Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Tess Lojkásková bez obalu o vztahu s Nathanem, novinkách v jejím životě i účasti v Love Islandu: Příště bych věnovala větší pozornost podmínkám soutěže

Tanečnice a choreografka Tereza „Tess“ Lojkásková patřila k nejvýraznějším účastnicím reality show Love Island. Ve vile lásky dlouho tvořila pár s Nathanem Christiánem Dzabou, pak se ale v jejich vztahu začaly objevovat trhliny a dvojice, která patřila od začátku k velkým favoritům, se nakonec do finále neprobojovala. V otevřeném rozhovoru nám Tess prozradila, jak svou účast v Love Islandu s odstupem několika měsíců hodnotí, jestli jsou dnes s Nathanem v kontaktu a v neposlední řadě se s námi podělila o radostné novinky v jejím životě. Kdo má aktuálně její veškerou pozornost a jaké profesi by se Tess v budoucnu ráda věnovala? I na to přišla řeč.

Foto: Se svolením Terezy „Tess“ Lojkáskové
Foto: Se svolením Terezy „Tess“ Lojkáskové

Tess, jak vzpomínáte s odstupem několika měsíců na svou účast v reality show Love Island?

Na svou účast v reality show Love Island vzpomínám jako na obrovskou zkušenost. Ve velice krátkém čase jsem toho hodně zažila, ale hlavně se toho ještě více naučila jak o sobě, tak o druhých a samozřejmě i o tomto komerčním světě. Opravdu se dá jen těžce slovy vyjádřit, co všechno člověk díky této zkušenosti cítí a zažije. Rozhodně to bylo pro některé z nás ve více směrech velice náročné a není to pro každého. I když přišlo pár lidských zklamání, s odstupem času na to vzpomínám velice pozitivně. Mám spoustu skvělých vzpomínek, o zábavu tam opravdu nebyla nouze, a těch pár negativních mi jsou aspoň skvělým učitelem do budoucna. Rozhodně své účasti nelituji a neměnila bych 🙂 .

Takže byste šla do soutěže znovu?

ANO, kdybych měla možnost se vrátit v čase a znovu se rozhodnout, tak bych neměnila. Ovšem kdyby teď přišla nabídka na opětovné účinkování, má odpověď by pravděpodobně zněla NE. Jsem teď velice šťastná a nevidím důvod, proč můj momentálně naplňující život opouštět. Kdybych se přece jen ale někdy měla něčeho podobného účastnit, protože nikdy neříkej nikdy (smích), určitě bych věnovala větší pozornost podmínkám soutěže a apelovala bych smluvně na to, abych nemohla být vyobrazována jinak, než jak je tomu ve skutečnosti.

Co vám účast v Love Islandu dala a vzala?

Dala mi jednoznačně nepopsatelnou a nevyčíslitelnou životní zkušenost a lekci. Hodně vědomostí jak o sobě a lidech, tak o světě showbyznysu. A samozřejmě super vzpomínky a pár velice dobrých lidí a přátel. Také musím přiznat, že i v pracovní sféře mi Love Island pomohl, těžím z toho do teď a vypadá to, že i nadále budu. Vzala mi určitou část soukromí, což samozřejmě není nutně negativní, naopak je milé, když vás lidé na ulici oslovují, vážím si jejich pozornosti. Účast mi vzala taky trošku mé naivity a důvěřivosti. Musím přiznat, že si od té doby málokoho pouštím k tělu a rozhodně daleko míň věřím lidem. Naopak daleko více pozornosti věnuji svým nejbližším, rodině a nejlepším přátelům.

Většinu času jste tvořila pár s Nathanem. Ke konci ale byly vztahy mezi vámi dost napjaté a vypadalo to, že se vaše cesty definitivně rozejdou. Jak to vypadá nyní? Jste v kontaktu?

Ano, od prvního dne, kdy jsem byla ve vile až do posledního, kdy jsem vilu opustila, jsem tvořila pár s Nathanem. A ať už to dopadlo jakkoli, neměnila bych. V kontaktu nejsme, ale i tak mu přeji na dálku štěstí, úspěch a lásku :-).

