Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Jiří Langmajer na horách v Itálii znovu přišel o panictví. Co mu připomnělo jeho „poprvé s holkou”?

Jiří Langmajer jde z role do role. Loni se objevil hned v šesti celovečerních filmech. Momentálně baví diváky v seriálu Národní házená, která je po Lajně dalším počinem ze sportovního prostředí. Kromě toho hraje i v několika divadelních představeních. Není divu, že si při takovém pracovním vytížení potřeboval pořádně vyčistit hlavu. Před pár dny proto sbalil lyže a podnikl výlet do italských Dolomit. Při jednom z horských výstupů se překvapeným fanouškům svěřil se svou čerstvou životní zkušeností.

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

S partou kamarádů vyrazil Langmajer na skialpy do Itálie a z výpravy posílal na svém Instagramu pravidelné pozdravy. „Dnes 1100 metrů výškových. Byli jsme ve výšce lehce přes 3000 metrů nad mořem. Málem jsem vypustil duši,” stojí v popisu jednoho z příspěvků a připojené video potvrzuje, že si při výšlapu opravdu “mákl”, když z posledních sil dodává: „Fascinující pohled, ale dřina strašná, mám dost dneska.”

Pohled na úchvatná horská panoramata a Langmajerovu neskutečnou výdrž a odhodlání fanoušci oceňují obdivnými komentáři: „Fakt obrovskej frajer, Jirko! Bomba!!”, další zase vzkazuje: „Jste neskutečně dobrej, to já bych tu duši vypustila hned na začátku.”

Den nato se Langmajer rozhodl originálním způsobem sdílet zážitky ze své nové životní zkušenosti: „Kluci říkaj, že když si vezmeš na nohy poprvý mačky, tak že to je, jako kdybys šel poprvý s holkou.. takže já… už nejsem panic. To je nádhera.” Svým příspěvkem spustil lavinu pobavených komentářů.

Horskou idylku vystřídaly zdravotní problémy

Přestože Langmajerův pobyt na horách vypadal idylicky, neobešel se bohužel bez následků. Herec totiž neposlechl lékaře, od kterých měl už před odjezdem na hory nařízen klidový režim kvůli zdravotním problémům, při nichž téměř přišel o hlas. Extrémní fyzická zátěž udělala své a herec ulehl se zánětem průdušek.

Divadla, kde měl hrát, tak už podruhé v krátké době musela zrušit vyprodaná představení. Na prkna by se měl Langmajer vrátit tento týden, pokud mu tedy zabrala léčba, jejíž součástí byly i poctivé inhalace vincentky. O víkendu se s nimi podělil s fanoušky na sociálních sítích a někteří pod videem okamžitě vyrukovali se svými osvědčenými metodami léčení: „Ku.va Juro, máš u mě flašku rynglovice, každé ráno nalačno panáka a budeš fit”. „Šetři se, už nám není dvacet. To máš z těch lyží,” dodává další.

Po čem muži touží 2 přichází do kin

Držme oblíbenému herci palce, ať je za pár dní fit. Čeká ho totiž slavnostní uvedení komedie Po čem muži touží 2, která do kin přijde 21. dubna. Její tvůrci se pokusí navázat na divácky úspěšnou jedničku, ve které se do Langmajerovy postavy šéfredaktora pánského magazínu Karla převtělila Anna Polívková. Ta se objeví i v letošním pokračování, mnohem větší prostor v něm ale dostane právě Langmajer. Role se tentokrát obrátí a ‚Langoš‘ se ocitne v těle psycholožky Ireny (Anna Polívková), zažívající nepříliš šťastné životní období. Po jednom bujarém večírku se vydá za vědmou s přáním stát se chlapem, což se jí druhý den splní.

Pokračování úspěšné komedie opět režíroval Rudolf Havlík, který tentokrát přizval ke spolupráci i Terezu Kostkovou a Marka Taclíka. Ten si zahraje souseda, který Irenu odjakživa miluje a pokusí se jí pomoci překonat strasti, které v novém těle zažívá. „Tak na tohle si do kina zajdu! Těším se moc, jednička byla legendární,” píšou natěšení fanoušci pod trailerem k očekávané premiéře.

Původní nápad na natočení filmu vznikl podle Havlíka z prosté nostalgie a po filmech jako Na hromnice o den více a Tootsie si chtěl vyzkoušet něco podobného.

“Vojín Kouba” hlásí návrat

S režisérem Rudolfem Havlíkem má Jiří Langmajer rozdělanou i komedii Prezidentka, ve které se objeví v jedné z vedlejších rolí po boku Ani Geislerové a Ondřeje Vetchého.

Po 35 letech ožije také legendární postava Kouby, pro Langmajera osudová role z filmu Copak je to za vojáka, která ho “pronásleduje” dodnes. V prosinci do kin dorazí pokračování nazvané Copak je to za mazáka, ke kterému napsal scénář Michal Suchánek. Děj se tentokrát nebude odehrávat ve vojenském prostředí, hlavní hrdina bude ovšem řešit problém, který ho donutí vyříkat si pár věcí s kamarádem z vojny.

V pokračování kultovního filmu se podle dostupných informací neobjeví Karel Roden, který v jedničce ztvárnil roli kapitána Tůmy. Důvodem byly podle režiséra Vladimíra Skórky vlastní priority a velká vytíženost herce v jiných projektech.

Zdroje dat:
ČSFD, Blesk.cz, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...