Connect with us

Zadejte svůj dotaz

Celebrity

Verešová ukázala téměř vše, co mohla! Odvážnou fotografií poslala svým haterům jasný vzkaz

Bývalá miss Slovenska Andrea Verešová je známá tím, že dráždí své mužské fanoušky sexy snímky v plavkách. Celé léto je pravidelně zásobuje novými a novými fotografiemi, nad kterými se jim zatajuje dech. Horké letní dny jsou letos ale nenávratně pryč, a tak musela kráska bikiny na chvíli odložit do skříně. Na provokaci si ale našla jiné místo a jiné pózy.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Teprve nedávno všechny ohromila extravagantním outfitem na prestižním filmovém festivalu v Karlových Varech. Po červeném koberci se prošla v bílých šatech, pod kterými se jí rýsovaly bradavky, a dokonce i sexy hýždě. Ačkoli by se mohlo zdát, že půvabné modelce Andree Verešové není co vytknout, stále se najdou lidé, kteří ji prostě nemají rádi.

Od svého působení v soutěži Miss si Verešová našla mnoho fanoušků, o čemž svědčí i její účet na Instagramu, kde ji sleduje téměř půl milionu lidí z celého světa. Mezi lidmi, kteří ji znají, se však najdou i nenávistníci, kteří modelce znepříjemňují život.

Bohužel, kráska má s takovými jedinci bohaté zkušenosti. Není to tak dávno, co někdo z řady hejtrů zveřejnil na internetu fotky a videa z Andreiny ložnice během intimních radovánek s jejím partnerem. Verešová byla nejprve v šoku, ale nyní si už z tehdejšího skandálu nedělá velkou vědu a na svém Instagramu všem nepřejícným lidem věnovala vzkaz: „Ještě toho mám tolik na srdci, milí hateři,“ napsala Verešová a přidala fotografii, na které je téměř úplně nahá. 

Fanoušci, kteří stojí na její straně, si fotografii pochvalují. Pod snímkem se okamžitě spustila vlna pozitivních komentářů a nadšení. „Teda opravdu jako vždy dokonalá,“ napsal jeden fanoušek. „Taky chci takovou postavu,“ napsal další. „WOW Andrejko, vypadáš úžasně. Jsi neuvěřitelně krásná nádherná žena sexy sexy kočka,“ zakončil pozitivní komentáře další sledující mužského pohlaví.

Zajímavostí ale je, že se mezi komentáři neobjevilo nic negativního i přesto, že tento odvážný příspěvek byl věnován všem haterům. Možná je to ale jednoduše tím, že modelka komentáře promazává.

Zdroje: Aha, Čas pre ženy, Čas.sk

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...