Foto: Se svolením Terezy „Tess“ Lojkáskové
Tess Lojkásková během pobytu ve vile
Foto: Se svolením Terezy „Tess“ Lojkáskové

S kým jste si ve vile rozuměla nejvíce a s kým nejméně? Změnila se situace po návratu do Česka?

Nejvíce jsem si ve vile samozřejmě rozuměla s Nathanem, proto jsem s ním tvořila pár (smích). Ze slečen s Aichou a také s vítězným párem Laurou a Martinem. Ačkoli to na televizních obrazovkách nebylo tolik znát, trávili jsme s nimi hodně času. A musím znovu zopakovat, jak šťastná jsem, že vyhráli právě oni! 🙂 Nejméně jsem si rozuměla pochopitelně s těmi, co na mě ušili boudu (smích). Myslím, že není nutné jmenovat a věnovat tomu svou energii. 

Po skončení show se toho samozřejmě změnilo hodně. Mimo to, že s Nathanem nejsem vůbec v kontaktu, jsem naopak více v kontaktu s jinými lidmi. Snažíme se samozřejmě přátelské vztahy udržovat, ale co vám budu, máme toho hodně a je složité se někdy potkat, obzvlášť, když jsou někteří ze Slovenska.

Po skončení Love Islandu se proslýchalo, že vás pojí bližší vztah s bývalým partnerem soutěžící Gabriely Gášpárové Vlastimilem Hauptem. Chtěla byste se k tomu nějak vyjádřit?

(smích) Ano, chvíli jsme s Vlastou byli v kontaktu. Musím říct, že máme dost společných zážitků, byla sranda. Ale z mé strany je vidina přátelství rozhodně lepší než vztah. Proto jsem to po určité době ukončila. Přeci jen jsme podle mě měli rozdílné postoje a pohledy na věc. A já jsem, co se partnera týče, opravdu vybíravá holka (smích). Teď jsme přátelé, řekla bych. Ale v pravidelném kontaktu nejsme. Samozřejmě mu do života přeji jen to nejlepší.

Živíte se jako tanečnice a choreografka. Co pro vás znamená tanec?

Fíha, tanec? Tanec pro mě znamená dýchat, žít. Láska a vášeň dohromady. Je to jako by mi koloval v žilách, nemohla bych bez něj být. Tvoří největší část mě samotné a je to jedna z mála činností, která mě dostává do stavu flow a díky které jsem teď a tady, v té nejšťastnější možné verzi. Zkrátka bych to nebyla já. Ani si nedokážu představit, kým bych bez něj byla. Slovo milovat je pro něj slabé.

Jak jinak se ještě udržujete v perfektní kondici?

Děkuji za kompliment! 🙂 Nevím, zda úplně v perfektní, vždycky to může být lepší. Ale když pominu tanec, jsem celkově hodně aktivní člověk a trávím hodně času venku. Miluji sport, obzvlášť kolektivní nebo sporty, které zahrnují zvířata, například jízdu na koni. Když mi to čas dovolí, tak cvičím, většinou ráno, ale abych pravdu řekla, na to nemám poslední měsíce moc čas (smích). Mou ranní rutinou se namísto sedů-lehů staly každodenní dlouhé procházky se štěňátkem, kterému teď věnuji maximální pozornost.

Foto: Se svolením Terezy „Tess“ Lojkáskové
Tess se svým novým mazlíčkem
Foto: Se svolením Terezy „Tess“ Lojkáskové

Díky své profesi tanečnice a choreografky jste vystupovala také v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Je možné, že se vás fanoušci dočkají ještě v nějakém dalším televizním pořadu?

Možné to určitě je! Ale ve kterém, to vám zatím neprozradím (smích). Na své účinkování v pořadu Tvoje tvář má známý hlas vzpomínám opravdu velice ráda! Tudíž pokud čas a situace dovolí, moc ráda něco podobného absolvuji znovu. Jedná se o jednu mých nejlepších a nejzábavnějších pracovních zkušeností.

