Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Robinsonka Martina Helis zhodnotila Survivor: Co říká na duel, účast celebrit a chování Nicol s Chili?

Martina Helis, za svobodna Fialková, patřila k nejvýraznějším účastnicím drsné reality show Robinsonův ostrov. Nyní sleduje z pohodlí domova údajně nejdrsnější reality show Survivor, která schytává kritiku ze všech stran. V našem rozhovoru Martina porovnala obě show a prozradila, které účastníky si oblíbila, a kterým jedincům naopak nemůže přijít na chuť. Řeč přišla také na náhlý odchod Vojty Drahokoupila a zavedený duel po kmenové radě.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

Martino, jak se vám líbí nová reality show Survivor? Převládá spíš nadšení, nebo zklamání?

Mám trochu smíšené pocity, ale převažuje spíš nadšení, že konečně začali dávat reality show o přežití. Jen snad produkce upraví nějaké věci, abychom my fanoušci byli natěšení na každý další díl.

V čem jsou podle vás největší rozdíly mezi Survivorem a Robinsonovým ostrovem?

Nechci to srovnávat, jelikož je to jiná soutěž, ale musím (smích). Soutěže v Survivoru mi přijdou skvělé a vypadají obtížněji, ale zatím se hráči spíš střídají. My jsme měli skoro všechny soutěže, kdy museli hrát úplně všichni, pokud si pamatuji dobře. Trochu mě mrzí, že měli hodně věcí do začátku zadarmo – deky, oheň, jídlo, podestu…a čaj (smích) Nepůsobilo to dobře ani pro mě, ani pro fanoušky. Dle komentářů s nimi souhlasím, když to má být nejdrsnější reality show na světě.

Co říkáte na koncept Survivoru? Zamlouvá se vám, že v jednom týmu jsou celebrity a v druhém neznámí lidé?

Upřímně jsem taky brblala, když jsem viděla obsazení na internetu, ale pak jsem sama uznala, že mě celebrity překvapily. Kouká se na ně hezky, mám tam už i nějaké oblíbence.

Fandíte nějakému konkrétnímu jedinci?

Baví mě dvojka Gábor s Nathanem a Tomáš Zástěra… Jsem i zvědavá na Báru a Dominiku.

Zdroj: TV Nova
Martina Helis si v show Robinsonův ostrov sáhla na dno svých sil.
Zdroj: TV Nova

Je tam někdo, kdo vám nesedí nebo vás vysloveně rozčiluje? Proč vás rozčiluje?

Nicol a Chili mě neoslovily už od začátku, ale třeba ještě překvapí. A Adam není úplně moje krevní skupina. (smích)

Na sociálních sítích se hodně řeší dosavadní působení Chili a Shopaholic Nicol, na které se snesla vlna kritiky, že taktizují.  Někteří lidé jejich chování dokonce označují jako „šikanu na základní škole“. Máte z toho ten samý pocit, nebo vám to přijde v pořádku?

Lidé by si měli uvědomit, že to je hra taky o taktizování. Nejeli tam na dětský tábor, ale taky mě docela na kmenovce překvapilo, jak se holky pustily do Báry. Uvidíme, co bude dál.

Jaký názor máte na náhlý odchod Vojty Drahokoupila?

Myslím si, že tahle soutěž je dost tvrdá i pro opravdu vyrovnané lidi, takže pokud někdy někdo bojoval s nějakou psychickou nemocí, je podle mě špatný nápad se do této soutěže hlásit. Mrzí mě, že ho to opět potkalo, a doufám, že bude brzo v pořádku.

Co říkáte na duel po kmenové radě? Je to podle vás fér?

Je to něco jiného, nejsem na to zvyklá. Nevím, proč je tedy kmenová rada, když pak může vypadnout někdo, kdo neměl ani jeden hlas.

Zdroj: TV Nova
Martina Helis, Martin Složil a Tereza Dušková na kmenové radě
Zdroj: TV Nova

Koho tipujete na celkového vítěze?

Je ještě brzy na to říkat nějaký tip na vítěze.

Přepadla vás během sledování nostalgie?

No jéje. (smích) Přijde mi to jako včera, kdy mi volali, že mě vybrali a za 2 dny letím. A ony už to jsou 4 roky.

Co vám osobně reality show Robinsonův ostrov dala a vzala?

Vzala mi asi nějaké to soukromí. A dala mi toho hodně. Třeba nedávám na první pohled, snažím se lidi nechat domluvit (smích) a neplýtvám tolik jídlem. Mám pár skvělých kamarádů a samozřejmě mi to pomohlo i na Instagramu. Neskutečný životní zážitek, poznala jsem sama sebe a sáhla si na úplné dno psychických i fyzických sil.

Foto: Martina Helis
Martina Helis s manželem Jakubem a synem Sebastienem
Foto: Martina Helis

Šla byste do toho znovu?

Samozřejmě a hned! (smích)

Jak se vám momentálně daří?

Jsem moc šťastná. Mám zdravou rodinu, skoro ročního syna, a za to jsem opravdu vděčná.

Může se Vám líbít

Sticky Post

Streamovací platforma Netflix představila nevídaný projekt inspirovaný kultovním seriálem „Hra na oliheň“. Je tato soutěž pro hráče nebezpečná podobně jako seriál, v kterém hráči...

Sticky Post

Sympatického zpěváka Vojtu Drahokoupila redaktorka magazínu Zítřek zastihla na představení nově vzniklé nadace Anežka. Tu založila jeho kolegyně z divadla Michaela Gemrotová společně s...

Sticky Post

Již 13. listopadu 2023 startuje na obrazovkách TV Nova reality show Big Brother. Na co se diváci mohou těšit a v čem se bude...

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Najdete půvabnější pár, než je Gábina Gášpárová a Petr Havránek z reality show Love Island? Je to již dva roky, co se seznámili ve...

Reality shows

Česko Slovensko má talent se vrací na obrazovky. Od neděle 3. září budou na televizi Prima nebo JOJ pravidelně vysílány epizody nové série televizní...

Sticky Post

Sympatičtí vítězové reality show Love Island se vzali! Kdo čekal, že se Martin Kulhánek a Laura Chrebetová po čase rozejdou, ten se mýlil. Naopak...

Sticky Post

Někteří jim lásku přáli, jiní říkali, že se k sobě nehodí. Faktem je, že Natálie Kočendová již netvoří pár s Davidem Vitáskem. O rozchodu...

Sticky Post

Vítěz reality show Survivor 2023 poslal jasný vzkaz svým kritikům. Jak zareagoval na negativní komentáře, které se objevily pod fotografií s jeho novou přítelkyní?

Zahraniční politika

Kreml pokračuje v zatýkání svých odpůrců, nyní byl zatčen bývalý důstojník tajné služby Igor Girkin, který opakovaně kritizoval velení ruské armády i prezidenta Putina.

Reality shows

Na české a slovenské televizní obrazovky se letos na podzim vrátí světově nejúspěšnější reality show Big Brother. Popkulturní fenomén si zamilovali diváci z více...

Sticky Post

Josef Kůrka ze show Survivor a atraktivní influencerka Angie Mangombe konečně tvoří rodinu. Angie se dočkala vytouženého mazlíčka.