Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Monika Marešová ukázala svou dokonalou postavu po porodu: Kráska mezi fanoušky sklízí chválu a komplimenty

Novopečená maminka Monika Marešová je teprve pět měsíců po porodu dcery Alex, svou štíhlou postavu má ale už zase zpátky. Po dlouhé době se ukázala na veřejnosti a všechny okouzlila svojí dokonalou figurou. Manželka populárního moderátora Leoše Mareše také uvedla, že je zpět na své původní hmotnosti.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Marešová před pěti měsíci porodila holčičku, které vybrali s manželem jméno Alex. Porod s ženským tělem obvykle hodně zamává a získat svou postavu zpět nemusí být jednoduché. Někdy se žena nedokáže dostat na svou původní váhu a vzhled. Tento problém se ale netýká Moniky Marešové, která má skvělou figuru zase zpátky a sexy tělo znovu ukazuje světu!

Na své sociální síti se pochlubila fotografiemi z dovolené ze Španělska. A jak je vidět, Monika je opět ve formě. Tato kráska nikdy neměla obavy, že by se jí nepodařilo vrátit se na původní váhu. To je možná i jeden z důvodů, proč má své štíhlé tělo tak rychle zpátky a beze stresu.

Na jejím profilu na Instagramu se to chválou fanoušků jenom hemží. „Nohy do nebe“ komentovala sledující. „Z málo koho cítím tolik krásné ženské esence, ať už má na sobě cokoliv, jako z Moniky…“ dodala druhá. A to je pouze názorná ukázka, takových komentářů je tam mnohem více. Jak je tedy vidět, Monika je u svých sledujících velmi oblíbená a pro některé může být i vzorem.

V nedávném rozhovoru pro Super.cz Monika přiznala, jak to má s váhou a návratem k původní postavě po porodu. „Jsem na své váze. I pro mě je to šok. Nejdůležitější ale je, že jsme zdravé. To, že jsem zpět na své váze, je fajn samozřejmě. Ale kdybych se svlékla, také byste viděli, že to tělo není ideální. Musím začít makat, ale všeho s mírou, nechci to urvat. Chybí mi to. Větší aktivity nedělám, chodím s kočárkem na procházky, a to je tak celé,“ prozradila modelka.

Nezdravé jídlo si ráda dopřeje

Monika má štěstí, jídlo si nijak odříkat nemusí. „Jím, jím hodně a jím sladký. Ale zároveň jsem nepřestala mít ráda zdravé věci. Jsou to geny a je to kojení… Kojit, kojit, nespat,“ popsala denní režim manželka Leoše Mareše. Jak je tedy vidět, Monika by mohla sníst cokoliv a její postavu snů by to nijak neohrozilo.

Zdroje: Autorský text, Super.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...