Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Pořad Agáta Jaromíra Soukupa se stal terčem kritiky: Sklízí vlnu posměchu, diváci ho označili za propadák

Jaromír Soukup přidal do nabídky televizních pořadů další pecku. Jenže u diváků jeho nová talk show nenachází pochopení. Na instagramovém profilu pořadu Agáta Jaromíra Soukupa se od fanoušků rozjela pořádná vlna kritiky a těch, kterým se pořad líbí, je opravdu málo. Pořad není pouze o vaření, ale propírá se v něm i pěkně špinavé prádlo. Novou talk show zkritizovala i máma Agáty Hanychové, herečka Veronika Žilková.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Mediální magnát Jaromír Soukup a jeho přítelkyně modelka Agáta Hanychová jsou stále mezi nejsledovanějšími páry českého showbyznysu. Před několika týdny se rozhodli natočit společný pořad, od kterého očekávají, že jejich fanoušky bude bavit stejně tak, jako živá vysílání na Instagramu.

Soukup se netají tím, že jeho velkým koníčkem je vaření. Podle svých slov bude vařit v každém dílu. I z toho důvodu se ve studiu kromě pohodlné pohovky nebo boxovacího pytle nachází velký kuchyňský pult. U toho se v prvním díle předvedla i samotná Agáta, jež vyráběla zapékaná plněná rajčata. Jenže pořad schytal pořádnou dávku kritiky.

Talk show se původně měla vysílat živě, ale z časových možností se oba rozhodli pro předtočené díly.„Pořad nakonec živě nebude, bylo by to náročné skloubit s rodinným životem. Přeci jenom jsem máma dvou dětí,“ řekla Agáta. Před kamerou se modelka cítí jako ryba ve vodě a z odvedené práce má dobrý pocit. „Za mě jsme na sebe reagovali hezky, nebyli jsme v křeči, musím nás pochválit,“ usmívá se modelka.

Vlna kritiky se spustila téměř ihned

Diváci se na tento pořad velmi těšili, jak vyplývalo z jejich komentářů na sociální síti. „Moc se těším, budu se určitě dívat,“ psali diváci pod facebookový příspěvek, který se na pořad snažil upoutat. „Už se nemůžu dočkat,“ napsala jiná fanynka. Jak se ale momentálně zdá, nový pořad televize Barrandov, ve kterém vystupuje Soukup s Hanychovou, se obliby prozatím nedočkal.

„Myslela jsem si, že úplné dno je Vaření se Soukupem. No spletla jsem se, protože tento pořad je ještě stupidnější,“ píše jedna z divaček pod příspěvkem na instagramovém účtu pořadu. „Jakože čekali jsme hodně, ale toto je hluboké dno. Myslím, že máte oba na víc, než řešit český rybníček. Chybí vám diplomacie a noblesa,“ přidala se další.

 „Po chvíli jsem to vypla. Hrůza. A to jsem se celkem těšila,“ píše další. „Jedním slovem hrůza! TV Barrandov klesla díky tomuto pořadu na úplné dno. Urážky, vulgarismy a pošpiňování osob vámi vybraných… není nijak zajímavé a už vůbec ne zábavné. Pan Soukup, který udělá cokoli aby zvýšil sledovanost svojí televizi a vyžilá rádoby modelka se stali odborníky na dlouhotrvající vztahy. Ubohé! Pořadu, potažmo celé TV Barrandov chybí profesionalita, diplomacie a noblesa…..Nikdy více!,“ napsal ostrou kritiku jiný nespokojený divák.

Podobných komentářů je na sociální síti nespočet a s kritikou nešetřila ani samotná Veronika Žilková. „ Moje matka viděla první díl a řekla mi, že nemluvím pravopisně, že mluvím hovorově. Říkala, že když už jsem v televizi, tak bych měla mluvit pravopisněAle já nechci v televizi působit upjatě, nevím, prostě tam jsem já a chci působit za sebe,“ zakončila Agáta.

Zdroje: Extra.cz, Super.cz, Reflex

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...