Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

V ZOO budu hrát i s bříškem, potěšila fanoušky Eva Burešová. Kritikům vzhledu jejího syna vzkazuje: Jste hlupáci

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka Eva Burešová. Její zkušenost je o to horší, že se někteří hateři nevybíravě pustili i do jejího syna. A to z naprosto banálního důvodu.

Zdroj: ČTK
Zdroj: ČTK

Spousta lidí má neustále potřebu stavit se do role samozvaných soudců a sdělovat světu svůj nevyžádaný názor, zvlášť v anonymním prostředí sociálních sítí. 28letá herečka tak musela před pár dny čelit nemístným poznámkám na vzhled svého čtyřletého syna Nathaniela, kterého vyfotila na dovolené u moře. Středem pozornosti se pro řadu lidí staly jeho dlouhé vlasy sepnuté do culíku. „Ty fotky jsou moc hezké a je na vás, jak se například obléknete, ale já si myslím, že by byl u něj hezčí jiný účes, ale je to na vás”, cítila potřebu poradit Burešové jedna ze sledujících. „Já myslela, že máte chlapečka, ale ona je to spíš holčička”, stojí o pár komentářů niž. Také někteří další se vyjadřují v tom smyslu, že chlapec by dlouhé vlasy mít neměl.

Burešová se rozhodla, že nepatřičné komentáře jen tak nepřejde a v dalším příspěvku sdílela obrázky známých dlouhovlasých postav, mezi nimi komiksových hrdinů Aquamena a Thora, které doplnila komentářem: „Ať koukám jak koukám, napříč historií těch největších válečníků, od Ježíše až po komiksové postavy, po kterých šílí ženy i muži po celém světě, dlouhé vlasy nikdy nebyly problém. Stále mě překvapuje, když slyším, proč svého syna neostříhám, když vypadá jak holka. Nevypadá. Má jen dlouhé vlasy. Je to jeho a naše volba”, píše Burešová a nebere si servítky: „Pokud někdo dokáže napsat takovou poznámku o dlouhých vlasech u mužů, je opravdu jen hlupák.”

Burešové followeři její názor sdílejí. „Kdokoliv, kdo má potřebu soudit druhé kvůli vzhledu, je pro mě hlupák.” Chápu! Soudit někoho nemá nikdo právo”, píše ve svém příspěvku Anna.

„Je k sežrání a umuchlání”, pokusila se zvednout herečce náladu její kolegyně Tereza Brodská a svůj názor vyjádřila také Ornela Koktová, která má o 3 roky staršího syna Quentina: „Nemáš zapotřebí se obhajovat. Já měla Q v minulosti na styl ala Beatles a byl to taky pro některé problém. Jenže problém je v hlavě těch lidí!”

Herečka se potýká s přibývajícími nenávistnými komentáři

28letá Burešová, která je už několik let jednou z nejznámějších televizních tváří, bohužel zažívá odvrácenou stránku popularity také sama u sebe. Svěřila se, že od okamžiku, kdy se pochlubila svým těhotenstvím, dostává čím dál víc nenávistných zpráv. Situace zašla tak daleko, že se rozhodla promluvit těmto lidem “do duše”: „Moji milí sledující, poprosím vás některé o trochu úcty k tomuto stavu i k mé osobě. Nikoho jsem nikdy nenutila, aby mě měl rád a tak mě trochu mrzí zprávy, které dostávám, jakoby tomu tak bylo. Zkuste to prosím omezit a jednoduše dát ‚nesledovat‘ či ‚zablokovat‘ u mého profilu”, vyzývá nepřející osoby Burešová.

Burešová se stala terčem kritiky i v souvislosti se svým účinkováním v porotě show Tvoje tvář má známý hlas. Některým se zdá její vystupování “šíleně afektované” a kvůli jejím divokým gestům ji považují za “šílenou”. „Hlavně, ať konečně zmlkne. Ten její kulomet ve tváři se fakt nedá”, píše například jeden z diskutujících, kterému herečka evidentně k srdci moc nepřirostla. Rozpaky u některých budí i styl jejího hodnocení výkonů soutěžících ve “Tváři.”

Oblíbená pěvecká show jde do svého finále. Už tuto neděli se divákům naposled představí všech 8 účastníků deváté série. Ve hře už jsou jen 4 finalisté: Nikita Machytková, která ve finále zazpívá hit Beat It od Michaela Jacksona, Iva Kubelková, která se promění v Miley Cyrus, Monika Absolonová v roli Rebeccy Ferguson a Václav Kopta coby britsko-indický muzikant známý pod uměleckým jménem Panjabi MC. Právě Kopta je v komentářích pod nejnovějšími příspěvky nejčastěji zmiňován jako vítěz letošního ročníku. Jsou to jen tipy fanoušků, anebo už viděli závěrečný díl s předstihem na Voyo..?

V rámci finálového večera vystoupí také Eva Burešová, která si střihne duet s Erikou Stárkovou, která se převtělí do amerického rappera Kendricka Lamara. Burešovou uvidíme jako Beyonce, se kterou se proslavila už před 11 lety v Česko Slovensko má talent. Od té doby její popularita stoupá strmě vzhůru.

V ZOO bude hrát i těhotná

Ani po skončení “porotcování” v show Tvoje tvář má známý hlas se ale populární herečka z obrazovek neztratí. I nadále bude hrát v divácky oblíbeném seriálu ZOO na Primě. „Těhotenství se zaneslo do příběhu a seriálová Viki bude těhotná. Diváci se nemusí bát, že by mě někdo nahradil,“ prozradila Burešová.

Kromě toho se na ni můžeme těšit od 12. května i v kinech v novém filmu Ženy a život. V něm bude coby hodná holka Eliška randit se samolibým populárním sportovcem Jakubem Kohákem a do toho budovat rodinný podnik s volnomyšlenkářskou sestrou Ilonou. Ve filmu se objeví i Jiří Lábus, Veronika Freimanová, Aneta Krejčíková a Jaromír Nosek.

Zdroje dat:
Instagram Evy Burešové, Krkonošský deník.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...

Domácí politika

Bezprecedentní útok na vládní opozici, svobodu slova a nezávislé médium. Jedním slovem skandál. Takto lze ve stručnosti popsat čtvrteční politickou superdebatu na CNN Prima...