Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Daniel Sebastian Štrauch o vztahu s Annou Kadeřávkovou, chystané přelomové aplikaci a Survivoru: Co vzkazuje lidem, kteří soutěž přirovnali k dovolené?

Slovenského influencera a youtubera Daniela Sebastiana Štraucha zná veřejnost pod přezdívkou GoGo či GoGoManTV. Nedávno se vrátil z Dominikánské republiky, kde v soutěži Survivor Česko & Slovensko bojoval o pohádkovou výhru 2,5 milionu korun. On sám říká, že si účastí v soutěži splnil svůj sen, znovu by do ní ale nešel. V rozhovoru pro Zítřek se Daniel rozpovídal nejen o detailech show, ale také o vztahu s herečkou Annou Kadeřávkovou a prozradil, na jakých zajímavých projektech aktuálně pracuje.

Foto: Nextfoto
Foto: Nextfoto


Danieli, jak se cítíte po návratu ze Survivora? Jaké je to být zase doma, moct konečně otevřít ledničku, spát na měkké posteli…?

Byl to až nepředstavitelný pocit mít možnost dát si, na co mám chuť a kolik chci. Moje cesta po Survivoru nemířila do mé ledničky, ale na společný výlet s přítelkyní do USA. Byl jsem tam po několika letech (v době covidu jsem necestoval skoro vůbec) a seznam restaurací a fastfoodů, které jsem toužil navštívit, byl opravdu dlouhý. Tam jsem si své survivorské sny o jídle dokonale splnil.

Váš odchod ze soutěže neproběhl podle představ. Narážím na žaludeční nevolnosti, které se vám v duelu s Tomášem staly osudnými. Udělal byste zpětně něco jinak? Například nešel do duelu v rámci strategie defacto dobrovolně?


Nic bych nezměnil, i když jsem si nepředstavoval, že mi bude během duelu tak špatně. Myslím ale, že jsem odešel ve správnou dobu.

S kým jste si v soutěži nejvíce rozuměl a kdo vám naopak přirostl k srdci nejméně?

Nejvíc jsem si rozuměl určitě s Tomášem Zástěrou, Xénkou, Chili, Nikol, Nathanem… vlastně s většinou členů původního kmene Mao. Vybrat jen jednoho člověka je velmi těžké. Po promíchání jsem si ale sedl i s novými soukmenovci. S komunikací a vztahy jsem opravdu problém neměl.

Kdo by si podle vás výhru nejvíce zasloužil a proč?


Přál bych ji Johy, protože do soutěže šla na 200 %. Taky se mi líbí její životní příběh. Určitě by jí peníze pomohly nakopnout její životní plány a sny. Kdokoliv ale soutěž vyhraje, si je zaslouží.

Na jaký okamžik z celé soutěže nejraději vzpomínáte a proč?


Na všechna vítězství svého kmene a společné úspěchy, protože atmosféra byla opravdu nezaměnitelná… prožívali jsme to jako jedna rodina, jeden tým. Prostě soudržnost jako nikde jinde, měli jsme tam jen sebe navzájem.

Když přišla nabídka na účast v Survivoru, váhal jste, jestli ji přijmout? A šel byste do toho znovu?


Přemýšlel jsem nad tím. Ze všech nabídek, které mi v posledních letech přišly, je tohle jediná show, kterou jsem reálně zvažoval. V dětství jsem sledoval americkou obdobu této show. Řekněme si na rovinu, je to nejtvrdší zkouška, ale zároveň i splnění snu vyzkoušet si žít jako Robinson Crusoe. Ale s informacemi, jaké mám dnes, bych do toho znovu nešel. Každopádně nelituji.

Někteří diváci kritizovali, že soutěž Survivor Česko & Slovensko není dostatečně drsná a připomíná spíše dovolenou. Party, která proběhla ke sloučení obou kmenů, pro změnu přirovnávali k Love Islandu nebo Hotelu Paradise. Co byste takovým divákům vzkázal?


Že bych byl zvědavý na jejich komentáře, kdyby vydrželi, byť jen týden v podmínkách, jaké jsme na ostrově měli. Tehdy by si získali můj respekt a právo soudit. To, jak to působí v TV, je sestřih pár hodin z několika měsíců, které jsme prožili.

V průběhu show vyšlo na povrch, že tvoříte vztah s herečkou Annou Kadeřávkovou, která vám poslala do soutěže zamilovaný vzkaz. Prozradíte nám, jak jste se seznámili?


Přes společné známé. Je to opravdu krásná love story, kterou jsem u ohně v Survivoru svým soukmenovcům v krátkosti vylíčil, ale tady nemám dostatek řádků, abych vám to přiblížil. Sledujte mé sociální sítě, možná se o tom jednou rozepíšu, až bude správný čas (smích).

Do Dominikánské republiky jste musel odjet v začátcích vašeho vztahu. Jak jste odloučení zvládal?


To byla kromě hladu upřímně největší výzva z celého Survivoru, protože jsme neměli absolutně žádný kontakt s vnějším světem.

