Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Je rozhodnuto! Survivor Česko & Slovensko zná své finalisty. Kdo obrovsky překvapil a komu zlomily jeho argumentační schopnosti vaz?

Nejnovější epizoda reality show Survivor Česko & Slovensko přinesla otázky na tělo, slzy štěstí, ale i obrovské překvapení. Po odvysílání 31. dílu je konečně jasné, kdo zabojuje o pohádkovou výhru 2,5 milionu korun.

Foto: TV Nova
Foto: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete prozradit, co se stalo ve 31. epizodě, nepokračujte ve čtení.

 „Nadešel ten pravý čas, abychom si řekli, jakým způsobem se bude hra dál vyvíjet. Dnes večer se rozhodne v duelu mezi vámi (Chili a Veve, pozn. red.), která z vás postoupí do finálové trojice a pro jednu z vás to bude znamenat odchod na druhou stranu. Jakmile budete tři, tak v následujících hodinách znovu podstoupíte souboj, ve kterém nejprve z těch tří postoupí dva. Přijde další souboj, který samozřejmě vyhraje už pouze jeden z vás a ten se stane prvním finalistou. Dva, kteří v těch soubojích neobstáli, se tady pak společně s námi všemi potkají a porota svými hlasy rozhodne, koho pošle do finále,“ přesně těmito slovy zaskočil moderátor Ondřej Novotný hráče na kmenové radě během 30. epizody a dal jim tak najevo, že žádná finálová trojka, o které se od začátku soutěže hovořilo, nebude. Pouze dva hráči se v samotném závěru utkají o titul Survivora a výhru 2,5 milionu korun. Během 30. epizody došlo na duel mezi Veve a Chili, který známá kuchařka z kulinářské show MasterChef Česko prohrála. Bylo tak jasné, že dva finalisté a ve výsledku i vítěz celé hry vzejde z trojice Veve, Vladimír a Johy.

Překvapení za překvapením. O to největší se postarala Veve

Modelce Veve dávali diváci vůbec nejmenší šance. Špatné výkony sice nepředváděla, současně ale nedokázala vyhrát žádnou z individuálních imunit, snad v každém souboji si přivodila nějaké zranění a podle některých, již vypadlých hráčů, se po celou dobu soutěže spíše „vezla“. Byla to ale právě Veve, která v 31. epizodě neuvěřitelně překvapila! Díky dvěma vyhraným soubojům se totiž definitivně stala první finalistkou. Nejprve porazila Vladimíra ve vytrvalostním souboji a poté i Johy v soutěži testujícím fyzičku a paměť. Dva favorité Johy a Vladimír tak museli na kmenové radě zabojovat a přesvědčit porotu, proč by se právě oni měli stát druhým finalistou. A v téhle disciplíně Vladimír Johy bez jakýchkoliv pochybností dokonale převálcoval.

Johy a rozpačité argumenty

„Jmenujte mi tři důvody, proč si ten druhý nezaslouží být ve finále,“ obrátil se Ondřej Novotný na Johy a Vladimíra. Zatímco Vladimír se při odpovědi snažil být poměrně neutrální, Johy udeřila plnou silou a ukázala, že kvůli 2,5 milionům korun půjde i přes mrtvoly.

„Mám pocit, že její hra nebyla tak komplexní. V tom smyslu, že nemusela tak často řešit problémy toho, aby se z té hry náhodou nemusela loučit. To znamená, že ačkoliv těch terčů pár na zádech měla, nebylo jich tolik,“ řekl skromně Vladimír jeden důvod. „To je všechno, nechceš nic dodat?“ otázal se Ondřej Novotný. „Pro tuhle chvíli ne,“ odpověděl mu.

Johy se do toho naopak opřela a důvodů, proč by se Vladimír neměl dostat do finále, vyjmenovala hned několik: „Byl na spoustě soubojích negativní a myslím si, že kvůli té negativitě jsme i třeba mohli prohrát. Protože je paličatý a v kmeni se snažil vždycky něco říct a úplně si za tím stál. Někdy to až přehnal, tu paličatost. Protože díky němu spousta lidí sedí v kmenové porotě,“ řekla Johy.

