Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Vítězem Survivor Česko & Slovensko je Vladimír Čapek. Jak naloží s 2,5milionovou výhrou?

68 dní plných dobrodružství, slz, zranění, hladovění, ale i smíchu strávili Vladimír Čapek a Veronika Přikrylová alias Veve v Dominikánské republice, kde bojovali o titul Survivora Česko & Slovensko 2022. Ten si nakonec odnesl IT specialista Vláďa, který modelku Veve porazil suverénně 10:3.

Foto: TV Nova
Foto: TV Nova

Finálové kmenové radě předcházelo pět soubojů, při kterých Vláďa s Veve otestovali svoji fyzičku, obratnost, rychlost, postřeh nebo logiku. Nechyběl totiž například oblíbený parkur nebo skládačky. Ze soubojů si Vláďa odnesl celkem 3 body, Veve 2. Tyto body měly stejnou váhu jako hlasy poroty. Kmenová rada tak začínala za stavu 3:2.

Kromě obhajoby před porotou museli Vláďa s Veve odpovídat také na záludné otázky poroty. Tu zajímala nejen strategie a taktika obou hráčů, ale například i to, na co jsou ve své hře nejvíce hrdí, jak plánují naložit s výhrou nebo jaký příběh hodlají po skončení show lidem vyprávět.

Chili opět překvapila

Porota se takřka jednomyslně shodla, že si titul Survivora zaslouží více Vladimír. Ocenili především jeho herní strategii, schopnost vyhrávat individuální imunity, ale také to, že se stal z outsidera soutěže, jehož se každý snažil odstranit, takřka nejklíčovější postavou celé hry. Jediným členem poroty, který hlasoval pro Veve, byla trochu překvapivě Chili. „Dneska jsi mě dokázala přesvědčit o tom, že opravdu jsi nebyla proplouvající hráč, a ačkoliv jsme tě všichni podceňovali, tak jsi celou dobu tahala docela úspěšně za nitky. A i přestože jsi neexcelovala v soubojích a nevyhrávala třeba šest individuálních imunit za sebou, tak jsi to dotáhla daleko díky své inteligenci a upřímně mě baví víc tvůj příběh. Porazila jsi mě v duelu, a nakonec jsi i zabojovala, takže dneska hlasuju pro tebe,“ vysvětlila Chili svůj hlas.

Foto: TV Nova
Foto: TV Nova

Ačkoliv o sobě vítěz Vladimír tvrdí, že je více logický než emocionální, po vyhlášení svého jména neskrýval dojetí: „Já tomu furt nemůžu uvěřit. To není možný, ty vole, holky budou doma koukat! Byly to nervy, protože porota mi to nenechala zadarmo. Nechala mě to pěkně sežrat, tu moji hru a já jsem strašně rád, že z nich vyrostli hráči Survivoru a že se třeba stanou obrovskými fanoušky i další hráči, kteří o tom ještě nevědí, že to mají v sobě. Pojďte si to zahrát, protože já bych nevěřil, že se tohle dá dokázat, ale musel jsem udělat ten krok a teď se sen stává skutečností,“ řekl šťastný Vláďa přebírající z rukou moderátora Ondřeje Novotného cenu Survivor 2022.

A jak hodlá čerstvý držitel titulu Survivor Česko & Slovensko naložit s výhrou 2,5 milionu korun, kterou si ze soutěže odnáší? „Pro mě cesta po Survivoru bude určitě o tom, abych nějakým způsobem zlepšil život své rodiny. Mám totiž ještě jeden velký rest a to je, že bych pro ně chtěl mít zajištěný bydlení a tam potom mít celou tu rodinu, takže to asi bude můj život po Survivoru,“ nastínil Vláďa na kmenové radě, na jaké účely výhra poputuje.

Zdroj:
Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Vrabci na střeše si o tom štěbetali už dlouho, ale ani jeden z nich vztah zatím oficiálně nepotvrdil. Po zhlédnutí 11. epizody reality show...