Oba jste mediálně známí a máte spousty fanoušky. Nežárlíte na sebe? 

Proč bychom měli? Alespoň nás spojuje společná tíha a zároveň výhoda. Známe svůj úděl.

Před pár dny jste byli na premiéře filmu Známí neznámí, ve kterém Anna hraje. Koukáte společně na její filmy a seriály?


Starší filmy a seriály jsme spolu ještě neshlédli, i když moje babička sledovala Ulici. Když jsem u ní trávil prázdniny, tak jsem pár dílů viděl, možná i právě s Aničkou. Nový film jsem viděl samozřejmě v kině s ní a bylo mi ctí. Je to zážitek sedět vedle ní a vidět ji zároveň na plátně.

Proslavil jste se jako youtuber. Na svém kanále GoGoManTV máte 1,79 milionu odběratelů. Poslední rok ale točíte spíše sporadicky. Hodně aktivní jste naopak na Instagramu, kde máte také milion fanoušků. Baví vás takhle platforma víc? 


Neřekl bych, že mě baví víc, jen je mnohem lehčí a spontánnější na ní tvořit. Na svá YouTube videa jsem vždy kladl vysoké nároky a chtěl jsem sdílet jen díla, se kterými jsem byl 100 % spokojen, ztotožněn. Plánuji svou aktivitu zvýšit, ale jako hobby, protože živobytí už mám diverzifikované a můžu to dělat s naprostou volností.

Na Instagramu sdílíte s fanoušky své soukromí, ale najdeme na něm i spolupráce. Je nějaká spolupráce, kterou byste nikdy nepřijal?


Odmítám stále drtivou většinu spoluprací. Mám to privilegium vybírat si jen značky a produkty, které opravdu chci a mám je rád. To, co nesouvisí se mnou a nebylo by uvěřitelné, určitě odmítnu.

Máte rovněž svůj merch. Nechystáte v souvislosti se Survivorem speciální kolekci?


Jedině, že by to bylo společně s ostatními účastníky jako limitovaná charitativní sbírka, kterou jsem spolu se speciálním hudebním videem plánoval.

Řekněte, jaké další pracovní projekty chystáte? Koukala jsem, že vzniká zajímavý projekt Promobay. Díky němu se budou moct všichni uživatelé sociálních sítí zapojit do kampaní velkých značek. Jak to bude přesně fungovat?


Bude to aplikace, která plně automatizuje zadání značek pro influencery a dá možnost vydělat i těm menším, které by agentury a značky napřímo nikdy neoslovily. Má to být odpovědí na léta otázek od mých diváků, jak se dá vydělávat na sociálních sítích. Kromě toho pracuji na video produkcích pod svojí značkou Deadline. Snažím se mít mezi mými třemi aktivitami zdravý balanc. „Ať v budoucnu neudusíme Goga.“

Je něco, na co jsem se vás nezeptala a rád byste to zmínil?

Asi je to za mě všechno, děkuji moc za rozhovor! 😊

Také mockrát děkuji.

Může se Vám líbít

Sticky Post

Netflix zaznamenal neočekávaný nárůst počtu předplatitelů v prvním čtvrtletí, což přisuzuje své nové strategii v boji proti sdílení hesel. I přesto se ale zdá,...

Sticky Post

Petr Jákl, coby producent, proniká stále hlouběji do filmového průmyslu. Už dávno přesáhl hranice Evropy a nějaký čas už je jeho jméno spojováno také...

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Dne 3. listopadu 2023 zasáhla porotce show TV Prima Česko Slovensko má talent smutná zpráva: zemřel legendární účastník Jozef Pátrovič.

Fotbal

Je to, jako by na posledním místě ligy byl Bayern Mnichov nebo někdo ze dvojice Sparta-Slavia. Šílená deka padla na Ajax Amsterdam, 36násobného mistra...

Sticky Post

Moderátor a mystifikátor Kamil Bartošek alias Kazma nedávno slíbil, že rozdá výhru 22 milionů korun lidem, kteří se zapojili do hry. Peníze létaly doslova...

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

Ewa Farna oslavila třicáté narozeniny velkolepým koncertem v O2 areně, který si nenechaly ujít ani hvězdy českého showbyznysu. Co Ewa Farna pověděla po skončení...

Reality shows

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky. Od neděle 3. září budou na televizi Prima nebo JOJ pravidelně vysílány epizody nové série televizní...

Sticky Post

Na konci prázdnin to vypukne: stanice TV Nova přináší další řadu úspěšného kulinářského klání, soutěž MasterChef. Oblíbený pořad startuje již 30. srpna!

Sticky Post

V pátek 28. července 2023 zemřela herečka Jana Šulcová ve věku 76 let. Ve filmu a televizi nejvíce působila v 70. a 80. letech....

Sticky Post

Vítěz reality show Survivor 2023 poslal jasný vzkaz svým kritikům. Jak zareagoval na negativní komentáře, které se objevily pod fotografií s jeho novou přítelkyní?