Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Čerství snoubenci Laura a Martin z Love Island: Co prozradili o chystané svatbě a proč je vůbec nepřekvapil rozchod Nikol a Vildy?

Vítězové reality show Love Island Laura Chrebetová a Martin Kulhánek ohlásili koncem května zásnuby. Svatbu nanečisto už si zkusili shodou náhod v únoru, kdy si zahráli zamilované novomanžele ve videoklipu zpěvačky Barbory Piešové, vítězky šesté řady soutěže Česko Slovenská SuperStar. Laura s Martinem promluvili ve společném rozhovoru pro Zítřek nejen o detailech zasnoubení a chystané svatbě, ale také prozradili svůj recept na šťastný a spokojený vztah nebo proč je vůbec nepřekvapil rozchod Vildy s Nikol, kteří se také probojovali do finále show Love Island.

Laura Chrebetová a Martin Kulhánek. Foto: Adam Tarana
Laura Chrebetová a Martin Kulhánek. Foto: Adam Tarana

Lauro a Martine, moc gratuluji k zásnubám! Plánujete se držet tradice a mít svatbu „do roka a do dne?

Laura a Martin: Velice děkujeme. Takových tradic se moc nedržíme. Svatbu určitě chceme, ale zatím si detaily necháme pro sebe.

Máte už vybrané konkrétní datum, případně jste zahájili svatební přípravy?

Laura a Martin: Konkrétní datum svatby ještě nemáme, ale s přípravami v nejbližší době určitě začneme.

Martine, o ruku jste Lauru požádal před Katedrálou Narození Panny Marie v Miláně. Proč právě tam?

Martin: Není to nic osobního. Já žádný konkrétní místo vybrané neměl. Řekl jsem si, že si ten moment najde své místo, kdy si člověk řekne „tak teď a tady!” A já to ucítil právě tam, u Katedrály v Miláně. Občas bylo sice dost složité před Laurou prsten schovat, ale naštěstí se mi to vždy povedlo!

Lauro, když jste odlétali, tušila jste, že se Martin chystá něco takového udělat?

Laura: O svatbě jsme se samozřejmě už párkrát bavili ale tím, že jsme téměř 24 hodin denně spolu, tak by mě vůbec nenapadlo, že to udělá zrovna tehdy, protože neměl ani kdy sehnat prsten. Všechno to tak perfektně zamaskoval, že jsem nic netušila.

Už víte, jak bude vaše svatba vypadat? Chcete spíš menší nebo větší svatbu? O šatech už máte případně také jasno?

Laura: Určitě bychom chtěli menší svatbu s těmi nejbližšími a ideálně někde v přírodě s pěkným prostředím. Nemám žádné vysněné šaty, takže umím s jistotou říct jen to, že budou bílé.

Lauro, když jsme spolu mluvily naposledy, říkala jste, že jste se bezprostředně po Love Islandu přestěhovala k Martinovi. Z vašich sociálních sítích je ale patrné, že hodně času trávíte i na Slovensku. Kde je tedy nyní vaše doma? 

Laura: Naše doma je v Čechách a teď už je to i černé na bílém, protože jsme spolu s Martinem koupili byt. Sice to ještě není takový ten domov, protože ho bereme jen jako přestupní stanici a stále hledáme náš vysněný dům. Na Slovensko jezdíme většinou pracovně, ale tím, že tam mám rodinu, tak se obvykle zdržíme na víc dní.

Odhalilo společné bydlení mezi vámi nějaké rozdíly, o kterých jste třeba ještě před pár měsíci nevěděli?

Laura: Mám pocit, že společné bydlení náš vztah ještě více utužilo. Neumíme si představit fungovat jeden bez druhého a tím, že spolu trávíme tolik času, troufám si říct, že už se nějakou dobu známe naprosto dokonale a nemá nás na tom druhém co překvapit.

Lauro, co vás na Martinovi nejvíce štve a co na něm naopak nejvíce milujete?

