Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Ondřej Brzobohatý si našel náhradu za Taťánu Kuchařovou. Kdo má být jeho nová láska?

Muzikant Ondřej Brzobohatý se v polovině března oficiálně rozvedl s někdejší Miss World Taťánou Kuchařovou. Známý hudebník byl ještě před pár měsíci vyfocen s tanečnicí z divadla, s tou vztah nakonec nevyšel. Ondřej ale nemarní čas, jeho novou známostí má být úspěšná česká moderátorka.

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Podle informací Super.cz se po jeho boku objevuje moderátorka Daniela Písařovicová, která je jednou z nejkrásnějších a zároveň nejvyhledávanějších českých moderátorek. Daniela dříve působila ve hlavním zpravodajství České televize, v současné době je moderátorkou DVTV.

„Rozvod není nikdy fajn věc. Vždycky to člověka mrzí, protože je to nějaké určité životní zklamání,“ nechal se slyšet Ondřej. „Ale ten život je výjimečný v tom, že nějakým způsobem plyne a jde dál a je určitě nutný se dívat dopředu, takže jestli se mě ptáš na to, jak se cítím, tak já mám teď hlavně radost z práce, za tu jsem moc rád. To je asi tak všechno, ale víc k tomu určitě říkat nebudu. Navíc jsem tak trochu poučen tím, že už se nechci o svém soukromém životě moc rozmlouvat,“ uvedl hudebník v nedělním Showtimu.

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Na přímou otázku, zda randí s Písařovicovou, ale odpovědět nechtěl. „Mám radost z práce, za tu jsem moc rád, víc k tomu říkat nebudu, jsem poučen, že už nechci o svém soukromém životě moc rozmlouvat. Nebudu přikládat jakýmkoliv polínkem do bulvárního ohně,“ řekl rezolutně.

Skoupá na slovo byla i Písařovicová. „Vždy jsem si chránila své soukromí, nechala bych to bez odpovědi,“ prohlásila jasně, vztah s Brzobohatým ale nepopřela. Nedávno ale v rozhovoru pro ženy.iprima.cz přiznala, že se jí daří i v soukromém životě. „Čas na lásku teď mám, nějaký ten prostor by tam byl. Jsem šťastná i v osobním životě,“ řekla.  Více se k nové známosti nechtěla vyjadřovat. 

Daniela Písařovicová je velmi oblíbená moderátorka

Daniela je miláčkem diváků, v posledních letech září i v zábavních a komerčních formátech. V roce 2018 okouzlila porotu i diváky ve Stardance, kde se probojovala až do osmého kola. V této soutěži se Daniela seznámila s herečkou Veronikou Arichtevou, se kterou ji pojí od té doby velké přátelství. Nedávno se objevila i v soutěžním pořadu Máme rádi Česko na TV Prima. Zanedlouho se na ni mohou diváci těšit v další zábavné show z produkce televize Prima Inkognito. 

Tato dvojice si pečlivě střeží své soukromí a veřejně se ke svému vztahu odmítá vyjadřovat. Všechno ale nasvědčuje tomu, že Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová tvoří pár.

Zdroj: Kafe.cz, Super.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...