou není ani Dana Morávková, která s manželem Petrem Maláskem upřednostňuje cestování po své vlastní ose před válením na pláži nebo u bazénu. Tentokrát dvojice sbalily kufry a vyrazila do Kodaně. „Dánové jsou nejšťastnější lidé na světě, a proto jsme tady,“ napsala Morávková na svém Instagramu, kde sdílela i několik videí a fotografií z dánské metropole. „Jsme tady a jsme HYGGE!,“ napsala herečka k sérii fotografií, kde nechybí ani společné selfie s klavíristou Petrem Maláskem. Oba vypadají velmi spokojeně a jak se zdá, jejich manželství i po 25 letech jenom kvete.

Podpásovka od Terezy Kerndlové

Když se zpěvačka Tereza Kerndlová vdala za podnikatele Reného Mayera, stala se nevlastní matkou Patrika. A i když mnohdy bývá vztah dětí z rozvedených rodin s nevlastními rodiči velmi na hraně, Tereza a Patrik si náramně rozumí a pošťuchují se navzájem.

Nyní Patrik tráví dovolenou u milované macechy a svého otce ve Španělsku, kde se Tereza rozhodla Patrika nemile překvapit. Z balkonu na něj hodila sirové vejce! „Dostal vejcem, jak jste říkali…,“ okomentovala zpěvačka video a přidala k tomu vysmátý smajlík.

Ne každý se jejímu vtípku ale smál. „Chudák malej,“ litovali ho někteří. Kolik vám je,“ kritizoval prank jiný sledující. Trapné,“ přidala se další fanynka. Na profilu zpěvačky se objevila ale i řada zastánců. „Ach jo vy tady zas z toho naděláte, jak kdyby po něm hodila kámen, se nedivím co z těch kluků pak roste za sra*ky,“ reagovala na negativní komentáře jedna z fanynek. S tebou je sranda,“ přidala se další. Jestli vás video pobaví, posuďte sami.

To by bylo pro dnešek vše. Přejeme vám úspěšný start do nového týdne. A samozřejmě nás nezapomeňte sledovat na Instagramu.

Zdroj: Blesk.cz, eXtra.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...