Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Denisa Nesvačilová poprvé na veřejnosti s Petrem Kolečkem: Myslím, že všechno je tak, jak má být. Jsem šťastná!

Je to jen pár týdnů, co Česko obletěla zpráva o rozchodu režiséra Petra Kolečka a modelky Anety Vignerové. Za rozpadem jejich vztahu stojí půvabná herečka Denisa Nesvačilová, na kterou se nyní valí kritika ze všech stran. Zamilovaný pár se nyní poprvé společně ukázal na veřejnosti při slavnostní premiéře muzikálu Biograf láska, kde Denisa ztvárňuje jednu z hlavních ženských rolí. Kvůli ztrátě hlasu musela herečka do Divadla Kalich dorazit pouze jako host, alespoň si mohla užívat večer po boku svého partnera. Co herečka prozradila o svém novém, ostře sledovaném vztahu?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Rozchod Kolečka a Vignerové spousta lidí zaskočil, ale nejhorší na tom všem bylo, že zaskočená byla i samotná Aneta Vignerová, která má s Kolečkem syna Jiříka. „To, že má Petr poměr s jinou ženou, jsem se dozvěděla dvě hodiny před tím, než se to objevilo na netu. Sám mi to zavolal. Byl to pro mě šok, vrazil mi dýku do zad. Takhle se to přeci nedělá,“ řekla tehdy modelka. „Měli jsme nějaké problémy, ale to je ve vztahu normální. Myslela jsem si, že je mají řešit partneři mezi sebou a ne v jiné posteli. Jsme dospělí lidé a máme spolu syna,“ nechápala zdrcená Aneta.

Petr Kolečko situaci vnímal docela jinak.  „Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní. Denisa není důvodem rozchodu,“ uvedl scenárista a podobně mluvila i herečka Denisa Nesvačilová. „Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ vyjádřila se tehdy samotná Nesvačilová.  

Nesvačilovou zřejmě zaskočila pozornost médií, kterou její nový vztah vyvolal. Zrušila kvůli tomu i účast na dlouhodobě plánované akci v Náchodě, za což byla také organizátorem akce veřejně kritizována. Zdá se ale, že je vše již nyní v pořádku, a tak Denisa sebrala odvahu a svou novou láskou vyrazila poprvé do společnosti. S Petrem Kolečkem se objevila v Divadle Kalich, kde měl premiéru muzikál Biograf láska, ve kterém hraje i sama Denisa. Tentokrát se premiéry zúčastnila pouze jako divák, jelikož jí trápí problémy s hlasem.

„Nechtělo se mi to absolvovat, ale jsme tady kvůli té premiéře. Myslím si, že už je zbytečné cokoli dalšího říkat. Píše se spousta polopravd a nepravd. Je důležité, že my a naši blízcí víme, jak to je a jak co bylo. Vzhledem k tomu, že má Petr tři děti, kterých se to může dotýkat, nerada bych se k tomu vyjadřovala,“ sdělila pro Super.cz slavná herečka, která se sice k jejich vztahu vyjadřovat nechtěla, přesto něco málo řekla.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

„Myslím, že všechno je tak, jak má být. Jsem šťastná,“ řekla otevřeně herečka, která zároveň přiznala, že se hejty na sociálních sítích příliš nezabývá.„Já mám velký štěstí, že mám práci, kterou miluju, která mě za poslední měsíce vytěžuje natolik, že nemám čas a sílu se věnovat lidem, kteří si to nezaslouží,“ dodala herečka s úsměvem.

Zdroje: Super.cz, eXtra.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...