Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Survivor: Který kmen vyhraje první souboj a jakou bizarní věc si vyberou celebrity na svůj ostrov?

Na Voyo je dnešním dnem ke zhlédnutí úvodní díl drsné reality show Survivor Česko & Slovensko. Na pustém ostrově se proti sobě postaví dvacet těch nejodvážnějších osobností Česka a Slovenska, z toho 10 celebrit (červený kmen Hrdinové) a 10 „obyčejných lidí“ (modrý kmen Rebelové). Pojďme se podívat na momenty z prvního soutěžního dne.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v první epizodě Survivoru, nepokračujte ve čtení.

Rebelové dorazí na ostrov lodí, zatímco Hrdinové přiletí vrtulníkem, a tak musí do moře seskočit. Následně proběhne první souboj, který je dle slov moderátora Ondřeje Novotného jedním z nejdůležitějších za celou dobu, kterou soutěžící stráví na ostrově. Vítězové si totiž odnesou klíčové věci na svůj ostrov.

Zpočátku je souboj vyrovnaný. Jakmile ale dojde k závěrečné části, v níž poslední soutěžící musí doplavat na vzdálenou platformu, začne se lámat chleba ve prospěch Rebelů. Hvězda seriálu O mě se neboj Vašek Matějovský je totiž pomalejší plavec než realitní makléř Jiří z Hrdinů.

Rebelové si tak z prvního souboje odnáší výhru v podobě nezbytných zásob a nástrojů včetně křesadla, díky němuž mohou rozdělat oheň. Na červený kmen Hrdinů byl však Ondřej Novotný také poměrně hodný. „Abych tady dnes nebyl za úplného kata, tak se nad vámi smiluji. Dám vám 15 vteřin, abyste si vybrali dvě věci, které si vezmete z toho, co jste si stihli nashromáždit,“ oznámí Hrdinům Novotný. Celebrity se dohadují, zda si vezmou oheň a mačetu, nebo hrnec a mačetu. Nakonec se rozhodnou pro druhou variantu.

„Vašku, máš pocit, že to byl ten nejlepší možný výběr? Mačeta a hrnec?“ zeptá se celkem nechápavě moderátor Vaška Matějovského. Ten však odpoví, že věří ve svůj tým a že Pítr (Petr Havránek pozn.red) koukal na Youtube, takže věří, že oheň rozdělá i bez křesadla. Zda se Pítrovi skutečně podaří oheň rozdělat, se dozvíte v první epizodě.

​Jak již jsme zmínil, první díl Survivor je už nyní online na Voyo. Na obrazovkách televize Nova ho diváci uvidí za týden, 1. února ve 21:35.

Zdroj: TV Nova, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...