Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Konec pohádky: kontroverzní pár z Love Islandu se rozešel

Někteří jim lásku přáli, jiní říkali, že se k sobě nehodí. Faktem je, že Natálie Kočendová již netvoří pár s Davidem Vitáskem. O rozchodu informovala na sociálních sítích.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Rozchod rok od skončení soutěže

Účastníci reality show Love Island modelka Natálie Kočendová a David Vitásek se rozešli. Natálie o tom informovala na svém Instagramu: „Tohle byl nejlepší zážitek v mém životě. Z ostrova jsem odlétala s láskou, ale skoro po roce jsem si uvědomila, že každý máme úplně jiný pohled na život.“ Modelka tak otevřeně přiznala, že se jejich představy o budoucnosti rozcházely.

„Děkuji za krásné i špatné společné chvíle, posunulo mě to jako člověka zase o kousek dál.“ Vypadá to, že Natálie během vztahu dozrála v sebevědomou ženu. „Teď už vím, co chci a také vím, že pokud má člověk nějaké nároky a hranice, tak by s nimi neměl pohnout.“ Natálie Kočendová na závěr popřála Davidovi krásný a šťastný život.

Některé fanoušky rozchod nepřekvapil. Spousta z nich si myslela, že se rozejdou mnohem dříve. Přejí jí, aby si našla muže, který ji bude na rukách nosit.

Zdroj: Instagram Natalie Kočendová, autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Hollywoodská herečka Meryl Streep se provdala před 45 lety za sochaře Dona Gummera. Jejich manželství ale nevydrželo. Současně vyšlo najevo, že spolu nežijí již...

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

Herec Petr Vančura oznámil na sociálních sítích, že již netvoří pár s Janem Cinou. Nikdo netušil, že se sympatičtí herci před rokem rozešli.

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Najdete půvabnější pár, než je Gábina Gášpárová a Petr Havránek z reality show Love Island? Je to již dva roky, co se seznámili ve...

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Reality shows

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky. Od neděle 3. září budou na televizi Prima nebo JOJ pravidelně vysílány epizody nové série televizní...