Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Zahraniční celebrity

Drby z Hollywoodu: Shakira poprvé na veřejnosti od skandálního rozchodu, Sylvester Stallone se po 25 letech rozvádí a Taylor Swift čelí žalobě. Doběhla ji minulost?

Co je nového mezi hollywoodskými celebritami? Herec Sylvester Stallone a jeho třetí manželka Jennifer Flavinová se rozhodli jít od sebe. Popová zpěvačka Shakira poprvé veřejně vystoupila se svými dětmi po odloučení od barcelonského obránce Gerarda Piqueho. Spisovatelka Teresa La Dart podala žalobu k držitelce Grammy Taylor Swift za porušení autorských práv. O co konkrétně jde?

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Shakira se pomalu vyrovnává s krutou realitou

Už je to několik měsíců, co zkrachoval vztah úspěšného fotbalisty Gerarda Piquého a pěvecké ikony Shakiry poté, co vyšlo najevo, že sportovec kolumbijskou zpěvačku měsíce podváděl se studentkou PR a mediální komunikace Clarou Chiovou Martiovou, která pracuje pro Piquého sportovní a mediální investiční skupinu Kosmos.

Podle portálu El Periódico legenda s nezaměnitelným hlasem si kvůli jejich turbulentnímu vztahu procházela ukrutnými stavy úzkosti. Jak píše španělský magazín Hola!, Shakira se koncem května zcela sesypala. Na snímcích, které zveřejnil magazín, je vidět kráska v slzách vedle sanitky, kde jí už pomáhali záchranáři. Krátce na to musela být zraněná blondýnka převezena do nemocnice.

Po šokujících zprávách se populární zpěvačka příliš na veřejnosti neukazovala. Až dosud. Konkrétně kolumbijská zpěvačka navštívila baseballový zápas v Los Angeles 27. července a byla vyfotografována po zápase s hráči Los Angeles Dodgers, týmem podporovaným jejími syny Milanem a Sašou.

I když se může zdát, že navenek působí Shakira spokojeně a sebevědomě, nemusí to být pravdou. Takovou podpásovku, jakou jí uštědřil Piqué, bude Shakira zřejmě zpracovávat ještě hodně dlouho.

Taylor Swift si zadělala na problém

Taylor Swift musí čelit velkým nepříjemnostem. Spisovatelka Teresa La Dart je přesvědčena, že zpěvačka je plagiátorka, která vykradla její knihu z roku 2010 a použila hlavní motiv, podobné barvy a styly fotografií ke svému bookletu k albu Lover z roku 2019.

V dokumentech La Dart naznačuje, že Taylor a její tým četli její knihu Lover a rozhodli se zopakovat koncept a podepsat jej jménem Swiftová. La Dart si myslí, že barevné schéma a styl použitých obrázků jsou příliš podobné na to, aby to byla náhoda. Spisovatelka požaduje více než milion dolarů jako náhradu škody. Právní tým zpěvačky se k žalobě zatím nevyjádřil.

Sylvester Stallone se rozvádí

Hollywood zřejmě přijde o jeden z nejstabilnějších párů. Herec Sylvester Stallone a jeho třetí manželka Jennifer Flavinová se totiž rozvádí. V manželství spolu byli 25 let a mají tři dcery Sophii, Sistine a Scarlet. Žádost o rozvod podala hercova manželka v pátek u floridského soudu v Palm Beach County. Jako důvod mimo jiné uvedla, že jejich manželství je nenávratně rozbité. Navíc si chce vzít zpátky své dívčí příjmení a tvrdí, že herec záměrně promrhal peníze, které by měla mít k dispozici.

Tomu, že manželství prochází krizí, nasvědčovalo i počínání Jennifer na Instagramu. Před dvěma týdny sdílela fotku, na níž se objímá s jejich třemi dcerami, ke které připsala: „Tyhle holky jsou mou prioritou. Na ničem jiném nezaleží. My 4 navždy,“ napsala. Sylvestera už dokonce ani nesleduje na Instagramu.

Stallone naopak v prohlášení uvedl, že se zaměřuje na svou rodinu a s Jennifer Flavinovou se rozešli přátelsky. Zároveň požádal o respektování soukromí. „Miluji svou rodinu. Tyto osobní záležitosti řešíme přátelsky a soukromě,“ uvedl herec.

Britney Spears a Elton John vydávají duet „Hold Me Closer“

Popové legendy Britney Spears a Elton John vydali svůj nový duet „Hold Me Closer“. Byl zpřístupněn v pátek o půlnoci na východním pobřeží USA prostřednictvím streamovacích služeb, zatímco na Johnově YouTube stránce debutovalo oficiální audio video spolu s jednoduchou zprávou: „Nový singl Eltona Johna a Britney Spears ‚Hold Me Closer‘ je nyní venku!“

Dvojice škádlila svou spolupráci už týdny, přičemž oficiální název nového songu byl odhalen 19. srpna. Název písně je založen na prvních třech řádcích refrénu v Johnův hit z roku 1971 „Tiny Dancer“, který napsal s dlouholetým kreativním partnerem Berniem Taupinem pro album Madman Across the Water. Stylem i zvukem se podobá duetu Sira Eltona s Dua Lipa, Cold Heart, který se loni stal celosvětovým hitem číslo jedna.

Duet byl „Eltonův nápad a Britney je velká fanynka“, uvedl americký bulvární list NY Post s odkazem na nejmenovaného „zasvěcence z oboru“. Elton již dříve odhalil obal singlu, který obsahuje vedle sebe fotografie dvou hvězd jako dětí – Spearsovou v růžových šatech a Eltona za klavírem ve školní uniformě.

Hold Me Closer bude první novou hudbou Britney Spears od jejího alba Glory z roku 2016. Údajně byl natočen minulý měsíc v Los Angeles.

Zdroj: iDnes.cz, Super.cz, Čas.sk, Hollywoodreporter.com, BBC.com

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...