Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Love Island: Modelka Natálie Kočendová schytává od fanoušků tvrdou kritiku. V jejich očích klesla na dno

Mezi nejvýraznější tváře reality show Love Island patří modelka a vítězka soutěže krásy Top Model of the World Natálie Kočendová. Bývalá přítelkyně známého barbera Laky Royala se postarala o velký rozruch, a to především v negativním smyslu. Fanoušci půvabnou blondýnku totiž kritizují za to, s jakým „žárlivým děckem“ vytvořila pár. Zároveň se ve velkém počtu shodují v názoru, jestli má účast v takové soutěži vůbec zapotřebí.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Populární reality show Love Island je v plném proudu. Zatímco „srdíčka“ hledají ve vile lásky spřízněnou duši, diváci do detailu rozebírají každý díl i každého účastníka. Jedna z nejostřeji sledovaných účastnic je modelka Natálie Kočendová, která již patří mezi veřejné známé osobnosti.

Svoji kariéru si perfektně rozjela jako modelka a vítězka soutěže krásy Top Model of the World, a tak lidé nechápou, proč má zapotřebí se i nadále zviditelňovat skrz reality show Love Island. Podle mě to byl úplně zbytečný krok vedle. Natalie si vůbec nemusí nic dokazovat. Byla to pro mě jedna TOP žena. Teď pro mě bohužel ztratila glanc. Uvidíme co bude dál… ale jak říkám, vůbec to neměla zapotřebí,“ napsala jedna slečna.

Natálie měla jsem Vás za noblesní dámu, vzorem mladých dívek a asi jak bych řekla laicky la bomba ženu, ale teď tímhle jste u mě klesla na samé dno toto jsem opravdu nečekala si myslím ne jen já,“ přidala se další fanynka Kočendové.

Ráda jsem ji sledovala, byla sama sebou, ale nevím jestli má zapotřebí chodit do takových soutěží, když prohlásila že se chce věnovat po rozchodu hlavně sama sobě. Po tomhle ztratila ten svůj půvab a myslím, že ten Laky si musí klepat na čelo,“ nebrala si servítky jiná fanynka, která ve svém komentáři zmínila i známého barbera Laky Royala, se kterým byla modelka v minulosti zasnoubená a čekala s ním dítě. Kočendová v 6. měsíci těhotenství bohužel potratila a pár oznámil rozchod v červnu letošního roku.

O to víc nechápou, proč z pořádného chlapa „přesedlala“ na nevybouřeného mladičkého floutka Davida. Nechápu co na něm vidí, takový děcko a ona taková ženská,“ napsala nechápavě jedna z uživatelek.

Toto absolutně nechápu Natálie, promiňte. Vy jste luxusní ale opravdu luxusní ženská. Nádherná, chytrá a ve vašem věku, kam až jste se dostala a teď tohle? Chlapi vás musí obletovat a řekla bych, že máte na výběr z tisíců můžu, jenom jste mohla lusknout prstem a vy se přihlásíte do love Islandu hledat lásku a vyberete si to nejblbější děcko, co tam kdy bylo. Hluboce jste klesla myslím, že jste to neměla vůbec zapotřebí se takhle znemožnit,“ nebrala si servítky jiná fanynka.

Podobných negativních komentářů je na profilu modelky bezpočet. Jak se zdá, Natálii čeká krutý návrat do reality.

Zdroj: Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Najdete půvabnější pár, než je Gábina Gášpárová a Petr Havránek z reality show Love Island? Je to již dva roky, co se seznámili ve...

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Reality shows

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky. Od neděle 3. září budou na televizi Prima nebo JOJ pravidelně vysílány epizody nové série televizní...

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Sticky Post

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní...

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?