Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Kordula Stropnická je hvězdou TikToku: Pokračuje ve stejných stopách jako Agáta?

Sociální platforma TikTok nabízí o trochu více možností než Instagram. Postupem času si na tuto síť nalezly cestu i některé české celebrity. Mezi nimi je i dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického Kordula. Její tvorba si okamžitě získala neskutečné množství sledujících. Kordula jde zřejmě ve stopách své sestry Agáty, která je na sociálních sítích též velmi aktivní.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického si střeží své soukromí. Rodiče na žádné akce nedoprovázela, nebyla vidět ani na sociálních sítích. To se ale postupem času změnilo. Nedávno se Kordula ukázala po boku své maminky na festivalu ve Varech, kde opravdu zazářila a všechny překvapila. Vyrostla z ní totiž pohledná a dominantní mladá dáma.

Nejprve si založila Instagram, kde přidala jen pár fotografií. Následně svou tvorbu přesunula na TikTok, kde uživatelé nahrávají různá videa a těmi baví své sledující. Kordula tak natočila například video, na kterém otevírá pusu na píseň Love You From a Distance od zpěvačky Ashley Kutcher. Další video vytvořila spolu se svou kamarádkou, kdy obě leží v posteli a na moment se na záznamu objeví pozadí jedné z nich, a to v kraťoučkých šortkách.

Jak to vypadá, Kordulu již skrývání nebaví, a proto se rozhodla se aktivně podílet na tvorbě na sociálních sítích. Vzorem jí může být i její sestra Agáta Hanychová, která má na svém Instagramu téměř 300 tisíc sledujících. Agáta je na Instagramu aktivní každý den a svým sledujícím velmi často přináší slevové kódy, tipy a nápady anebo jen tak s nimi udělá živé vysílání, při kterém si něco dobrého uvaří.

Při pohledu na Kordulu Stropnickou by leckoho napadlo, že by se mohla z fleku živit modelkou. O tom ale kráska nechce slyšet. „Já si najdu něco svého,” odpovídala na dotaz Blesku a zároveň dodala, že netouží ani po tom být herečkou. Kordula Stropnická se v minulosti věnovala hlavně tanci. Vyzkoušela si ale i herectví, když se v roce 2016 objevila před kamerou ve filmu Jak se zbavit nevěsty. Žádná zábava to ale nebyla. Kordula tenkrát na nabídku kývla jen proto, že si chtěla vydělat na poníka.

V současné době je pro ni prioritou studium a do světa showbyznysu se nehrne. V tom ji její rodina pochopitelně velmi podporuje, a to včetně její sestry Agáty Hanychové. „Já bych byla ráda, kdyby studovala a na tohle by se vykašlala. Kordula má možnost v Izraeli studovat mezinárodní školu, a to je určitě lepší než dělat přiblblou modelku v České republice,” řekla před časem Agáta Hanychová.

Tato kráska již ale není malou holčičkou a o svém životě si dokáže rozhodnout sama. Dcera Žilkové a Stropnického odslavila 21. září své sedmnácté narozeniny a dle přání její matky zveřejněného na sociálních sítích, je na ni Veronika opravdu pyšná. Kam osud Kordulu zavede, je ve hvězdách, možností má spousty a každý člen rodiny ji může nasměrovat na odlišnou cestu.

Zdroje: Kafe.cz, Blesk, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...