Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Účastnice Love Islandu Tess Lojkásková tvoří pár se známým moderátorem

Tess Lojkásková na ostrově lásky svou spřízněnou duši nenašla, avšak mělo to svůj důvod, protože na ni čekala venku. Půvabná tanečnice a choreografka je zamilovaná a podle všeho v tom s moderátorem Evropy 2 Petrem Cerhou alias Nastym lítají až po uši!

Foto: Se svolením Tess Lojkáskové
Foto: Se svolením Tess Lojkáskové

První série Love Islandu je dávno pryč, když si ale vzpomeneme na její nejvýraznější soutěžící, určitě se většině vybaví Tess Lojkásková, která ve vile tvořila pár s Nathanem a zpočátku vypadali na vítězství.

Nicméně favorizovaná dvojice u diváků posléze propadla, neboť jim přestali onu zamilovanost věřit. Buď jak buď, faktem však zůstává, že jejich vztah začal i skončil na televizních obrazovkách. „V kontaktu nejsme, ale i tak mu přeji na dálku štěstí, úspěch a lásku,“ řekla Zítřku Lojkásková, když jsme se jí nedávno zeptali, jestli je s Nathanem ve spojení.

Od té doby uteklo pár měsíců a Tess už má myšlenky úplně jinde, je totiž šťastně zamilovaná. Její láskou je moderátor Evropy 2 Petr Cerha, kterého posluchači znají pod přezdívkou „Nasty“. Kráska před pár dny sdílela na Instagramu jejich společnou fotografii a připsala k ní následující: „Když potkáte toho pravého/tu pravou, tak to ihned poznáte. Prostě to víte, cítíte. Vše jde hrozně rychle a přirozeně, protože ničím jste si nikdy nebyli tak jistí, jako nalezením své druhé poloviny, tedy sebe sama.“

Nasty přitom byl ještě před nedávnem ženatým mužem. S exmanželkou má dva syny a rozvod okomentoval prostřednictvím Instagramu už v září. „Už nejsem nějaký ten měsíc pán prstenu. Zajímavý pocit být jeden den double a druhý den single. 9 let vztahu to byla plochá dráha a pak přišel motokros, v hlavě jsem zažil Vémoland. Život občas není to, co chceš, ale to, co vydržíš. A když vydržíš, tak jsou věci, které neovlivníš. Nadále jsme přátelé, vychováváme spolu dvě úžasný děti a cílem je jim ukázat, že rozvod není Kosovo. Druhé kolo klepe na dveře,“ vypsal se moderátor. Tak snad jim to s Tess bude klapat, my jim přejeme štěstí!

Zdroj: Instagram, Zítřek.cz, autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

O vztahu Evy Burešové a Přemka Forejta se špitá ledacos. Objevily se i zvěsti, že se tato sympatická dvojice rozchází. Kde je pravda? K...

Sticky Post

Najdete půvabnější pár, než je Gábina Gášpárová a Petr Havránek z reality show Love Island? Je to již dva roky, co se seznámili ve...

Sticky Post

Český moderátor a zpěvák Jan Musil se minulý rok rozhodl, že se stane vegetariánem. Jak hodnotí změnu životního stylu a hodlá u vegetariánství zůstat?

Sticky Post

Betty a Vojtu spojila soutěž MasterChef. Nyní sdílí nejen vášeň pro vaření, ale i příjmení. Ano, tento sympatický pár měl nedávno pohádkovou svatbu.

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Moderátor a herec Ondřej Sokol zažívá během natáčení Na lovu setkání se zajímavými lidmi, trapné momenty i humorné situace. Tentokrát se zapotil při rozhovoru...

Sticky Post

Ještě na začátku tohoto roku Hugh Jackman sdílel s fanoušky tajemství svého dlouholetého manželství. O pár měsíců později ale přichází s prohlášením, že se...

Sticky Post

Herečka Natalie Portman a Benjamin Millepied se údajně rozešli po 11 letech manželství. Co stojí za odloučením a existuje naděje na záchranu jejich vztahu?

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?

Sticky Post

Popová zpěvačka Britney Spears se potřetí rozvádí. Co stojí za koncem velké lásky a co je tentokrát důvodem k rozvodu?