Jste aktivní i na sociálních sítích. Na Instagramu máte bezmála 70 tisíc fanoušků. Je nějaká spolupráce, kterou byste v rámci influencerství nikdy nepřijala?

Abych pravdu řekla, je více spoluprací, které odmítám, ale z různých důvodů. Určitě bych nepřijala žádnou, která například napomáhá k týrání zvířat nebo jejich špatnému zacházení.

V červnu jste se na Instagramu pochlubila magisterským titulem z NEWTON University. Jaký obor jste vystudovala?

Vystudovala jsem obor Psychologie pro manažery. Tedy spojení psychologie a managementu – ideální pro budoucí podnikatele či manažery.

Plánujete se tomuto oboru v budoucnu věnovat?

Ano, určitě. Psychologie je pro mě nesmírně zajímavá a ráda se učím, jak lépe rozumět nejen sobě, ale i druhým. Ať už v osobním, tak profesním životě. Stále se snažím v této oblasti vzdělávat, ovšem zatím neplánuji žádné další univerzitní studium. 18 let studií prozatím stačilo (smích).

Foto: Se svolením Terezy „Tess“ Lojkáskové
V budoucnu by se Tess ráda věnovala psychologii
Foto: Se svolením Terezy „Tess“ Lojkáskové

Jaká je třemi slovy Tess Lojkásková?

Řekla bych otevřená, přátelská a ambiciózní.

Váš největší životní sen?

Zdravá, šťastná a milující rodina! Najít si toho „pravého“ partnera, mít spolu dvě krásné zdravé děti a ideálně žít spolu někde v baráčku, kolem něhož pobíhá pejsek, kterého jsem si před pár týdny pořídila.

Tess, na závěr nám prozraďte, jak plánujete trávit zbytek léta?

Momentálně jsem mimo svou práci choreografky, tanečnice a dejme tomu teď už i influencerky nastoupila na pozici Event manažerky. Tudíž můj zbytek léta bude hodně o plánování a organizaci eventů. A hlavně, jak už jsem jistě nastínila, budu se nadále věnovat výcviku štěňátka, které mám teď vcelku čerstvě doma. Ve volném čase budu spolu s ním hodně cestovat. Plánuji i větší výlety po Evropě, možná se zajedeme podívat také k moři :-).

Může se Vám líbít

Celebrity

Ben Cristovao a influencerka Dominique Alagii vzbuzují spekulace o společné dovolené. Fanoušci se snaží odhalit jejich vztah, který zatím nebyl ani potvrzen, ani vyvrácen....

Sticky Post

Vyzkoušela si manželství po boku bouřliváků jako jsou zpěváci Dan Hůlka a Pepa Vojtek. Ta sice nevyšla, ale ne nadarmo se říká - do...

Sticky Post

Řeč herečky Jitky Asterové při křtu loga nově vzniklé Nadace Anežka zaujala všechny přítomné "Nejsem tady tak úplně náhodou, mám také tak trochu zkušenost,...

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Sympatického zpěváka Vojtu Drahokoupila redaktorka magazínu Zítřek zastihla na představení nově vzniklé nadace Anežka. Tu založila jeho kolegyně z divadla Michaela Gemrotová společně s...

Sticky Post

Herečka Barbora Seidlová (42) září v současné době v roli maminky tří dětí ve filmu Tajemství a smysl života. Jak herečka zareagovala na otázky...

Sticky Post

Padesátka ji minula už tři roky zpátky, ale nikdo by jí to nevěřil. Řeč je o bývalé muzikálové Kleopatře Iloně Csákové, která se po...

Sticky Post

Krásnou a milou Alex Mynářovou jsme zastihli při moderování křtu nového videoklipu královny dětských srdcí Míši Růžičkové. Alex ale nebyla na akci sama, měla...

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Její nejznámější role byla bezesporu soudkyně Barbara na TV Barrandov. Ale to rozhodně není jediným hereckým počinem sympatické herečky Simony Praskové. Nyní se přeorientovala...

Sticky Post

Najdete půvabnější pár, než je Gábina Gášpárová a Petr Havránek z reality show Love Island? Je to již dva roky, co se seznámili ve...