Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Survivor: Na vulgární Báru se valí kritika ze všech stran. Je to psychopatka! Ostuda, že ji nepodpoří ani vlastní fanoušci, zuří diváci

V Survivoru začíná být pěkně dusno. V kmenu Hrdinů se pokerová hráčka Barbora Mlejnková neudrží a spustí lavinu drsných slov na adresu herečky Karolíny Krézlové, kterou nazve lhářkou a zlodějkou. Karolína následně neudrží slzy a přizná, že má z Báry strach. „Nevím, kam je ona schopná zajít dál kvůli jedný dece, kterou jsem někomu půjčila,“ řekne uplakaná herečka.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Tohle jste v reality show Survivor Česko & Slovensko ještě nezažili. Mezi pokerovou hráčkou Bárou Mlejnkovou a herečkou Karolínou Krézlovou dojde k obrovské hádce. Vyhrocená situace vznikla kvůli tomu, že Pítr potřeboval deku. Karolína poslala pokerovou hráčku „někam“, a to neměla dělat, protože tím doslova hodila býkovi na hlavu rudý hadr.

Nejsme na stejný úrovni, frajerko

„Já jsem se bavila o dekách. Pítr tam je sám a jednu potřeboval, tak jsem mu dala svoji, kterou mám pod záda. Ty jsi pí*a, to není možný. Začala sis to ty, takže jsi u mě skončila, frajerko. Uvědom si, s kým se bavíš, mě nebudeš posílat do p*dele. Nekruť na mě tou hlavou, jestli to tady nechceš mít nepříjemný,“ ​křičela Barbora, přičemž Karolína se jen ironicky usmívala a nevěřícně kroutila hlavou.

„Ulhaná seš, levá seš, kradeš. Máš šátek, navíc deku. Už se uklidni, do pí*i. Třikrát řekneš, že chceš odejít, a pak tady chceš zůstat, tak se podle toho chovej,“ pokračovala v urážkách Bára.

Karolína reagovala pouze obranně: „Nech mě na pokoji, už mě fakt nech bejt a nešij do mě,“ říkala téměř šokovaná Krézlová. Barbora ovšem jen dál křičela jako smyslů zbavená. „Tak drž hubu, když se bavím se svýma kamarádama, cos ty dokázala, ho*no! My nejsme na stejný úrovni, frajerko, a nikdy nebudeme, to si uvědom. Začni v tom kmeni něco dělat anebo na těch soutěžích. Srovnej si to doma v hlavě a ve vztazích, ty vole. Pokaždý, když budu moct, tak jdeš. Rozepře tu děláš zbytečný. „Chci domů, nechci domů“, ty vo*e, nevíš, co tady děláš. Ti garantuju, že pokaždý, když budu moct, tak jdeš, ty vo*e,“ zuřila Mlejnková.

Podlomila si Bára větev sama?

Ostatní jen přihlíželi a nechápali, co se v danou chvíli stalo. Petr Švancara, který byl do té doby v alianci s Bárou, Kundosaki, Pítrem a Andreou Bezděkovou, začal házet zpátečku. Je si sice dobře vědom, že Bára je dominantní, nosí cenné body a stará se o jídlo, prioritou je však pro něj mít v kmeni klid a dobrou náladu. Když se Kundosaki snaží Báře vysvětlit, že by se měla za svůj afektivní útok omluvit, Bára si ale jede stále tu svojí. „Kája rozbíjí atmosféru, která tady je, dělá tady rozbroje,“ je přesvědčená Mlejnková.

Negativní komentáře na profilu Báry jen tak neuvidíte

Ti, kteří už viděli na Voyo 7. díl, nicméně zůstávají s jejího chování v šoku. „Za mě tahle ženská je totální dno, kanál, psychopat. Chápu, nervy, bez jídla, ale to, co tam předvádí, není ani na facku,“ nebrala si servítky modelka Gabriela Sieglová. Také fanoušci Survivoru nešetří kritikou, ovšem ta je na profilu Báry obratem smazaná.

„Zajímavé, že se tu píšou samé negativní komentáře, které se mažou, ale nikde nevidím komentáře na podporu Barbory. To je smutné, když už tě nepodporují ani vlasní fanoušci.. Opravdu ostuda,“ napsala jedna z divaček. „Proběhne pravidelná čistka. Krásný příklad, jak otevřený instagramový účet neodpovídá realitě,“ přidal se další divák.

Ukázky nicméně nasvědčují tomu, že souboj o imunitu vyhraje kmen Rebelů, což by byla ideální příležitost, aby si Bára a Kája vše vyříkaly prostřednictvím duelu. Bylo by to asi i nejlepší řešení nejen pro ně, ale i pro celý kmen.

Zdroj: Voyo, Instagram, autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...