Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Manžel Pavly Tomicové odešel za mladší herečkou. Ta je ve vysokém stádiu těhotenství a od fanoušků sklízí drsnou kritiku

Oblíbená herečka Pavla Tomicová, která je známá především ze seriálů TV Prima jako je ZOO nebo Slunečná, zažívá těžké chvíle. S dlouholetým manželem hercem Ondřejem Malým se rozvádí. Našel si o několik let mladší partnerku, herečku Kristýnu Kociánovou. S tou sdílí společně pražský byt a Kristýna má být navíc těsně před porodem.

Zdroj: Nextfoto.cz
Zdroj: Nextfoto.cz

Velice oblíbená herečka Pavla Tomicová se rozešla se svým dlouholetým manželem Ondřejem Malým a vše nasvědčuje tomu, že vztah směřuje po 19 letech k rozvodu. Jeden z příbuzných Tomicové řekl, že manželská krize je trápila už loni. V posledních měsících prošla herečka výraznou proměnou. Zhubla neuvěřitelných 35 kilo a změnila životní styl. Že za tím vším stál rozpad manželství, se ale ukázalo až nyní.

Pro Pavlu je to už druhý krach manželství způsobený životním partnerem. „Žila jsem s fajn kamarádkou. Můj první manžel, s nímž mám syna Adama, byl totiž homosexuál,“ prozradila herečka, když hrála v seriálu Ulice Simonu. Deset let se oba snažili to nějak překonat. Nakonec zůstali u přátelství a exmanžel odjel po rozvodu do Ameriky.

Kristýna Kociánová bude brzy rodit

Ondřej Malý s Kristýnou Kociánovou už dokonce bydlí a čeká s ní dítě. To se ale nelíbí fanouškům Tomicové, která patří k neoblíbenějším českým herečkám. Kociánová si tak vyslechla nevybíravou kritiku. „U mě jste klesla na úplné dno, je mi z vás (…). Karma dorazí,“ vzkázala Kociánové fanynka Pavly Tomicové.

Další drsné komentáře přibývaly rychlostí blesku ihned vzápětí. „Vy máte hroší kůži. Tikot biologických hodin přehlušil svědomí? Charakterní role jen hrajete, že?“ napsal Kociánové další z komentujících. „Je smutné, že něčí štěstí je na úkor někoho, koho jste udělali nešťastným. Když skáčete radostí máte koukat, aby pod vámi někdo nebyl,“ přidala se další z fanynek Tomicové.

Jsou zde ale i fanynky, kteří se na věc dívají objektivně. „Nikdo neví, jak to bylo. Všichni tu ze sebe dělají moralisty, a přitom jim nevadí sprostě urážet ženu ve vysokém stupni těhotenství. Kristýnko, vypněte si tady komentáře, tohle číst zdraví nepřidá…Hodně sil a zdravé miminko přeju“ napsala jedna z fanynek.

Jiná dodala: „Ženský, vy jste tak ubohé. Banda zoufalek, kterým chlap utekl za jinou, si přišla vybíjet vztek a frustraci z životních zklamání sem, na Kristýny IG uklidněte se… Není to Vaše věc. Navíc… Jak můžete vědět, že manželství Tomicové a jejího manžela bylo šťastné? Vy je snad znáte? Víte o jejich manželství něco víc, než si přečtěte na internetu? Chováte se nenávistně a podle. Nevíte, co se děje u nich za zavřenými dveřmi. To, či předvádíte, je těžce přes čáru. Nemusíte s tím souhlasit, ale takhle se vyjadřovat… To je pod úroveň.“ Samotná Tomicová, ani Kociánová se k samotné situaci nevyjádřily.

Zatímco tři čtvrtě republiky milovanou Tomicovou lituje kvůli tomu, jak se k ní v takovém věku zachoval její muž, Malý má podle svého kamaráda vlastní důvody, a tak prý moc nechápe, za co by se měl stydět. „Ondra si s Pavlou taky užil svoje, nemyslete si, že ne. Měly tam být například problémy se životosprávou. Jsou věci, které pro Ondřeje byly zásadní problém, ale veřejně by je nikdy nedal najevo, nechce svou stále ještě ženu ponižovat,“ brání přítele zdroj.

Zdroje: Blesk.cz, Časproženy

Může se Vám líbít

Sticky Post

Komise jmenovaná německou vládou navrhuje legalizaci potratů v prvních 12 týdnech těhotenství. Tento krok vyvolává diskuzi mezi zastánci práva žen na volbu a odpůrci,...

Sticky Post

Každá z nás zažila či zažívá období, kdy nechce neplánovaně otěhotnět. Na trhu existuje velké množství možností, jak se nejlépe chránit. V rámci menstruačního...

Sticky Post

Eva Perkausová, moderátorka televizních zpráv na TV Prima, brzy přivítá na svět druhého syna. Během celého jejího těhotenství se spekulovalo o tom, kdo ji...

Sticky Post

Ještě na začátku tohoto roku Hugh Jackman sdílel s fanoušky tajemství svého dlouholetého manželství. O pár měsíců později ale přichází s prohlášením, že se...

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Rady a tipy

Syndrom vyhoření (Burn Out Syndrome – BOS) se začíná lavinovitě šířit napříč všemi profesemi. Nejčastěji se rozvíjí v pracovním procesu, i když mnohdy jeho...

Sticky Post

Herečka Natalie Portman a Benjamin Millepied se údajně rozešli po 11 letech manželství. Co stojí za odloučením a existuje naděje na záchranu jejich vztahu?

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?

Sticky Post

Popová zpěvačka Britney Spears se potřetí rozvádí. Co stojí za koncem velké lásky a co je tentokrát důvodem k rozvodu?

Sticky Post

Oblíbený moderátor a dabér Libor Bouček oznámil úžasnou zprávu: jeho syn Albert bude mít brzy sourozence! Co Libor napsal k emotivní fotografii se svou...

Sticky Post

Roman Vojtek nezahálí ani jako umělec, ani jako manžel. Tento český herec a zpěvák se rozhodl, že mu tři děti nestačí, a tak si...

Sticky Post

Josef Kůrka ze show Survivor a atraktivní influencerka Angie Mangombe konečně tvoří rodinu. Angie se dočkala vytouženého mazlíčka.