Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

Dítě bylo plánované, řekla Veronika Žilková otevřeně o těhotenství dcery Agáty. Bude to holka, nebo kluk? Vědma má jasno!

Agáta Hanychová před několika dny potvrdila, že čeká dítě s podnikatelem Jaromírem Soukupem. Její matka, herečka Veronika Žilková neskrývá nadšení a otevřeně promluvila o těhotenství své dcery. Pár údajně dítě plánoval a snažil se o něj od začátku vztahu. Vědma pro Expres.cz navíc předpověděla, zda modelka nosí pod srdcem holčičku, nebo chlapečka.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Když se provalilo, že si kontroverzní modelka Agáta Hanychová začala s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem, nikdo tomu nedával moc šancí a mnozí si mysleli, že stejně rychle, jako jejich vztah vznikl, tak se rozpadne. Opak se stal pravdou a jejich vztah je stále silný a nejen to. Agáta nedávno oznámila, že s Jaromírem čeká dítě. 

Dovolená ve Španělské Marbelle nebo New Yorku zřejmě přinesla své ovoce. Již delší dobu se spekulovalo o možném Agátiném těhotenství. Ta informace do poslední chvíle všem vyvracela. Lidé si ale všimli, že začala nosit i volnější oblečení, což vzbuzovalo podezření. Nyní se konečně Agáta nemusí pokoušet zakrýt své zakulacující se bříško.

Na potvrzené těhotenství zareagovalo spousta fanoušků, ale nikdo neměl snad větší radost než její maminka Veronika Žilková. Ta k tomu radostně uvedla pár vět. „Od prvního okamžiku, kdy se setkali, to byl úkol číslo jedna. Oba chtěli dítě. Jaromírovi je 53 let a Agátě 37 let. To je ideální věk pro poslední dítě. Mluvili o tom celé léto. Bylo to tedy plánované dítě. Jsem rád, že je příroda nenechala dlouho plánovat. Jsou páry, kterým se to nedaří roky.“ Její matce je jasné, že biologické hodiny pomalu, ale jistě tikají.

Neskrývala však své emoce a pokračovala. „Bylo to osudové setkání. Setkali se a uskutečnili to. Dětí není nikdy dost. Třetí dítě navíc přináší štěstí. Pro mě je třetím dítětem Vincent. Těhotenství si opravdu užijete až v 37 letech. Myslím, že jsou oba dost staří na to, aby byli skvělými rodiči. Proto jsme tady, abychom se rozmnožovali,“ dodala herečka, která má sama čtyři děti a další dvě adoptovala.

Dle dostupných informací to vypadá, že k Mie a Kryšpínovi přibude další děvčátko, uvedla to pro Expres.cz vědma, která Agátě předpověděla, že najde štěstí se starším mužem, a to vyšlo do nejmenšího detailu. „Tento vztah paní Agátě moc přeji a pevně věřím, že bude do roka také paní Soukupovou. Myslím, že pojmenování Agáta Jaromíra Soukupa nabude úplně jiného rozměru v den svatby. A tu na obzoru vidím, jak paní Hanychová, tak pan Soukup jsou rodinné typy,“ řekla ke vztahu Agáty a Jaromíra vědma Soňa Humlová.

Vědma neuvedla přesný datum svatby, vyjádřila pouze své domněnky. Podle ní by celé těhotenství mělo probíhat bez komplikací a jediné, co modelka bude muset udělat, je zvolnit své tempo, protože má v životě nasazenou opravdu vysokou laťku, a ne vše je v těhotenství dobré dělat naplno.

Zdroje: Aha, Super.cz, Topky.sk, Kafe.cz, Expres.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...