Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Romantiku u Hanychové vystřídalo drama: Soukup se pustil do ostré výměny názorů s jejím bratrem Vincentem

I když to vypadá, že Agata Hanychová září štěstím stejně jako její matka Veronika Žilková, která tento týden přiznala svůj nový vztah, jak se zdá, je vše trochu jinak. Na Kryšpínově oslavě totiž došlo k hádce, kterou nyní Soukup vyndal ze šuplíku v dalším pokračování barrandovské show Agáta Jaromíra Soukupa. A došlo málem i na rvačku!

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Teprve tři měsíce chodí Agáta Hanychová s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem a už se spekuluje o tom, že čeká miminko. Prý by se měla plánovat i svatba. Tyto informace Agáta nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Nyní to vypadá, že se v jejich vztahu objevily první velké komplikace a nesrovnalosti.

Soukup nenechá na nikom nit suchou a nevynechal ani svou dosavadní přítelkyni Agátu. Tu dokonale odrovnal, když znova přišla slova na oslavu Kryšpínových narozenin, kam dorazil i jeho otec a Hanychové bývalý partner, Mirek Dopita s manželkou. Ačkoli se Agáta všem snažila všem odvyprávět krásné fráze o tom, jak spolu všichni skvěle fungují, Soukup se rozhodl fanouškům odkrýt i temné stránky této rodiny.

„U stolu jsi nebyla vůbec, ani vteřinu,“ vmetl pohotově Soukup Agátě ve vysílání pořadu a narážel přitom na to, že se Agáta snažila vyhnout jakékoli konverzaci s manželkou Dopity. Agáta následně přiznala, že na oslavě byla nervózní a celková atmosféra úplně nebyla dokonalá. Dusno by se totiž dalo krájet.

Svým chováním sám přidal olej do ohně i samotný Soukup, a to hned poté, co Kryšpínovi přišel popřát Agáty bratr Vincent. Ten v minulosti označil spojení své sestry a mediálního magnáta za výstřel, což mu Jaromír doteď neodpustil. A na oslavě prý došlo i k nepříjemnému konfliktu. 

Zdroj: Nextfoto
(zleva) Vincent Navrátil, Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Zdroj: Nextfoto

Říkal o mně, že jsem bizarní, tak jsem mu řekl, ať si trhne nohou,“ řekl Soukup, který se s ničím nepáře, ani s rodinou své partnerky. „Nemám rád, když se lidé vytahují. Nevíš, co máš na to říct a proč ten člověk za tebou vůbec přišel,“ uzavřel Jaromír téma Agátina rodina.

Zdroje: Super.cz, Expres, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...