Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Influencerka Týnuš Třešničková dorazila do Varů v doprovodu svého italského přítele. Takhle jim to slušelo bok po boku

Na filmovém festivalu v Karlových Varech se ukázala i známá influencerka Týnuš Třešničková, jež před čtyřmi lety vyvázla z nehody, která ji navždy poznamenala. Nyní má ale Týnuš vzhled jako před popálením a jednoduše vypadá skvěle. Může za to i její nový vztah s italským podnikatelem Davidem Nebbiou, který ji ve Varech doprovázel.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Před několika měsících youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková oficiálně potvrdila vztah s italským podnikatelem, který žije jednou nohou v Itálii a druhou v Praze. „Střídá to pravidelně. Jeden týden Praha, druhý Itálie a takto pořád dokola,” svěřila se Týnuš v minulosti svým fanouškům na Instagramu.

Tentokrát si její fešný Ital Davide Nebbia, který střídavě žije v Praze, Miláně a ve Veroně, udělal čas a společně s Týnuš dorazil na filmový festival do Karlových Varů, kde jim to bok po boku náramně slušelo. Populární česká youtuberka a influencerka vypadá konečně šťastně a po boku fešného Itala jenom kvete. Posuďte sami.

Zdroj: Nextfoto
Týnuš Třešničková a Davide Nebbia na filmovém festivalu v Karlových Varech
Zdroj: Nextfoto

Týnuš se od loňského roku netají tím, že je zamilovaná až po uši. Po nevydařeném vztahu s podnikatelem Viktorem Hájíčkem a negativních zkušenostech s bývalým pašerákem Ladislavem Biseniem, si ale svou lásku nechávala jen pro sebe a své blízké a partnera na sociálních sítích jen okrajově zmiňovala.

Vztah se ale vyvíjel podle jejích představ, a tak přišel moment, kdy Týnuš uznala za vhodné, že konečně přišel správný čas svého přítele ukázat i fanouškům. Ten moment přišel v prosinci loňského roku. Kromě sociálních sítích, kde s ním zamilovaná influencerka sdílela několik společných fotek, jej dokonce ukázala i ve svém videu na YouTube během zařizování jejího nového bytu. 

Zdroj: Nextfoto
Týnuš Třešničková po boku svého italského přítele doslova září.
Zdroj: Nexfoto

Týnuš Třešničková září štěstím a na svém o několik let starším partnerovi si váží hned několik věcí. Kromě toho, že ji v její kariéře velmi podporuje, kráska oceňuje jeho schopnost komunikace. „Ne nadarmo se říká, že dobrá komunikace je základ pro spokojený vztah. A také je to neskutečně pozitivní a happy člověk, což je dost nakažlivé,” pěla ódy na svou lásku Týnuš na sociální síti. 

Kdoví, třeba se Týnuš dočká i zásnubního prstenu…

Zdroj: Šíp.deník.cz, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...