Laura: Na Martinovi mě neštve nejspíš vůbec nic. Poznala jsem ho takového, jaký ve skutečnosti je, takže i po nějaké době není nic, co by mi na něm vadilo. A co na něm miluji? Asi úplně všechno. Hlavně to, jak je pečlivý, milující a vždy, když mám špatnou náladu, mi dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Občas mám pocit, že ani není z tohoto světa, protože jsem si myslela, že takoví muži už vymřeli.

Martine, stejná otázka na vás. Co vás na Lauře nejvíc štve a co na ní naopak nejvíce milujete?

Martin: Já ani nevím, zda mě na Lauře něco štve. Vlastně můžu s jistotou říct, že nic. Miluju na ní nejvíc to, jaká je, jaký je to člověk. Nesmírně si jí vážím.

Společně s Gábi a Pítrem jste jediní účastníci Love Islandu, kteří spolu zůstali i po skončení show. Překvapil vás osobně rozchod dalších finalistů – Vildy a Nikol?

Laura a Martin: Tak viděli jsme mezi nimi neshody už po nějaké době ve vile, takže nás jejich rozchod vůbec nepřekvapil, protože venku v soukromí se všechny tyto problémy a hádky jen znásobí.

Jaký je váš recept na šťastný a spokojený vztah?

Laura: Myslím si, že univerzální recept není. My jsme měli z velké části hlavně štěstí, protože jsme si opravdu sedli a kdyby tam byl místo Martina nebo mě někdo jiný, tak by to nefungovalo. Ale co je ve vztahu opravdu podstatné a na čem ho stavíme i my, je upřímnost a důvěra. Pak už je to jen o kompromisech a komunikaci. Jsme toho názoru, že každý problém lze vydiskutovat a je to jen o tom, jestli a jak moc člověk chce a dokáže o problému mluvit a občas si přiznat chybu.

Bez jakých tří věcí si neumíte představit den?

Laura: Myslím si, že můžu mluvit za oba, že bychom neuměli fungovat bez lásky, jídla a pohybu.

Kdybyste mohli být na jeden den někým jiným, kdo by to byl a proč?

Laura: Oba jsme se shodli na tom, že milujeme své životy tak moc, že bychom nechtěli být nikým jiným. Myslím, že by mělo být podstatou celého bytí udělat si život takový, abychom nechtěli žít život někoho jiného.

Na závěr prozraďte. Nova chystá další řadu Love Island. Jakou nejlepší radu byste dali lidem, kteří se chtějí do reality show také přihlásit?

Laura a Martin: Ať v každé situaci zůstanou sami sebou a mají otevřené srdce a mysl, protože jen tehdy budou umět najít někoho, kdo je bude mít rád takové, jací jsou. 😊

Může se Vám líbít

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Najdete půvabnější pár, než je Gábina Gášpárová a Petr Havránek z reality show Love Island? Je to již dva roky, co se seznámili ve...

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Celebrity

Muzikant Ondřej Brzobohatý a moderátorka Daniela Písařovicová se tajně vzali v Itálii. Informaci již dnes oficiálně potvrdil samotný Ondřej na sociálních sítích. Co uvedl...

Reality shows

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky. Od neděle 3. září budou na televizi Prima nebo JOJ pravidelně vysílány epizody nové série televizní...

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Celebrity

Syn herce Miroslava Donutila si vzal za manželku dlouholetou přítelkyni Sáru Affašovou, která se proslavila v seriálu Ulice.

Sticky Post

Někteří jim lásku přáli, jiní říkali, že se k sobě nehodí. Faktem je, že Natálie Kočendová již netvoří pár s Davidem Vitáskem. O rozchodu...

Sticky Post

Vítěz reality show Survivor 2023 poslal jasný vzkaz svým kritikům. Jak zareagoval na negativní komentáře, které se objevily pod fotografií s jeho novou přítelkyní?

Sticky Post

Herec s vášní pro roli a zapálený muzikant. To je Petr Batěk. Není jenom divadelní, televizní a filmový herec, ale také textař, básník a...