Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Tomáš Klus se rozpovídal o detailech z manželství s Tamarou: Proč šel tenkrát s pravdou o nevěře ven?

Jsou trojnásobnými rodiči – Josefíny, Alfréda a Jenovéfy. Písničkář Tomáš Klus a manželka Tamara působí navenek jako velmi šťastná rodinka. Ne vždy tomu ale tak bylo. Před lety poskvrnil Tomáš jejich manželství nevěrou a většina žen by za tohle manžela pustila k vodě. Klusovi ale vše ustáli a Tamara mu jeho prohřešek odpustila. Jaký vztah mají dnes? Co jim nevěra přinesla a zároveň odnesla? To prozradil Klus Renému Kekely v pořadu Face to face.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Muselo to být tenkrát pro Tamaru velmi těžké. Zrada totiž bolí. Ale Tamara je zřejmě silnější, než by si její okolí mohlo myslet. „Odpuštění z vás nedělá slabou ženu nebo muže, kteří nemají ‚koule‘ na to odejít. Odpuštění z vás udělá někoho jiného, daleko silnějšího, láskyplnějšího a bezpodmínečně laskavějšího člověka. Ano, bolí to. Bolí to tak, že něco v nás umře. Ale v tu stejnou chvíli se něco nového narodí, nová a daleko větší vnitřní síla. Ale co umřít nesmí nikdy, je láska,“ vypsala se tenkrát z pocitů na svém Instagramu Klusová.

„Já si myslím, že nás to jakoby posílilo. Respektive ona už evidentně byla silná už předtím, že mi to byla schopná odpustit a napravit mě. Já jsem žil nějakým způsobem života – velmi bohémsky, pak jsem najednou potkal svoji ženu a všecko se mělo změnit, protože jsem věděl, že je to navždy,“ svěřil se Renému Kekely Klus s tím, že ale některé jeho špatné povahové rysy bohužel i po setkání s osudovou Tamarou přetrvaly.

„Nebyl jsem je schopný zmáknout. Ale celý se to odehrálo na začátku našeho vztahu. To, když jsem s tím šel ven, tak už to bylo dávno v pohodě. Já jsem s tím šel ven, protože nerad působím jinak, než jsem. A já jsem působil jako ideální muž, jako ideální partner, ale nebyl jsem jím. Zároveň vím, že tenhle problém má strašně moc lidí a že na něm zbytečně končí vztahy. My jsme svědectví toho, že nás to obrnilo vůči pastem všedního života a mysli, která na Tebe furt střeží pastičky, do kterých se pak sám chytáš,“ vysvětlil pomocí zvláštních přirovnání zpěvák.

Tomáš je dnes za své rozhodnutí jít s pravdou o nevěře ven moc rád. „Osvěžilo nás to. Nechci, aby to znělo nabubřele, ale myslím, že jsem prožil nějaký stav osvícení, kdy jsem si uvědomil, že můžu přijít úplně o všechno. Já jsem došel k poznání toho, že v momentě kdy žiješ s někým v domácnosti je to tvůj nejbližší člověk. Ten partner je nebližší člověk a v momentě, kdy bude mezi námi nějaká lež, nějaké temnota, tak ten vztah nebude čistý a nemůžeme dosáhnout toho partnerského štěstí,“ dodává Klus.

„Musel jsem jít s kůží na trh a přežít všechnu hanbu světa, protože jsem ji miloval. Ono je to hrozně paradoxní. Jak můžeš milovat někoho, koho podvedeš!? Ale prostě jsem byl blbej. Jsem myslel na sebe a vnímal jsem strašně dlouho lásku jako spotřební zboží, pak jsem ji najednou poznal a nebyl jsem schopný to ustát,“ hájil zpětně svůj poklesek Tomáš.

Zdroj: Autorský text, Instagram Tamary Klusové, stream.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...