„Kde vidíš největší boty Johy v rámci sociální hry,“ byla jedna z dalších otázek Ondřeje Novotného na Vladimíra. „Někdy udělala věc, která nebyla dohodnutá a teprve zpětně ji potom šla dovysvětlit. Musím říct, že to byla věc, která ve mně vyvolávala pocit, že si musím dávat větší pozor na to, co budeme spolu hrát a vždycky to bylo takové s otazníkem, jestli to bude dodrženo. Ale stalo se to naštěstí, mám pocit, jenom jednou,“ řekl Vladimír. I na Johy směřoval Novotný totožnou otázku. „Myslím si, že jeho chyba právě byla spojit se na začátku s Adamem. Pak tady byla zrada vlastně jedna a to, že jsme se domluvili v šesti lidech, že půjdeme do šestky a já jsem přišla za těmi lidmi a řekla jsem jim narovinu, že je možné, že změním taktiku. Byla jsem k nim upřímná. Vláďa prostě nebyl upřímný. A toho člověka z té šestky zradil. Možná jich tam bylo víc,“ řekla Johy.

Na závěr položil Ondřej Novotný oběma hráčům otázku, jak si myslí, že budou členové poroty hlasovat a koho budou chtít poslat domů. „Johy, kdo si myslíš a také proč, když se podíváš na druhou stranu, na porotu, že dnes bude chtít poslat Vláďu domů?“ „Tak podle mě to bude Niky, Chili a Veronika, protože s nimi jsme tvořili tu šestku a já jsem k nim přišla, já jsem jim oznámila, že mám v plánu změnit taktiku, nebo že se to může stát, ale Vláďa je prostě zradil. Pak by mohla taky Domča, protože ho na startu chtěla vyhodit a on pak proti ní taky šel a k tomu se vlastně pojí i Braňo a Tomáš, protože tam v Azua to bylo prostě na ostrý nože,“ odvětila Johy. Zatímco tvář Tomáše, Dominiky nebo Nikoly ozdobily rozpačité úsměvy, Vláďa jen nechápavě kroutil hlavou.

Stejnou otázku směřoval Ondřej Novotný i na Vladimíra. „Tomáš, Veronika, Niky a Chili. Možná Braňo, protože budou mít lepší přehled o tom, kdo předvedl lepší hru,“ vyjmenoval Vladimír hráče, u nichž se domnívá, že ho v soutěži podrží a pošlou do finále s Veve.

7:0 pro Vladimíra

Při hlasování se ukázalo, že je to ale právě Johy, které nemůžou někteří hráči odpustit zradu. Jiní zase hodnotili její argumentační schopnosti na kmenové radě jako velmi chabé nebo si podle nich účast ve finále zaslouží zkrátka méně než Vladimír, protože předvedla horší hru. Při hlasování se tak překvapivě všech 7 členů poroty (Tomáš, Nikola, Chili, Xénia, Dominika, Braňo a Veronika) jednomyslně shodlo a na papírek napsalo jméno Johy. Ta se stala posledním hráčem, který soutěž opustil a usedne během velkého finále do porotcovské lavice.

O titul Survivora zabojují Veve s Vladimírem. Kdo z nich je vaším favoritem? Dejte nám vědět do komentářů!

Zdroj: Autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Najdete půvabnější pár, než je Gábina Gášpárová a Petr Havránek z reality show Love Island? Je to již dva roky, co se seznámili ve...

Reality shows

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky. Od neděle 3. září budou na televizi Prima nebo JOJ pravidelně vysílány epizody nové série televizní...

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Sticky Post

Na konci prázdnin to vypukne: stanice TV Nova přináší další řadu úspěšného kulinářského klání, soutěž MasterChef. Oblíbený pořad startuje již 30. srpna!

Sticky Post

Někteří jim lásku přáli, jiní říkali, že se k sobě nehodí. Faktem je, že Natálie Kočendová již netvoří pár s Davidem Vitáskem. O rozchodu...

Sticky Post

Vítěz reality show Survivor 2023 poslal jasný vzkaz svým kritikům. Jak zareagoval na negativní komentáře, které se objevily pod fotografií s jeho novou přítelkyní?

Fotbal

Infarktový závěr. Tak by se dal popsat závěr finálového zápasu mezi Anglií a Španělskem na EURU do 21 let. Hrdinou celého turnaje se stal...

Reality shows

Na české a slovenské televizní obrazovky se letos na podzim vrátí světově nejúspěšnější reality show Big Brother. Popkulturní fenomén si zamilovali diváci z více...

Hokej

Není to sice takový zázrak, jako to mohl být při první sezóně hokejistů z Las Vegas, při které dokráčeli až do finále. Ale i...