Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Simona Krainová se brání: Závistivcům vzkázala, ať se nejdříve podívají na sebe, co dokázali

S padesátkou rozhodně nestárne, ba naopak. Modelka Simona Krainová vypadá na svůj věk skvěle. Ale i krása a úspěchy s sebou nosí hrozbu závisti. Na svých sociálních sítích se modelka několikrát setkala s negativními, až hrubě urážejícími komentáři, a tak se rozhodla proti nim rázně zakročit. Od fanoušků čelí urážkám, že za její dokonalé tělo mohou plastiky a že jsou fotografie pouze vyumělkované. Simona se rozhodla to všem rázně vysvětlit.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Krainová nepopírá, že by v minulosti neprošla nějakou zkrášlovací kúrou. Především se pochlubila a doporučila kliniku estetické medicíny. Co ale rázně popírá, je nařčení, že by měla podstoupit plastické operace, které by její vzhled o několik procent vylepšily. „A i když jsem se na sociálních sítích od různých „hejtrů“ dozvěděla, že jsem už určitě absolvovala spoustu plastických zákroků, tak musím říct, že toto je můj první. Prsa mám svoje. To bych chtěla říct znovu těm, kteří pořád pochybují,” rázně vysvětlila pro všechny hejtry Simona v rozhovoru pro iDNES.

Také přiznala, že první plastická operace proběhla letos, kdy si nechala opravit oční víčka. Za její dokonalou vizáž nemohou plastické operace, nýbrž píle. Simona ráda cvičí a sportuje. Za dokonalou pleť vděčí sama sobě, protože se o sebe vzorně stará. „Od doby, co jsem se začala aktivně starat o svoje tělo, sportovat a běhat, tak se cítím výborně. Vlastně i daleko líp, než jsem se cítila třeba v pětatřiceti. Mám pocit, že mám lepší, pevnější tělo. Cítím se líp, nebývám nemocná, myslím si, že mám dobrou imunitu,” doplnila, co vše pro své tělo dělá. 

Simona je tvrdá a rázná žena, která si jde za svým a z negativních komentářů si nic nedělá. Sledující jí totiž nevěří, že by postavu udržovala pouze pravidelným sportováním anebo zdravou stravou. Fanoušci mají jasno v tom, že musí podstupovat nějaké zákroky na vylepšení svého vzhledu. „Zní to hrozně. Ale já z té kudly mám obrovský respekt. A i když jsem se na sociálních sítích od různých ‚haterů‘ dozvěděla, že jsem už určitě absolvovala spoustu plastických zákroků, tak musím říct, že toto je můj první,“ prozradila modelka a nepřejícným lidem vzkázala:

„Lidi si říkají: ‚Ježíš, tak jsi tváří kliniky, takže to má určitě na svědomí klinika’. Ale fakt nemá. Já si myslím, že spousta těch lidí by nedokázalo ani z půlky makat tak, jako makám já. Běhám pětkrát týdně deset kilometrů. Chtěla bych vidět, kdo to dokáže z těch běžných lidí, co mají tyhle negativní komentáře.”

O kosmetických zákrocích a péči o pleť se Krainová rozepsala i na svém Instagramu a uvedla, že některé věci jí lidově řečeno hlava nebere. „Nenechávejte své protějšky rozhodovat o tom, jak velká či malá prsa budete mít, jak máte vypadat, tvářit se a žít. Nechci znít jako nějaká feministická blbka, ale ten, kdo vás miluje, vás nechá rozkvétat a dýchat! Nejste ničí majetek, nenechte se ze strachu zahnat do kouta mindráků a pochybností někoho jiného. Je to váš život, vaše tvář a tělo, ve kterém žijete, váš chrám, a podle toho s ním nakládejte, žijte hlavně podle svých snů a představ.. nebojte se, každý cool chlap vás podpoří a bude stát při vás,“ napsala naštvaně na svou sociální síť, když se jedna z fanynek smutně svěřila, že musí tajit před svým přítelem, že jde na botox. 

Zdroje: iDNES, Kafe.cz, eXtra.cz, Blesk, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...