Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

První narozeniny dětí Pártlové a Leitgeb: Jak probíhala jejich společná oslava a v čem byla opravdu náročná?

Jsou nejen kamarádky a kolegyně, ale dokonce si Martina Pártlová a Nikol Leitgeb naplánovaly na stejný den i porod. Proto není divu, že slavily společně i první výročí svých potomků. Konala se velká zahradní party u Pártlové doma a pozvánku dostala i poslední z 3v1 Veronika Arichteva.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

„Jsem o hodinu starší než Mauglí,“ stálo v čele slavnostní tabule. Dceruška Martiny Pártlové Stella se totiž narodila o hodinu dříve než syn Nikol Leitgeb. Malý Tobias alias Mauglí přišel na svět v porodnici u svatého Apolináře o pár desítek minut později. A teď společně oslavili první výročí.

Každý rodič si rád čas od času i od svého milovaného potomka na chvilku oddychne. „Je blbý napsat, že jedna z nejhezčích částí narozeninového mejdanu byla, když se nám podařilo 3 děti ze 4 na chvíli uspat?“ napsala k narozeninové fotce s humorem sobě vlastním Nikol.

Na svém Instagramu nezůstala samozřejmě pozadu ani druhá z maminek oslavenců Martina Pártlová. „Oslava za námi. Uf… Musím teda říct, že to bylo náročnější než moje 4cátiny,“ svěřila se matka roční Stellinky Martina s tím, že oslava byla nejen povedená, ale dala i trochu zabrat.

„Uhlídat jedno dítě, aby se neutopilo, druhý nelízalo výzdobu, třetí nelezlo, kam nemá a čtvrtý, aby nebilo to první, bylo dost náročný,“ svěřila se Pártlová s tím, že si na pomoc při přípravě narozenin najala agenturu, která vše do detailu přichystala, a dokonce i po sobě uklidila.

„Dělat si to všechno sami, tak nás dneska veze rychlá, naše představa oslavy byla: Budeme všichni sedět u stolečku, děti si budou hrát, my si budeme povídat a užívat si toho krásného dne … No… takže, dam prosecco se sousedkou a půjdu chrápat. Děkujeme všem za naše krásný první Stelly a Tobíkovo narozeniny. Lavju…“ uzavřela dojmy u oslav Pártlová.

Zdroj: Autorský text, Instagram.com

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...