Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Paroduje celebrity, ale utahuje si sama ze sebe. Nejvtipnější žena Instagramu Celeste Barber vystoupí v září v Praze

Za necelý měsíc, 6. května, oslaví kulaté 40. narozeniny a alespoň symbolicky je budeme moci oslavit spolu s ní 24. září v pražském divadle RockOpera. Australanka Celeste Barber sem přijede se svou novou show „Fine, Thanks” a majitelé VIP vstupenky se s ní budou moci vyfotit a získat podepsaný plakát.

Zdroj: DFree / Shutterstock.com
Celeste Barber, zdroj: DFree / Shutterstock.com

Filmová kariéra Celeste Barber sice začala už na konci 80. let minulého století, moc hvězdných filmů a seriálů se v ní ale doposud neobjevilo. U nás, respektive na Slovensku, jsme ji mohli vidět v seriálu Domov v zálivu. Klasická soap opera se dočkala více než 7700 dílů, u nás ho ale televize kvůli slabé sledovanosti stoply v polovině. Příliš dobré hodnocení si nevysloužil ani 500dílný seriál z lékařského prostředí All Saints, ve kterém si Barber zahrála záchranářku.

Sláva Celeste Barber přesto nezapadla, na Instagramu má dnes už skoro 9 milionů sledujících a další rychle přibývají. Není divu, je výborná komička a hlavně, umí si udělat legraci sama ze sebe. Svou upřímností osloví každého, kdo neuznává nablýskané pozlátko sociálních sítí.

„Mým záměrem bylo především rozesmát lidi. Nikdy jsem to nezačala dělat proto, abych se stala součástí nějakého hnutí body positive, ale jsem docela ráda, že jsem se do toho zapletla,“ říká Celeste Barber, mezi jejíž sledující patří například i herečka Reese Witherspoon.

Blbosti, to je moje, říká Barber

Zanedlouho 40letá maminka dvou chlapců a nevlastní matka dvou dívek svého manžela z předchozího vztahu začala v roce 2015 nejprve zveřejňovat vtipné fotografie, na kterých parodovala nedosažitelné a okouzlující pózy a těla celebrit. Později se pustila do ještě zábavnějších videí. Nedávno si například vzala na paškál modelku Gabrielle Epstein, která ve videu ukazuje miniaturní bikiny a své dokonalé tělo. Celeste se pak ve své verzi všemožně snaží nasoukat do stahovacích kalhotek, ve kterých pak ještě zkouší nejrůznější sexy pózy.

V jiných videích se zase nebojí parodovat takové hvězdy jako Kate Moss, Gwyneth Paltrow, Cindy Crawford, Naomi Campbell nebo Kate Beckinsale. „Prokousávat se blbostmi je součástí mého humoru”, říká herečka, které prý některé celebrity občas samy posílají fotky se žádostí o “předělání.”

Hlavním posláním její tvorby je změnit obecně přijímané a často zkreslené představy o „žádoucích“ ženách. Za tímto účelem vydala i knihu Challenge Accepted!, pojednávající o tom, jak se vzepřít normám.

Na otázku magazínu Stylist, jaký je nejlepší způsob, jak se přestat starat o dokonalost odpověděla: „Odstraňte ze seznamu na Instagramu lidi, kteří vám nedělají dobře. Jinak tam budete sedět ve dvě ráno a procházet všechny ty fotky, které se vám dostanou do psychiky, aniž byste o tom věděli. A pokračujte v tom, co děláte, protože ostatním je to úplně jedno. Všichni jsou na svých telefonech, nesledují vás.”

Za svou upřímnost už také “slízla” nepěknou kritiku

Nechtěnou publicitu jí nedávno přineslo i zveřejnění několika videí na TikToku, v nichž si utahuje ze zavádění vakcín proti covidu v Austrálii. V jednom z videí vrací úder ženě, která ji nazvala “tlustou špindírou.”

O fanoušky se ale Celeste bát nemusí. Opakovaně vyprodává svá stand-upová turné po celých Spojených státech a Austrálii a velmi podobně to vypadá i s letošním turné „Fine, Thanks.” Jeho evropská část odstartuje v Helsinkách a bude pokračovat přes Londýn, Paříž, Dublin, Oslo a nakonec dorazí do Prahy. O vstupenky na její zářijovou show je velký zájem.

„Skoro dva roky jsem trčela doma a zírala do zdi, takže mi věřte, že jsem připravená sbalit si kufr, znovu se seznámit s tím, jak vypadá vnitřek letadla a vrátit se na pódium,“ vzkazuje Celeste s tím, že se máme na co těšit. “Show Fine, Thanks zkoumá vše od sexuálních hraček celebrit až po to, proč sexy holky neumějí tančit,” naznačuje Barber, že program bude tentokrát určen výhradně dospělému publiku.

Pro Netflix natáčí nový seriál

A jak jinak, půjde opět o komedii. Osmidílná série Wellmania o společenské posedlosti wellness sleduje příběh Liv (Celeste Barber), která se po velké zdravotní krizi vrhne po hlavě do světa wellness ve snaze vrátit se ke svému normálnímu “já”. Na cestě za zdravím vyzkouší vše, od neškodných metod až po bizarní způsoby, aby se rychle uzdravila a získala zpět svůj starý život.

Vyčerpaná a vystresovaná novinářka Brigid Delaney, podle jejíž knižní předlohy seriál vzniká, začíná brutálním 101denním půstem a testuje věci, které nás mají uzdravit – kurzy jógy, koloniální léčbu, meditaci, balijské léčení i skupinovou psychoterapii – a vyhodnocuje, co funguje a co je jen drahý humbuk.

Kniha získala nadšené recenze za to, že vrhá světlo na často kontroverzní wellness procedury vedené například herečkou Gwyneth Paltrow, která má na Netflixu vlastní show The Goop Lab!

„Jsem nadšená, že mohu spolupracovat s Netflixem a vyprávět tento australský příběh mezinárodnímu publiku, a také být výkonnou producentkou, takže mohu lidem šéfovat,“ neskrývá své potěšení Celeste Barber, která už na sociální sítě vypustila první fotky z připravovaného seriálu s dovětkem: „První série se brzy objeví na Netflixu. Až to uvidíte, tak se pos*rete. Je to tak zábavné!”

Zdroje dat:
Deadline, Stylist

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...