Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Zahraniční celebrity

Drby z Hollywoodu: Ostrá válka mezi Angelinou Jolie a Bradem Pittem, divoká narozeninová oslava Madonny a Richard Gere v Evropě. Jak dnes vypadá 72letý herec?

Co je nového v Hollywoodu? Právní bitva o děti mezi Angelinou Jolie a Bradem Pittem stále pokračuje. Světlo světa teď spatřily nové důkazy o nechvalně proslulé potyčce v soukromém letadle. Provokatérka Madonna oslavila 16. srpna čtyřiašedesáté narozeniny, jako by jí bylo o půlstoletí méně. Božský Edward z Pretty Woman, Richard Gere, vyrazil s manželkou směr Španělsko. Z jakého důvodu?

Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com
Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Angelina Jolie chce znovu otevřít starý případ

Mezi bývalými manželi Angelinou Jolie a Bradem Pittem panuje velká nevraživost. Nyní totiž vyplavalo na povrch, co se stalo v září roku 2016 na palubě soukromého letadla. Během cesty z Francie zpět do Ameriky měl Brad Pitt napadnout adoptivního syna Maddoxe, kterého si Angelina Jolie osvojila ještě v době, kdy byla vdaná za Billa Boba Thorntona. Pitt údajně své tehdy ještě manželce měl říct, že zničila rodinu a že jedno z jejích dětí vypadá jako zasr… dítě z Columbine. Prý byl pod vlivem alkoholu a marihuany.

Angelina na něj zavolala FBI a krátce po tomto incidentu podala žádost o rozvod. Na Brada se tenkrát zaměřila nejen FBI, ale i sociálka. Americká média nyní získala třiapadesátistránkovou zprávu od FBI, v níž se podrobně popisuje obvinění z napadení v letadle.

Podle závěrečné zprávy vyšetřování dospěl Okresní úřad pro děti a rodinu v Los Angeles již dříve k závěru, že Pitt, jenž dříve přiznal problémy s alkoholem, žádné ze svých dětí fyzicky nenapadal. FBI dospěla k podobnému názoru a herci nepotvrdila jakékoli pochybení

Tohle ale není jejich jediný spor. Bouřlivý rozvod dvojice byl dokončen v roce 2019 a od té doby bojují o opatrovnictví dětí. Kromě toho zažaloval v únoru tohoto roku Pitt svou bývalou ženu za prodej vinařství Chateau Miraval. Angelina byla spoluvlastníkem a svůj podíl měla prodat ruskému oligarchovi Juriji Sheflerovi, jak uvedl web BBC.

Richard Gere zavítal s manželkou do Španělska

Hollywoodský herec Richard Gere si užívá život plnými doušky. V červenci navštívil v Indii dalajlámu, u příležitosti jeho 87. narozenin. Pak si užíval moře na vodním skútru na ostrově Formentera, filmový festival v Itálii a nyní se s manželkou Alejandrou nachází ve španělské Marbelle, kam vyrazili na mezinárodní hudební festival Starlite Festival. Zakladateli této akce jsou španělský herec Antonio Banderas a podnikatelka Sandra García-Sanjuán.

I přesto, že je nezapomenutelnému Edwardovi z romantické komedie Pretty Woman již 72 let, pořád má neskutečné charisma. A co herectví? To populární herec ještě na hřebík nepověsil. Zahrál si v nové romantické komedii Maybe I Do (2022), která je napěchovaná hvězdami a byla představena na letošním festivalu v Cannes. Před kamerou se setkal se Susan Sarandon, Diane Keaton nebo Emmou Roberts.

Vášnivá líbačka na oslavě narozenin Madonny

Kdo by si myslel, že se královna skandálů s přibývajícím věkem zklidní, by byl na velkém omylu. Madonna totiž umí pořádně šokovat i po šedesátce, a to nejen odvážnými snímky. Na oslavě svých 64. narozenin se totiž líbala se dvěma ženami na zadní sedačce limuzíny. „Narozeninový hubany s mými bokovkami,“ napsala pod příspěvek.

Mimo schopnost šokovat veřejnost ji ale neopustil ani vytříbený vkus. Na oslavě, jež proběhla na Sicílii, měla krásné modrobílé letní šaty, které doplnila stříbrnými doplňky, modrým kloboukem a ladícími lodičkami.

Na Sicílii ale neslavila jediná, o oslavu se totiž podělila se svým nejstarším synem Roccem, který oslavil 22. narozeniny. Zpěvačka mu na svém profilu na sociální síti nezapomněla popřát hned pod příspěvkem, který zobrazoval, jak spolu slaví s kouskem dortu a sklenkou vína. „Od jednoho lva k druhému! Všechno nejlepší k narozeninám, Rocco,“ napsala zpěvačka hitu Like a Virgin pod snímek. Na sérii zveřejněných snímků bylo patrné, že královna popu byla obklopena svými nejbližšími. Na oslavě nechyběla jak rodina, tak i přátelé. Madonna pro všechny pronajala celý zámek Palazzo Castelluccio ve městě Noto nedaleko Syracuse.

Zdroj: Extra.cz, Proženy.cz,

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...