Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Hrdličky z Love Islandu David s Natálií začínají společný život

Vzhledem k peripetiím, kterými si David Vitásek s Natálií Kočendovou prošli v rámci Love Islandu, nikdo jejich vztahu nedával příliš velkou šanci. Jenže přišlo překvapení, dvojici to v reálném životě klape natolik, že se momentálně sestěhovávají a začínají spolu žít.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Po návratu z ostrova lásky si oba nechali své původní bydlení. Jak se ale později ukázalo, nebylo to vyhovující, protože Natálie a David bez sebe nevydrželi.

Mezi dvěma byty stále pendlovali, společná domácnost tedy představovala řešení. I když hledání ideálního bydlení nějaký čas zabralo, nakonec se jim poštěstilo. „Zrovna dneska jsme zarezervovali byt, takže už brzy se budeme stěhovat,“ pochlubila se Super.cz ještě před Vánoci Kočendová.

Stěhování podle ní bylo nevyhnutelné. „Rozhodli jsme se sestěhovat, protože jsme od sebe bydleli čtyřicet minut. Dojíždění nám bralo čas a chtěli jsme být spolu, takže jsme do toho šli,“ vysvětlila Super.cz.

Dle Davidova Instagramu je stěhování v plném proudu. S celou akcí mu pomáhal další účastník Love Islandu Zbyněk Vlček. Natálie se odletěla ohřát do Dubaje, kluci to tak spolu museli zvládnout. „V tomto pokoji jsem strávil sice jen chvíli, ale cítil jsem tam pokrok oproti mému prvnímu bydlení,“ loučil se s bytem Vitásek, který nezapomněl poděkovat Zbyňkovi za pomoc.

David v komentáři naznačil, že v novém bytě mu bude dělat společnost i nové zvířátko, zřejmě se jedná o kočičku, protože poptával kočičí škrabadlo. „Slečnu G představím, až bude v domácí pohodě,“ slíbil svým fanouškům. Natálie celý proces sledovala ze slunné Dubaje a připsala následující: „Těš se na život se mnou, chlapečku.“ Svůj komentář samozřejmě vylepšila smajlíky a rudým srdcem.

Zdroj: Super.cz, Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...