Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Lucie Vondráčková přesdílela Plekancovo štěstí a pak zveřejnila romantické fotografie s pohledným mladíkem: Vzniká nová láska?

Česká zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková od roku 2019 pracovala na natáčení filmu Dědictví pod psa, které se zpozdilo kvůli jejímu bouřlivému rozvodu s Tomášem Plekancem. Na své sociální síti zveřejnila ukázky z filmu a nejen to. Po jejím boku se objevilo hned několik mladíků a jak se zdá, k jednomu z nich má Lucie velmi blízko!

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Dvaačtyřicetiletá Lucie Vondráčková zvládá mnoho uměleckých odvětví, ve kterých se pohybuje od malička. Pochází totiž z rodiny muzikantů. Jenže v některých oblastech života má smůlu, a to konkrétně v lásce. Její cesta lásky začala hercem Michalem Dlouhým a skončila u hokejisty Tomáše Plekance, se kterým má dva syny Matyáše a Adama. Ani jeden z partnerů nebyl ten pravý. Nyní se spekuluje o tom, že má nový objev a není to Čech.

Kdo je pohledný mladík?

Na poslední fotografii ve svém stories je vidět Lucka s kytarou v ruce a vedle ní je záhadný muž. Oba mají na hlavách kovbojský klobouk a sedí u vody při západu slunce. Pár hodin poté Lucie zveřejnila další fotografie, ke kterým napsala jednoduchý citát. „Každý, kdo nevěří na zázraky, není realista – Billy Wilder.“

Podle všeho by se mělo jednat o slovenského DJe a producenta Marka Vosse, který s Lucií spolupracuje. Před měsícem na svém YouTube kanálu vydala nový videoklip s názvem Džíny. Tento singl můžeme znát z dob, kdy Lucie začala vstupovat do showbyznysu. Nyní má píseň úplně nové rozměry. Je zremixovaná právě Dj Vossem. Ten na svém profilu přidal fotografie z USA, kde byl podle všeho s Lucií, jež na instastories ve stejnou dobu přidala fotografie ze stejného místa.

Lucie také na své sociální síti sdílela fotografii s několika pohlednými mladíky, mezi nimiž se znovu objevil Dj Voss. Nyní se uvidí, zda se blýská na lepší zamilované časy. Jestli má Lucie nového přítele, nebo se jedná jen o kamaráda, ukáže čas.

Definitivní usmíření s Tomášem Plekancem

Bývaly časy, kdy si tihle dva nemohli přijít na jméno. Nyní to však vypadá, že je pomyslná válečná sekera zakopaná a bývalí manželé našli společnou řeč.

Plekanec nyní žije s tenistkou Lucií Šafářovou, kterou si vzal za manželku a má s ní dvě děti – dceru Leontýnku a dvouměsíčního syna Olivera. Lucie jejich vztah okomentovala slovy „Teď, jak to sleduju, tak si k sobě Tomáš vybral správně, funguje to hezky a držím jim palce. Ničeho nelituji, protože to bylo hezkých osm let.”

A tato svá slova potvrdila na svém Instagramovém profilu, kde sdílela snímek Tomáše, který vyfotografoval všechny své děti, jak si společně hrají s malým Oliverem. „Tak doufám, že tahle partička zůstane stejnou partičkou napořád,” napsal ke snímku Plekanec. „Krásně jste to celé zvládli, kluci moji. Jsem na vás pyšná. Láska je,” popsala fotografii Vondráčková. V komentářích se od fanoušků dočkala uznání a pochvaly za to, jak se k celé situaci staví a jak vše zvládá. 

Zdroj: Extra.cz, Kafe.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...