Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Rozchody slavných: Tyto známé páry oznámily v poslední době konec vztahu

Ani první měsíce roku 2022 nezanechaly kámen na kameni, co se týká vztahů a manželství českých celebrit. Některé rozchody fanoušky vyloženě šokovaly, o jiných se naopak spekulovalo již nějakou dobu. Které slavné páry šly v poslední době od sebe? Kdo z nich si momentálně nemůže přijít na jméno?

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý

Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý se oficiálně rozvedli v polovině března, rozvod proběhl bez jejich účasti. Modelka a muzikant oznámili rozchod na konci loňského roku poté, co se v bulváru objevily fotky hudebníka ve společnosti tanečnice Zuzany Pilné. „Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému. Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu,“ stálo v prohlášení.

Někdejší Miss World ale byla později konkrétnější. Žádost o rozvod prý podala, až když se z médií dozvěděla, že se její muž schází s jinou ženou. Taťána se po rozvodu vrátila ke svému dívčímu příjmení a po rozchodu musela vyhledat pomoc psychoterapeuta. Nyní se věnuje naplno práci a cestování do zahraničí.

Veronika Žilková Stropnická a Martin Stropnický

Asi největším šokem byl rozpad manželství Veroniky Žilkové Stropnické a Martina Stropnického. Začátkem března oznámila herečka konec vztahu po jejich téměř dvacetiletého společného soužití. Po návratu z rodinné dovolené v Dubaji, kterou strávila s dcerou Kordulou a manželem, jí totiž přišel nečekaný e-mail, ve kterém jí velvyslanec České republiky, který již třetím rokem zastupuje zájmy naší země v Izraeli, oznámil, že se chce rozvést.

„Dostala jsem mail, že mě už nemiluje, a jeho případný nový vztah je jen toho důsledek a že se omlouvá,“ uvedla Žilková v rozhovoru pro Blesk.cz.

Zdroj: ČTK
Veronika Žilková a Martin Stropnický se rozvádí.
Zdroj: ČTK

Populární herečka přidala na svůj Instagram fotografii, u níž informovala o zrušení lekcí cvičení, a to z důvodu mediálního tlaku, který ovšem sama vyvolala. Milé cvičenky. Cvičeníčko na pár dní pozastaveno, kvůli médiím,“ napsala herečka k selfie, na němž se sice usmívá, ale na její tváři je vidět, že je unavená a trápí se. „Až poprask utichne, budeme zase společně pokračovat,“ dodala v příspěvku na sociální síti. Pro Veroniku Žilkovou bude rozvod se Stropnickým jejím třetím zkrachovalým manželstvím.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar

Už nějakou dobu si vrabci na střeše štěbetali o rozchodu Lucie Vondráčkové a Petra Vojnara. Moderátor nyní poprvé oficiálně přiznal rozchod se zpěvačkou. „Nějakou dobu už se nevídáme. Ale je to soukromá věc, víc k tomu říkat nechci. Na začátku vztahu a vůbec celkově jsem byl vždy ke všem přátelský, upřímný a otevřený, ale v poslední době a speciálně v tomto případě mi to moc štěstí nepřineslo. Možná někdy v budoucnu,” řekl moderátor redakci Extra.cz.

K rozpadu vztahu se následně vyjádřila také Lucie Vondráčková. „Někdy se to tak stane. Z lásky je přátelství. Zažili jste to?“ položila na svém oficiálním Facebooku otázku směrem ke svým fanouškům, kteří ji obratem zahrnuli slovy podpory a začali s ní sdílet své vlastní vztahové příběhy.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar už netvoří pár.
Zdroj: Profimedia

Petr Vojnar a Lucie Vondráčková svůj vztah potvrdili loni v srpnu, v té době už spolu měli randit přibližně dva měsíce. Seznámit se měli během natáčení videoklipu rappera Raega, během kterého mělo dojít i k líbací scéně. Více se ale sblížili až během natáčení Lucčina videoklipu, na kterém se sám Vojnar podílel.

Nikol Treterová a Vilda Šír

Nikol Treterová a Vilda Šír patřili mezi nejsilnější pár reality show Love Island. Pár měsíců po skončení Love Islandu Nikol sundala růžové brýle. Zatímco ona věřila, že se mají doopravdy rádi, Vilda podle jejích slov všude rozhlašoval, že spolu chodí jen na oko. „Začal říkat, že jsme spolu začali chodit jenom naoko a že to všechno bylo jenom kvůli show. Což jsem nevěděla, na tom jsme se úplně nedohodli, ale dobře. Každý druhý den mi přichází zprávy od holek, že jim píše, a posílají mi videa, kde je Vilda,“ popsala Nikol ve svém instastories, kde se jí následně pod návalem emocí zlomil hlas a jen těžko zadržovala slzy.

Zdroj: TV Nova
Vilda doslova zlomil Nikol srdce.
Zdroj: TV Nova

Ve stejnou chvíli se k situaci vyjádřil i Vilda. „Děkuji za vše. Bohužel život v realitě je náročnější než ve vile. Rozešli jsme se už před nějakou dobou, akorát jsme to zatím nikomu neřekli. Niky, děkuji,“ informoval mladý tanečník show Let’s dance u černobílé společné fotografie páru, který neprošel zatěžkávací zkoušku v podobě života v realitě všedních dní.

Bára Jánová a Ladislav Ondřej

Foto: Bára Jánová

Hvězda seriálu Slunečná a také reality show Survivor, Bára Jánová, se po vypadnutí vrátila z Dominikánské republiky zpět domů, kde přiznala, že se rozešla s Ladislavem Ondřejem. S hercem, jenž je známý především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, začala randit v polovině loňského roku. Jak nám samotná herečka prozradila, rozešli se před jejím odletem do Dominikánské republiky. Přesto, že se jejich cesty rozdělily, herci by se měli potkávat dál při společné práci na filmu režiséra Tomáše Magnuska s názvem Ležáky.

Zdroj: iDnes.cz, Super.cz, Extra.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...