Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Survivor: Úmyslná prohra, fingované zranění, změna pravidel i party v šatech a s make-upem. Nová epizoda je plná zvratů!

18. epizoda Survivor Česko & Slovensko je všechno, jenom ne nudná. Vlastně se jedná o jeden z dosud nejlepších dílů vůbec. Dojde mimo jiné k nečekané změně pravidel, jeden soutěžící předvede famózní herecký výkon hodný Oscara a moderátor Ondřej Novotný oznámí, že to, na co všichni hráči netrpělivě čekají – sloučení kmenů – je konečně tady.

Foto: Tv Nova
Foto: Tv Nova

SPOILER

Pokud si nechcete prozradit, co dalšího se stalo v 18. epizodě, nepokračujte ve čtení.

Chili opět jako jediná bez bodu

V nové epizodě dojde na souboj o kmenovou imunitu, který odhalí, že taktizování se v Survivoru rozjelo na plné obrátky. Kmeny Azua a Mao se utkají v opičí dráze sestávající z plavání, běhu, podlézání, rozvazování uzlů, balancování s míčkem a házení na koš. Ještě před jeho začátkem však moderátor Ondřej Novotný oznámí, že se jedná o vůbec poslední souboj o imunitu před sloučením kmenů. Souboj ovládne modrý kmen Azua, který porazí červený tým Mao fantasticky 7:2. Jediná Chili týmu Azua nepřinese opět žádný bod. Na svou neschopnost umístit americký míč do koše má opět odpověď, což už nejspíš žádného diváka nepřekvapí.

„Pro diváky, kteří neznají americký fotbal, tak na obranu, já nejsem quarterback, takže já během zápasu vůbec neházím. Nicméně mohlo to být i tak tisíckrát lepší, obzvlášť když Nikol to hodila takhle na prasáka a trefila se. Je to ostuda, omlouvám se tím své fotbalové rodině a celé fotbalové komunitě. Snad mi to odpustíte, je to škoda,“ vysvětlovala s úsměvem na tváři Chili.

„Já jsem hrával americký fotbal, taky tedy nejsem quarterback, ale balónem jsme samozřejmě všichni házeli,“ rýpnul si do Chili Vláďa, který naopak bodoval hned třikrát.

Žádná individuální imunita, zato série lží a intrik

Xénia z týmu Mao navíc na opičí dráze během souboje upadne a zbytek souboje doslova odskáče po jedné noze. Bolest se jí vepisuje do tváře, divák s ní u obrazovky společně trpí a má pocit, že si musela přivodit nějaké vážnější zranění kotníku. To celé jen do chvíle, než se ukáže, že je všechno tak trochu jinak…

Tým Mao není z prohry nijak zdrcen, nebo alespoň jeho část, a to ani ve chvíli, kdy Ondřej Novotný oznámí, že tentokrát neproběhne žádný souboj o individuální imunitu. Po návratu do tábora je okamžitě jasné proč.

Upřímně, dnešní souboj o imunitu… nečekala jsem, že to tady udělám, ale spunktovala jsem trochu to, že jsme schválně prohráli. Byla to čistě taktická věc. Vím, že tentokrát je poslední šance vyhodit silného hráče Toma. A po tom, co se tady dělo, po tom, co jsem se všechno dozvěděla o Tomovi a tak, tak chci, aby Tom šel,“ šokovala influencerka a moderátorka Nikola Čechová známá jako Shopaholic Nicol.

Nikola, Xénia, Dominika a Daniel tak společně vytvořili alianci, kterou Tomáš s Braňem neměli v žádném případě šanci rozbít. Z dalších rozhovorů navíc vyplynulo, že také Xénia fingovala své zranění.

„Já jsem si říkala, že když mi to v tom prvním kole tak šlo, jak to uhraju? Když jsem šla na start, tak jsem si prohlížela tu dráhu, ve které části by to vypadalo nejreálněji, že bych mohla spadnout. Tak mě napadlo, že v tom tunelu mě nikdo neuvidí,“ řekla Xénia. Ta svůj výkon sehrála natolik věrohodně, že jí dokonce uvěřili i ostatní hráči kmene Mao. Nikole nebo Dominice se přiznala až po příchodu do tábora.

Na kmenové radě obdrží Tomáš 4 hlasy a je tak nominován do duelu. O tom, kdo se proti němu postaví, se ovšem rozhodne až v příští epizodě. Tahle zpráva moderátora Ondřeje Novotného překvapí všechny soutěžící a zejména z obličeje Nikoly Čechové je možné číst zklamání a překvapení. Ona i zbytek její aliance nejspíše doufali, že Tomáše pošlou domů pouze svými hlasy.

Survivor nebo Hotel Paradise?

Na kmenové radě ještě Ondřej Novotný soutěžícím zopakuje, že již příště je čeká sloučení, které navíc oslaví velkolepou hostinou plnou jídla a drinků. Soutěžící se budou moci hezky obléknout a ženy namalovat. A skutečně je tomu tak. V 19. epizodě nebude nouze o sexy oblečení, silné vrstvy make-upu a zábavu, která nebere konce! Chvílemi tak nebudete vědět, jestli se stále ještě díváte na Survivora nebo spíše reality show typu Hotel Paradise.

Zdroje dat: Autorský text

Může se Vám líbít

Společnost

V 90. letech byly na výsluní také české filmy. Točilo se jich méně než dnes, ale na oscarové nominace dosahovaly poměrně často. Nominace získaly...

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) nominovala film „Bratři“ na Oscara v kategorii „Nejlepší zahraniční film“. Získá film o bratrech Mašínových prestižní ocenění?

Reality shows

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky. Od neděle 3. září budou na televizi Prima nebo JOJ pravidelně vysílány epizody nové série televizní...

Sticky Post

Na konci prázdnin to vypukne: stanice TV Nova přináší další řadu úspěšného kulinářského klání, soutěž MasterChef. Oblíbený pořad startuje již 30. srpna!

Sticky Post

Vítěz reality show Survivor 2023 poslal jasný vzkaz svým kritikům. Jak zareagoval na negativní komentáře, které se objevily pod fotografií s jeho novou přítelkyní?

Gastronomie

Hlídáte si stravu a záleží vám na vyváženém jídelníčku plném hodnotných živin, ale v hektickém životním tempu se stíháte odbít jen nějakou tou rychlovkou?...

Sticky Post

Josef Kůrka ze show Survivor a atraktivní influencerka Angie Mangombe konečně tvoří rodinu. Angie se dočkala vytouženého mazlíčka.

Celebrity

Křehká miss Andrea Bezděková ukázala, že kromě modelingu zvládne i život v divočině. Odvážně se zúčastnila jedné z nejdrsnějších reality show na světě –...

Celebrity

ady Gaga proslula jako žena mnoha talentů, která disponuje nejen unikátním hlasovým fontem, ale také smyslem pro velkolepou sebeprezentaci. Vidět jsme ji mohli na...

Reality shows

I když Petr Havránek alias Pítr už není součástí kmene Hrdinů, nadále čelí nelehkým výzvám. Momentálně musí vysvětlovat, jaký ho doopravdy pojí vztah s...