Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Tohle se nepovedlo! Kim Kardashian a její photoshopové faily

Nikdo není neomylný, ani jedna z největších influencerek na světě Kim Kardashian. Kim a její sestry jsou známé pro své dokonale vyhlížející postavy i tváře. Není žádným tajemstvím, že při honbě za onou dokonalostí stojí mimo jiné také photoshopové úpravy. Ovšem někdy se tyto úpravy poněkud vymykají z rukou. Posuďte sami.

Foto: Asatur Yesayants / Shutterstock.com
Foto: Asatur Yesayants / Shutterstock.com

Poslední fail se odehrál před několika dny, kdy se Kim chlubila na svém Instagramu fotkami z dovolené. Fanoušci ji na omyl urychleně upozornili, načež Kim fotografii smazala. „Co se děje s tím pravým lýtkem?“ ptala se jedna z dívek, která si přespříliš zúžené nohy všimla.

Další z omylů nastal při editování reklamního spotu pro Kiminu značku prádla SKIMS. Kim má na sobě ve videu spodní prádlo a přejíždí prstem po těle. Když se ale dostane ke svým bokům, prst najednou změní svůj tvar, nechtíc tak prozradí úpravy provedené na postavě.

Nejvíce ale asi pobouřila fotka, na které je upravené bříško (v tu dobu šestileté) dcery Kim Kardashian. Z photoshopu ji nařkl instagramový profil Celebface. Ten dlouhodobě upozorňuje na to, jakým způsobem jsou fotografie celebrit upravovány.

Někteří fanoušci byli z tohoto looku od značky Balenciaga nadšeni, jiným se příliš nezamlouval. Veškerou pozornost ale nakonec strhlo Kimino podpaží, které se mnohým jevilo až příliš hladce.

Je jasné, že se žádné focení kampaně neobejde bez menších úprav. Ovšem fotografie z kampaně pro značku Calvin Klein prošly takovými úpravami, že si fanoušci Kim Kardashian nebyli vůbec jistí, zda je to stále ještě vůbec ona.

Jednou Kim řekla, že si udělá i sto fotek, než vybere tu pravou. I přesto není občas spokojená a fotky různě poupravuje, někdy si toho její sledující všimnou, někdy ne. Každopádně ohýbajících se dveří si nejde nevšimnout. Kim si potrpí také na zužování pasu a zvětšování poprsí.

Kim Kardashian vešla do povědomí veřejnosti jako kamarádka a stylistka Paris Hilton. Opravdu slavnou se však stala v roce 2002, kdy se na veřejnost dostala její sex tape. Od té doby ušla velký kus cesty, nyní je úspěšnou podnikatelkou a mámou čtyř dětí. Na Instagramu její život sleduje přes 285 milionu lidí.

Zdroj: The Sun, Mirror

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...