Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Love Island: Modelka Natálie Kočendová schytává od fanoušků tvrdou kritiku. V jejich očích klesla na dno

Mezi nejvýraznější tváře reality show Love Island patří modelka a vítězka soutěže krásy Top Model of the World Natálie Kočendová. Bývalá přítelkyně známého barbera Laky Royala se postarala o velký rozruch, a to především v negativním smyslu. Fanoušci půvabnou blondýnku totiž kritizují za to, s jakým „žárlivým děckem“ vytvořila pár. Zároveň se ve velkém počtu shodují v názoru, jestli má účast v takové soutěži vůbec zapotřebí.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Populární reality show Love Island je v plném proudu. Zatímco „srdíčka“ hledají ve vile lásky spřízněnou duši, diváci do detailu rozebírají každý díl i každého účastníka. Jedna z nejostřeji sledovaných účastnic je modelka Natálie Kočendová, která již patří mezi veřejné známé osobnosti.

Svoji kariéru si perfektně rozjela jako modelka a vítězka soutěže krásy Top Model of the World, a tak lidé nechápou, proč má zapotřebí se i nadále zviditelňovat skrz reality show Love Island. Podle mě to byl úplně zbytečný krok vedle. Natalie si vůbec nemusí nic dokazovat. Byla to pro mě jedna TOP žena. Teď pro mě bohužel ztratila glanc. Uvidíme co bude dál… ale jak říkám, vůbec to neměla zapotřebí,“ napsala jedna slečna.

Natálie měla jsem Vás za noblesní dámu, vzorem mladých dívek a asi jak bych řekla laicky la bomba ženu, ale teď tímhle jste u mě klesla na samé dno toto jsem opravdu nečekala si myslím ne jen já,“ přidala se další fanynka Kočendové.

Ráda jsem ji sledovala, byla sama sebou, ale nevím jestli má zapotřebí chodit do takových soutěží, když prohlásila že se chce věnovat po rozchodu hlavně sama sobě. Po tomhle ztratila ten svůj půvab a myslím, že ten Laky si musí klepat na čelo,“ nebrala si servítky jiná fanynka, která ve svém komentáři zmínila i známého barbera Laky Royala, se kterým byla modelka v minulosti zasnoubená a čekala s ním dítě. Kočendová v 6. měsíci těhotenství bohužel potratila a pár oznámil rozchod v červnu letošního roku.

O to víc nechápou, proč z pořádného chlapa „přesedlala“ na nevybouřeného mladičkého floutka Davida. Nechápu co na něm vidí, takový děcko a ona taková ženská,“ napsala nechápavě jedna z uživatelek.

Toto absolutně nechápu Natálie, promiňte. Vy jste luxusní ale opravdu luxusní ženská. Nádherná, chytrá a ve vašem věku, kam až jste se dostala a teď tohle? Chlapi vás musí obletovat a řekla bych, že máte na výběr z tisíců můžu, jenom jste mohla lusknout prstem a vy se přihlásíte do love Islandu hledat lásku a vyberete si to nejblbější děcko, co tam kdy bylo. Hluboce jste klesla myslím, že jste to neměla vůbec zapotřebí se takhle znemožnit,“ nebrala si servítky jiná fanynka.

Podobných negativních komentářů je na profilu modelky bezpočet. Jak se zdá, Natálii čeká krutý návrat do reality.

Zdroj: Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...