Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Simona Krainová: proč se přidala na OnlyFans?

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní platformě OnlyFans.

Simona Krainová
Foto: Simona Krainová

Odvážné fotky za 20 dolarů měsíčně

Česká modelka Simona Krainová si zaregistrovala účet na platformě OnlyFans, kde hodlá zveřejňovat fotografie, které by na běžných sociálních sítích nemohla sdílet. Pokud máte chuť vidět víc, budete muset zaplatit měsíčně necelých 20 dolarů.

Na jejím Instagramu se do ní pustili jak ženy, tak i muži. Pravdou je, že platforma OnlyFans má nechvalně známou pověst jako placená síť, kde najdete erotický a pornografický obsah. Někteří „vystavování těl“ na OnlyFans odsuzují, jiní jsou ochotni za pikantní příspěvky štědře zaplatit.

Co Simona vzkázala sledujícím?

Simona Krainová reagovala na komentáře, které na ní nenechaly nit suchou. „Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená,“ vysvětlila. „Mám řadu krásných fotek od skvělých fotografů, o které bych se s vámi ráda podělila. A tak vám umožním je zhlédnout právě pomocí platformy OF a taky vás nechám trochou více nahlédnout do mého soukromí,“ láká Simona.

Zdroj: Instagram Simona Krainová, autorský text

Může se Vám líbít

Sticky Post

Herečka Barbora Seidlová (42) září v současné době v roli maminky tří dětí ve filmu Tajemství a smysl života. Jak herečka zareagovala na otázky...

Sticky Post

Herečka Barbora Mudrová se rozhodla se svým manželem k velkému kroku, který nese s sebou obrovský závazek. S čím se svěřila a jakým způsobem...

Sticky Post

Yvona Maléřová Krainová nestárne stejně jako její slavná sestra Simona. V jednom má ale krásné prvenství: stala se podruhé babičkou.

Sticky Post

Legendární zpěvačka Marie Rottrová si přichystala pro fanoušky opravdové vánoční překvapení: 28. prosince 2023 vystoupí v O2 areně a dodatečně oslaví své kulatiny!

Sticky Post

Herečka Kristýna Leichtová poslala vzkaz „pánům tvorstva“. Co měla na srdci, že se o tom rozhodla promluvit veřejně?

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Půvabná Kateřina Brožová zažila něco, z čeho má noční můru většina lidí: uvízla v obchodním centru a nemohla se dovolat pomoci.

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Herec Petr Rychlý je neodmyslitelnou součástí seriálu Ordinace. Fanoušci si nedokážou představit, že by herec ze seriálu definitivně odešel. Uvidíme ho v Ordinaci i...

Sticky Post

Pavel Liška a Jan Révai strávili sedm nezapomenutelných týdnů prozkoumáváním Papuy Nové Guiney. Všechny vzrušující zážitky jsou pro ně k nezaplacení. Na konci jejich...

Sticky Post

Herečku Terezu Brodskou zmohla nemoc. Nejde ale o běžnou virózu. Podle jejího vyjádření je její zdravotní stav natolik vážný, že musela zrušit pracovní povinnosti.