Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Love Island: Velký podvod? Diváci zpochybňují výsledky hlasování. To podle všeho bylo spuštěno až po natočení finále

,,Zítra nás čeká velké finále“, řekne moderátorka Zorka Hejdová ve chvíli, kde se obyvatelé vily loučí s Hankou a Jakubem. Tento díl se vysílal v pátek, kdy následně bylo v aplikaci spuštěno hlasování o celkovém vítězi druhé řady reality show Love Island. Jak je tedy možné, že se stihl v neděli večer vyhlásit vítěz, když hlasování probíhalo do sobotních večerních hodin a finále je předtočené? To je otázka, kterou si klademe na srdce nejen my, ale i mnoho diváků na sociálních sítích.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Po rozloučení s Hankou a Jakubem se drahé polovičky odloučí, protože jim přijde zpráva: ,,Milá srdíčka, drazí finalisté, před vámi je poslední noc ve vile. Teď si všichni půjdete zabalit věci. Kluci budou spát v obýváku a holky v ložnici.“ Následující den je má čekat velké finále, což potvrzuje i ranní zpráva po probuzení: ,,Zlatíčka, váš velký den je tady. Holky, připravte se na výlet, pojedete si na finále vybrat šaty.“ Holky následně ze sebe udělají nádherné dámy a večer se všichni ve vile za přítomnosti nejbližších dozví, kdo vyhrál.

Pokud to tedy dobře chápeme, díl s vypadnutím Hanky a Jakuba se musel natočit nejdéle ve čtvrtek, když byl v pátek odvysílán na online platformě Voyo. A finále muselo být tedy logicky již v pátek, když se hrdličky po odchodu Hanky a Jakuba následně rozloučily a druhý den se vyparádily na velké finále.

Celé nám to nesedí, shodují se diváci

Pochybnosti o pravosti výsledků mají i fanoušci. ,,Jsem jediná, komu to celé nesedí? Ve finálovém díle jsme se dozvěděli, že ihned po ohništi, kdy odešla Hanka s Jakubem, dostali finalisté info, že každý spí jinde a ZÍTRA je čeká finále… Tento díl se ale musel reálně točit ve čtvrtek. Takže z toho usuzuji, že reálně bylo finále v pátek, diváci o něm hlasovalo v sobotu a do TV šel v neděli. Výhercům gratuluji, ač mým favoritem byl Martin s Luciou,“ napsala jedna z divaček.

,,Moc mi to nesedí.. Kryštof byl ze všech finalistů nejméně oblíbený, teď vyhrál… Zároveň by mě zajímalo, kdy to bylo točeno, když hlasování bylo do soboty 20:00, trochu to smrdí,“ uvedl další znepokojený divák.

,,Prosím vás, finálový díl se točil v pátek a hlasování bylo až v sobotu, takže děkujeme, že hlasování diváků mělo význam. Doufám, ze tomu teď už nikdo nevěříte,“ přidal se další. Někteří diváci také zmínili, že Gabriela Gášpárová dávala v pátek instastory, že již dotočili Love Island, takže předpokládají, že v tento večer se natočilo finále.

Velkou záhadou tedy zůstává, proč hlasování, které mělo rozhodnout o celkovém vítězi, bylo spuštěno až v pátek večer a trvalo do sobotních 20 hodin, když finále bylo předtočeno. Také jsme si všimli, že slovo „zítra“ bylo z úst moderátorky s největší pravděpodobností vystřiženo. Přesto je na základě oblečení soutěžících a obdržených SMS zpráv patrné, že „srdíčka“ šla spát odděleně noc po poslední návštěvě ohniště a druhý den je čekal den D.

Navíc podle reakcí na sociálních sítích to ani nevypadá tak, že by Kryštof s Denisou měli velkou podporu u diváků. Jak to tedy ve skutečnosti je, ví pouze a jen scenáristé, lidé ze štábu a samotní soutěžící. My o tom můžeme jen spekulovat. Kryštofovi a Denise každopádně gratulujeme!

Zdroj: TV Nova, Instagram, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...